اخبار ارز دیجیتال

بیت‌کوین,بلک‌راک,BTC,صندوق قابل معامله در بورس

مجموع دارایی‌های بیت‌کوین بلک‌راک به ۵.۴۵ میلیارد دلار رسید

تایتان مالی بلک راک به تازگی ۵۱۸ میلیون دلار اضافی در بیت کوین (BTC) سرمایه‌گذاری کرده است. بر اساس گزارش «Lookonchain» ، بلک راک روز چهارشنبه ۱۰۰۰۳ بیت کوین را به صندوق قابل معامله در بورس (ETF) خود اضافه کرد.

خبر - ۱ هفته پیش
بیت کوین,BTC,مایکرواستراتژی

خرید ۸۵۰ بیت کوین توسط مایکرواستراتژی در ماه ژانویه

طبق اعلام مایکل سیلور، بنیان‌گذار مایکرواستراتژی، این شرکت در ماه ژانویه (دی) ۸۵۰ بیت کوین دیگر به مبلغ ۳۷.۲میلیون دلار خریداری کرده است که متوسط قیمت پرداختی برای هر بیت کوین را به حدود ۴۳٬۷۶۵ دلار می‌رساند. او همچنین افزود که مایکرواستراتژی هم‌اکنون در مجموع ۱۹۰٬۰۰۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۸.۱۵میلیارد دلار در اختیار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
بیت کوین,BTC,گوگل,تبلیغ

از روز دوشنبه امکان تبلیغ ETFهای بیت کوین در گوگل فراهم می‌شود

برخی منابع مدعی شده‌اند گوگل قصد دارد روز دوشنبه سیاست‌های انتشار تبلیغات در پلتفرم خود را به‌روزرسانی کند و قرار است طبق سیاست‌های جدید، به محصولاتی خاصی که با ارزهای دیجیتال در ارتباط هستند، مانند ETFها، اجازه انتشار تبلیغ داده شود. گوگل به‌طور متوسط در هر ثانیه ۱۰۰٬۰۰۰ جست‌وجو را پردازش می‌کند.

خبر - ۳ هفته پیش
بیت‌کوین,BTC,بازار سهام ایالات متحده,آرخام

۲ میلیارد دلار بیت‌کوین بعد از گذشت ۴ سال جابه‌جا شدند

موسسه آماری آرخام حرکت ۲ میلیارد دلاری بیت کوین راکد را گزارش کرده، این اولین بار است که این سکه‌ها از سال ۲۰۱۹ حرکت می‌کنند. ۲ میلیارد دلار بیت کوین غیرفعال درست قبل از باز شدن بازار سهام ایالات متحده امروز در چندین آدرس مرتبط حرکت کرد. این بیت‌کوین‌ها یک بار در سال ۲۰۱۹ جابجا شده بود و قبل از آن از سال ۲۰۱۳ غیرفعال بود. از نظر تاریخی، این بیت کوین‌ها همه در زمان‌ها و تاریخ‌های مشابهی حرکت کرده‌اند.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,BTC,آمریکا,ویوِک راماسوامی,ریاست‌جمهوری ایالات متحده,دونالد ترامپ

نامزد طرفدار بیت کوین در آمریکا فعالیت انتخاباتی خود را متوقف کرد

ویوِک راماسوامی، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده که پیش‌تر حمایت علنی خود را از بیت کوین و ارزهای دیجیتال ابراز کرده بود، پس از کسب رتبه چهارم در انتخابات مقدماتی ایالت آیووا، فعالیت‌های انتخاباتی خود را متوقف و حمایتش از دونالد ترامپ را اعلام کرد. او پیش‌تر در یک سخنرانی گفته بود می‌خواهد «انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا را به یک همه‌پرسی برای ارزهای فیات» تبدیل کند.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,BTC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,قیمت بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار در ۲ سال اخیر از مرز ۴۷٬۰۰۰ دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین در آستانه‌ اعلام تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صندوق‌های ETF اسپات این ارز دیجیتال، برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به ۴۷ هزار دلار رسید.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت کوین,BTC,بی‌تی‌سی مپ

رشد سه برابری پذیرش بیت کوین توسط کسب‌وکارهای حضوری در سال ۲۰۲۳

طبق داده‌های «بی‌تی‌سی مپ» که گزارش کاربران را جمع‌آوری می‌کند، درحال‌حاضر بیش از ۶٬۳۰۰ کسب‌وکارهای حضوری را فهرست کرده است که در سال ۲۰۲۳ بیت کوین می‌پذیرفته‌اند.

خبر - ۱ ماه پیش
گلس‌نود,بیت‌کوین,BTC,Glassnode,قیمت تحقق‌یافته

قیمت تحقق‌یافته سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت بیت کوین از ۳۵٬۰۰۰ دلار گذشت

داده‌های گلس‌نود نشان می‌دهد که قیمت تحقق‌یافته سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت بیت کوین به‌تازگی از مرز ۳۵٬۰۰۰ دلار فراتر رفته است. این قیمت آخرین بار در مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹)، زمانی که بیت کوین در محدوده ۴۹٬۰۰۰ دلار معامله می‌شد، به این سطح رسیده بود. اکنون، علی‌رغم اینکه قیمت بیت کوین در حدود ۴۳٬۰۰۰ دلار است، قیمت تحقق‌یافته سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت در همان سطح باقی مانده است.

