اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین,تحلیل تکنیکال بیت کوین,تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ یک شنبه ۲۷ شهریور

قیمت بیت کوین با جهش از پایین ترین سطح ماه آگوست (مرداد و شهریور)، میزان تاب آوری خود در بازار را به رخ کشید. این اتفاق به نوبه خود نشان دهنده حضور خریداران مشتاق بود. در بازه زمانی کوچک تر، بیت کوین یک الگوی تغییر ساختار بازار صعودی ایجاد کرده است که تاییدی بر معکوس شدن روند بازار است...

تحلیل - ۲ هفته پیش
بیت کوین,BTC,تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۳۱ مرداد

قیمت بیت کوین پایین تر از منطقه حمایتی ۲۳,۰۰۰ دلار، روند کاهش قابل توجهی را در پیش گرفت و با گذر از سطوح حمایتی ۲۲,۵۰۰ دلار و ۲۲,۲۰۰ دلار مومنتوم نزولی بیشتری پیدا کرد...

تحلیل - ۱ ماه پیش
بیت کوین‌,گلسنود,BTC, زمستان ارزهای دیجیتال

۶۵درصد از بیت کوین‌های موجود طی یک سال گذشته جابه‌جا نشده‌اند

طبق داده‌های گلسنود، بیش از ۶۵درصد بیت کوین‌های موجود (حدود ۱۲.۳۵میلیون BTC) طی یک سال گذشته جابه‌جا نشده‌اند. مقدار بیت کوین‌های جابه‌جا نشده نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، افزایش قابل توجهی داشته است. داده‌های گلسنود نشان می‌دهد که در دو سال گذشته، ۴۵درصد از بیت‌ کوین‌های عرضه‌شده در گردش (۸.۵۵ میلیون BTC) جابه‌جا نشده‌اند. این روند نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران طی بازارهای گاوی و زمستان ارزهای دیجیتال کوین‌های خود را هولد کرده‌اند.

خبر - ۲ ماه پیش
سلسیوس,wBTC,FTX,صرافی,MakerDAO

سلسیوس مقدار ۵۲۹ میلیون دلار wBTC را به صرافی FTX منتقل کرد

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال سلسیوس (Celsius) نزدیک به ۲۵٬۰۰۰ واحد رپد بیت کوین (wBTC) را به صرافی ارزهای دیجیتال اف‌تی‌اکس (FTX) منتقل کرد. ارزش این مقدار با قیمت فعلی بیت کوین به ۵۲۸.۹ میلیون دلار می‌رسد. این انتقال عظیم پس از آن صورت گرفت که سلسیوس پس از پرداخت ۴۱.۲ میلیون دلار به پلتفرم میکردائو (MakerDAO)، بدهی خود با این پلتفرم را به‌طور کامل تسویه کرد.

خبر - ۳ ماه پیش
کوکوین,برداشت‌,BTC,بیت کوین,صرافی

جریان غیر فعال شدن برداشت‌ها در صرافی کوکوین چیست؟ این موضوع حقیقت دارد؟

اخیرا شایعاتی در میان کاربران صرافی کوکوین مطرح شده است که می‌گوید بعضی کاربران در برداشت BTC از این پلتفرم با مشکل مواجه شده‌اند. صرافی کوکوین در اعلامیه رسمی خود این شایعات را رد کرده است اما انتشار این شایعات این نکته اساسی را گوشزد می‌کند که هرگز نباید دارایی رمزارزی را در صرافی نگهداری کرد؛ مخصوصا در بازار خرسی فعلی که شرکت‌های بزرگ و معتبری مانند بلاکفای، تری اروز کپیتال، سلسیوس، بابل فایننس، ویجر، صرافی کوین‌‌فلکس و بسیاری فعالان دیگر بازار را با بحران مالی روبرو کرده‌است.

خبر - ۳ ماه پیش
بیت کوین,BTC,ارزهای دیجیتال,اتریوم,دلار

بدترین ماه بیت کوین از ۲۰۱۱ تاکنون ثبت شد؛ در بازار ارزهای دیجیتال چه می‌گذرد؟

پنج‌شنبه آخرین روز ماه ژوئن بود و در پایان این روز کندل ماهانه در چارت قیمت بیت کوین بسته شد. چنانکه داده‌ها نشان می‌دهد ماه ژوئن ۲۰۲۲، با ۳۷ درصد افت قیمت بدترین ماه دهه اخیر برای بیت کوین بود.

