ما که هستیم

تیم "آسان بیت کوین" متشکل از جمعی از جوانان علاقه مند به حوزه ارز های دیجیتال با توانایی های مختلف، در فروردین ماه سال 1398 و با هدف توسعه اکوسیستم ارز های دیجیتال در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. اطلاع رسانی، پوشش اخبار و رویداد های حوزه ارز های دیجیتال و بلاکچین در داخل و خارج از کشور، ارائه آموزش های کاربردی به علاقه مندان و فعالان این حوزه، معرفی روش های نوین کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال و کسب و کار های مبتنی بر شبکه های غیر متمرکز (بلاکچین)، از جمله اهدافی است که در فاز اول پروژه آسان بیت کوین پیش بینی شده است.

حمیداحمدزادگان

سید حمید احمد زادگان

بنیان گذار

مسعود خاکبازان

مسعود خاکبازان

بنیان گذار

رضا ریزوندی

رضا ریزوندی

مدیر واحد هوش مصنوعی

حسین خسروی

حسین خسروی

مدیر فنی

رامتین مختارزاده

رامتین مختارزاده

UI/UX مدیر

قوانین ما

 پیش از اینکه عضو سامانه آسان بیت کوین شوید یا از خدمات و ابزار سامانه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافقنامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافقنامه کاربری، شما پذیرفته اید هر زمان که از سایت و خدمات آسان بیت کوین ، یا از ابزارهای مربوط به آن استفاده کنید، مفاد توافقنامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم الاجر است.

فعاليتهاي سامانه آسان بیت کوین تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است . مسئولیت صحت اطلاعات ورودی داخل سامانه آسان بیت کوین به عهده کاربر بوده و سامانه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

اطلاعات شخصی کاربران در سامانه آسان بیت کوین کاملا محرمانه است. سامانه آسان بیت کوین تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران انجام می دهد. بنابراین جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچگونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمنا کاربر تعهد میدهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سامانه آسان بیت کوین اطلاع دهد.

کاربران متعهد می شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح در سامانه آسان بیت کوین وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل صرفا بر عهده ی کاربر مربوطه خواهد بود . کاربر متعهد میشود هرگونه تغییر در مشخصات فردی را در اسرع وقت در سامانه آسان بیت کوین اصلاح نماید. در غیر این صورت سامانه آسان بیت کوین هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

هرگونه سوء استفاده از سامانه آسان بیت کوین، سایت اینترنتی، مکاتبه از طرف سامانه آسان بیت کوین و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و قابل پیگرد خواهد بود .

سامانه آسان بیت کوین اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند،  مرتکب موارد جعل اسناد و مدارک شوند، موارد مغایر با قوانین کشور را انجام دهند و یا موارد مشابه دیگری را مرتکب شوند بسته خواهد شد و درصورت وجود بدهی از وطرف کاربر مرتکب موارد فوق الذکر، علاوه بر تسویه بدهی خود با سامانه آسان بیت کوین، کاربر مذکور باید هزینه زیان وارد شده و هزینه های حقوقی وارده را پرداخت نماید. کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت و یا موارد فوق الذکر بسته شده باشد، می توانند تمام اعتبار و پرداختهای خود را دریافت کنند. درصورت فسخ حساب کاربری، شما هیچ ادعایی علیه سامانه آسان بیت کوین در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت. برخی ازخدمات سامانه آسان بیت کوین رایگان و برخی با پرداخت هزینه برای دوره زمانی مشخص و برخی به صورت یک بار پرداخت می باشد، کاربران جهت بهره مندی از هر قسمت از خدمات ملزم به پرداخت هزینه تعیین شده برای آن خدمت می باشند. در صورتی که نادرست بودن اطلاعات مندرج درسامانه توسط کاربر محرز شود، حساب کاربری وی معلق شده و موضوع جهت بررسی به شورای مربوط درسامانه ارجاع داده خواهد شد.

در صورتی که کاربری نسبت به کاربر دیگر هر نوع شکایت و ادعایی دارد، می تواند از طریق فرم تماس با ما مراتب را به اطلاع مدیران سامانه برساند تا نسبت به موضوع رسیدگی شود. بدیهی است سامانه آسان بیت کوین نسبت به موارد تخلف کاربران که از آن بی اطلاع باشد مسئولیتی ندارد . دامنه   AsanBTC.com نام "آسان بیت کوین"، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به آسان بیت کوین بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه ها، فرمها، درخواستها، طرح سربرگ صفحات، شکلهای گرافیکی و دکمه ها در مالکیت انحصاری سامانه آسان بیت کوین بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی برداری از آنها ممنوع است. استفاده از متون اخبار و محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است.

مالکیت و منافع کلیه حقوق سامانه آسان بیت کوین و مندرجات آن منحصرا متعلق به آسان بیت کوین خواهد بود.تماس با ما

02144895362
تهران - جنت آباد جنوبی - خیابان لاله شرقی - پلاک ۱۰۵ - واحد ۱۷