خبر - ۱ ماه پیش
بیت‌کوین,BTC,کریپتوکوانت,عرضه بیت کوین

طبق گزارش اخیر بیت‌کوین به‌دلیل صعود سریع و در سود بودن ۹۰ درصد از بیت‌کوین در گردش وارد اصلاح شده است

گزارش هفتگی پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای کریپتوکوانت نشان داده که دارایی دیجیتال پیشرو باید اصلاح شود زیرا قیمت آن خیلی سریع افزایش یافته است. یکی از معیارها، شاخص چرخه بازار کریپتوکوانت است که برای سومین بار در سال جاری وارد منطقه قرمز شده است. معیار دیگر درصد عرضه بیت کوین در سود است. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که ۹۰ درصد بیت‌کوین در گردش سود دارد که باعث سیو سود سرمایه‌گذاران شده است.

خبر - ۲ ماه پیش
بیت‌کوین,Lookonchain,BTC,نهنگ

طبق گزارش منتشر شده نهنگ هوشمند شروع به فروش دارایی بیت‌کوین خود کرده است

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که یک نهنگ بیت‌کوین (BTC) که عملکرد فوق‌العاده‌ای در کسب سود نشان داده، میزان قابل‌توجهی از دارایی بیت‌کوین خود را برای فروش به صرافی فرستاده است. طبق گزارش «Lookonchain» ، یک آدرس بیت کوین مجموعه‌ای از معاملات نوسانی را از اواخر سال ۲۰۲۲ شروع کرد و در طول سال جاری خرید و فروش شدیدی داشت.

خبر - ۲ ماه پیش
بیت کوین,BTC,قیمت بیت کوین

سقوط آزاد بیت کوین؛ سود یک هفته در عرض ۲۰ دقیقه از دست رفت!

امروز ۱۱ دسامبر، قیمت بیت کوین (BTC) به طور ناگهانی ۶٫۵ درصد کاهش یافت و با سقوط از سطح ۴۳,۳۵۷ دلار به زیر ۴۱ هزار دلار در عرض تنها ۲۰ دقیقه، سود حدود پنج روز را از دست داد. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین توانسته اندکی از ضررهای خود را جبران کند و در حال حاضر، با قیمت ۴۱,۹۲۰ دلار معامله می‌شود.

خبر - ۲ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا,ETF بیت‌کوین,BTC

طبق گزارش رویترز کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا درحال رایزنی با شرکت‌های متقاضی ETF بیت‌کوین است

گزارش‌ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بحث درباره جزئیات فنی مهم با شرکت‌های مالی بوده که برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) بازار نقدی (ETF) درخواست داده‌اند.

خبر - ۲ ماه پیش
BTC,بیت کوین,قیمت بیت کوین,مارکوس تیلن

رکورد جدید بیت کوین در سال ۲۰۲۳؛ قیمت BTC به ۴۱ هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به بالای سطح ۴۱ هزار دلار رسید. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت ۴۱,۳۲۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۵ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است.

خبر - ۲ ماه پیش
بلومبرگ,بیت‌کوین,جیمی کوتس,BTC

تحلیلگر سابق بلومبرگ می‌گوید کاهش ارزش بازار بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ با سال ۲۰۱۸ متفاوت بود

جیمی کوتس، تحلیلگر سابق بلومبرگ اینتلیجنس می‌گوید که یک معیار کلیدی تفاوتی عمیق را بین مراحل نزولی بیت کوین (BTC) در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ نشان می‌دهد. کوتس می‌گوید که تعداد آدرس‌های انباشت بیت‌کوین در بازار نزولی سال ۲۰۲۲ افزایش یافت، در حالی که در بازار بیت‌کوین سال ۲۰۱۸ تعداد آدرس‌ها کاهش یافت.

خبر - ۲ ماه پیش
قیمت بیت کوین,بیت کوین,BTC,ChatGPT,چت جی‌پی‌تی

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط ربات هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی!

سال ۲۰۲۳ سال بسیار جالبی برای صنعت ارزهای دیجیتال بوده است، به طوری که بسیاری از کارشناسان افزایش قیمت را برای بسیاری از دارایی‌ها، از جمله بیت کوین (BTC) متصور هستند. به این ترتیب، ما از ربات هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی (ChatGPT) پرسیدیم که آیا بیت کوین می‌تواند بالاترین رکورد قبلی خود را که تقریباً نزدیک به ۷۰ هزار دلار بود، پشت سر بگذارد و قبل از ۱ ژانویه ۲۰۲۴ به اوج جدیدی برسد یا نه...

