پرسش های متداول

چگونه از آسان بی تی سی خرید کنم؟

خرید از آسان بی تی سی مانند همه خریدهای اینترنتی دیگر انجام می شود. با این تفاوت که از آنجا که آسان بی تی سی وارد کننده مستقیم دستگاه های ماینینگ از کشور های …. به ایران است، شما باید برای ثبت سفارشات خود ابتدا در وبسایت فروشگاهی آسان بی تی سی اقدام نمایید. پس از تکمیل فرایند خرید، کالای شما برای خرید ثبت شده و به صورت پیش خرید در می اید. شما باید به میزان مشخص شده برای هر کالا، منتظر بمانید تا کالای مورد نظرتان خریداری و وارد کشور شود. پس از آن برای ارسال کالا با شما هماهنگ خواهد شد.

این پروسه معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ روزکاری زمان خواهد برد.

کدام سیستم مناسب من است؟

خرید سیستم های ماینیگ معمولا به کمی آگاهی و دانش در این زمینه احتیاج دارد. اما از از آن جا که بازار ارزهای دیجیتال پدیده ای نسبتا نوظهور به شمار می رود، ما در وبسایت رسمی دیگری با نام آسان دکس، اقدام به آموزش و اطلاع رسانی های لازم کرده ایم. همچنین شما می توانید در تمامی روزها و ساعات اداری با مجموعه آسان بی تی سی تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. همچنین می توانید  در تمامی ساعات شبانه روز، با پر کردن فرم تماس با ما، منتظر تماس و پاسخ گویی کارشناسان مجموعه آسان بی تی سی باشید. 

آسان دکس تماس با ما
روزها و ساعات کار مجموعه آسان بی تی سی چگونه است؟

مجموعه آسان بی تی سی در تمامی روزهای کاری، به صورت روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱ بعد از ظهر آماده خدمت رسانی می باشد.