خبر - ۳ ماه پیش
بیت کوین,BTC,بورس کالای شیکاگو,CME,صرافی بایننس,صرافی,بایننس

افزایش چشمگیر معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو

به دنبال روند صعودی هفته گذشته بیت کوین، سود باز قراردادهای آتی بورس کالای شیکاگو (CME) به طور چشمگیری افزایش یافته است و از این حیث، پس از صرافی بایننس در رده دوم بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. رشد فعلی سود باز قراردادهای آتی CME تا حدی به فاز اولیه بولران سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ شباهت دارد.

خبر - ۳ ماه پیش
بلومبرگ,بیت کوین,دلار,BTC

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید که بیت کوین می‌تواند با کاهش ارزش دلار، رشد قابل‌توجهی داشته باشد

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید که بیت کوین (BTC) پس از کاهش ارزش دلار، رشد زیادی خواهد کرد. جیمی کوتس می‌گوید که هرچه بیشتر سرمایه‌گذاران شاهد کاهش ارزش پول خود در پرتفوی خود باشند، دارایی‌های سختی مانند بیت‌کوین سود خواهند برد در حالی که اوراق قرضه دولتی کاهش می‌یابد.

خبر - ۴ ماه پیش
بیت کوین,BTC,پکسوس,اف‌توپول,کارمزد,تراکنش بیت کوین

اف‌توپول، ۵۱۰هزار دلار کارمزد دریافتی برای یک تراکنش بیت کوین را به پکسوس بازگرداند

به گفته ممپول، استخر استخراج «اف‌توپول» اضافه پرداخت ۱۹.۸۲۱ بیت کوینی تراکنش پکسوس را بازگردانده است. این شرکت اشتباه ماینر خود را در دریافت کارمزد اضافی پذیرفت و خاطرنشان کرد که باگی را اصلاح کرده است که منجر به این اشتباه شده بود.

خبر - ۵ ماه پیش
گلس‌نود,بیت‌کوین,BTC,Glassnode

گلس‌نود: دارندگان بلند‌مدت بیت‌کوین در سقوط اخیر تقریبا هیچ فروشی نداشته‌اند

گلس‌نود در آخرین خبرنامه هفتگی خود به تجزیه و تحلیل واکنش دارندگان بلندمدت (LTHs) بیت‌کوین پرداخته و اعلام کرد که «تقریباً هیچ پاسخی» به فروش نشان ندادند. این امر با کمبود حجم ارسال شده به صرافی‌ها، نشان می‌دهد که دارندگان بلند مدت بیت‌کوین موقعیت‌های خود را رها نکرده‌اند.

خبر - ۶ ماه پیش
بیت‌کوین,BTC,سقف تاریخی,پیش‌بینی

تحلیل‌گری که به‌درستی سقوط بازار ارز دیجیتال را در سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی کرده بود، خبر از بیت‌کوین بالای ۶۹ هزار دلار می‌دهد

تحلیلگری که به درستی سقوط بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ را پیش‌بینی کرده بود، حال پیش‌بینی خود برای زمان رسیدن بیت‌کوین (BTC) به بالاتر از سقف تاریخی پیشین را اعلام کرد. این تحلیلگر مستعار که با نام «Dave the Wave» شناخته می‌شود، به ۱۴۰ هزار دنبال کننده توییتر خود می‌گوید که بازار نزولی فعلی بیت‌کوین و اصلاح آن از بالاترین سطح در سال ۲۰۲۳ احتمالا حداقل تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

خبر - ۶ ماه پیش
مارگو رابی,مصاحبه,بیت‌کوین,BTC

مارگو رابی در مصاحبه تازه‌ای درباره علاقه همسرش به بیت‌کوین صحبت کرد

مارگو رابی، هنرپیشه هالیوود، حکایت جالبی در مورد تمایل همسرش به بیت‌کوین (BTC) به اشتراک گذاشته و اصطلاحی را ابداع کرده است که در دنیای ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر استرالیایی که به خاطر بازی در چندین فیلم پرفروش از جمله باربی که هم اکنون روی پرده‌های سینماست شناخته می‌شود، اعلام کرد که شوهرش تام آکرلی که یکی از تهیه کنندگان فیلم باربی نیز هست، با تهیه کننده دیگر، دیوید هیمن، درباره بیت‌کوین و تاثیر آن بر سیستم مالی صحبت می‌کرده و در طول بحث، او و کارگردان، گرتا گرویگ درباره اینکه صحبت درمورد این چیزها چقدر شبیه به «کِن» شخصیت مرد اصلی باربی است، گفته‌اند.

خبر - ۶ ماه پیش
بازار ارزهای دیجیتال,اصلاح,بیت کوین,نزول

بنجامین کوئن: بازار ارزهای دیجیتال با تهدید یک اصلاح شدید مواجه است

بنجامین کوئن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال که به طور گسترده دنبال می‌شود، می‌گوید که بیت‌کوین (BTC) و بازار ارزهای دیجیتال با تهدید یک اصلاح شدید مواجه هستند.

خبر - ۷ ماه پیش

محبوب ترین