خبر - ۳ ماه پیش
بیت کوین,ضرر,بازار نزولی

سرمایه‌گذاران بیت کوین در فروش اخیر بازار، بالغ بر ۷ میلیارد دلار ضرر کردند

بر اساس داده‌های شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک‌چین، گلس‌نود(Glassnode)، سرمایه‌گذاران طی روزهای اخیر، در پوزیشن‌های معاملاتی بیت کوین، به ارزش ۷.۳ میلیارد دلار ضرر کردند که بیشترین میزان ضرر و زیان دلاری این دارایی دیجیتال در تاریخ است.

خبر - ۳ ماه پیش
ترس و طمع,ارزهای دیجیتال,بیت کوین

حکمرانی ترس شدید بر بازار ارزهای دیجیتال ادامه دارد

در شرایطی که بیت کوین بین ناحیه ۳۹,۸۰۰ تا ۴۰,۷۰۰ دلار نوسان دارد، احساسات حاکم بر بازار بیانگر ترس شدید در میان معامله‌گران است.

خبر - ۵ ماه پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱۹ اسفند

بیت کوین بالاتر از منطقه مقاومت ۴۰,۰۰۰ دلاری با تقاضای خوبی روبرو شد و با ادامه دادن رالی خود موفق شد از منطقه مقاومت ۴۲,۰۰۰ دلار عبور کند...

تحلیل - ۷ ماه پیش
تحلیل,بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال,ریپل,دوج کوین,کاردانو

قیمت بیت کوین به طور ناگهانی تا نزدیک به ۴۲,۰۰۰ دلار افزایش یافت!

بیت کوین (BTC)، ارز دیجیتال برتر بازار، صبح امروز در صرافی «Bitstamp» به بالاترین سطح خود در بیست و چهار ساعت گذشته یعنی ۴۱,۷۳۲ دلار رسید.

خبر - ۷ ماه پیش
موزیلا,دیسکورد,یوبی سافت

موزیلا پس از واکنش‌های منفی از پذیرش ارزهای دیجیتال خودداری کرد

پس از موجی از انتقادات از سوی کاربران، موزیلا، شرکت سازنده مرورگر محبوب فایرفاکس، روز پنجشنبه اعلام کرد که پذیرش کمک‌های مالی با ارزهای دیجیتال را متوقف کرده است.

خبر - ۹ ماه پیش
بیت کوین,تحلیل,تکنیکال

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنجشنبه 16 دی

بیت کوین به زیر حمایت ۴۵,۵۰۰ دلاری کاهش یافته است؛ این ارز دیجیتال می‌تواند بازیابی شود، اما قیمت‌های بالاتر ممکن است به محدوده ۴۵,۰۰۰ دلاری محدود شوند.

تحلیل - ۹ ماه پیش
ارز دیجیتال,فوتبال,زنان,وویجر

وویجر دیجیتال شریک کارگزاری ارزهای دیجیتال برای لیگ ملی فوتبال زنان خواهد شد

پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال (Voyager Digital)، با لیگ ملی فوتبال زنان قراردادی امضا کرده است که هدف آن ارائه آموزش و پشتیبانی مالی برای بازیکنان در حوزه ارزهای دیجیتال است.

خبر - ۹ ماه پیش
بیت کوین

btc و xbt

۹ ماه پیش
بیت کوین,اتریوم,آلت کوین,ارزهای دیجیتال

وضعیت ترس شدید، همچنان بر بازار بیت کوین حکم‌ فرماست

شاخص ترس و طمع بیت کوین در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) وارد ناحیه ترس شدید شد و بعد از گذشت یک هفته همچنان در این محدوده قرار دارد.

خبر - ۹ ماه پیش
بیت کوین,بیت وایز,کریسمس

به گفته مدیر ارشد اطلاعات بیت وایز، رسیدن بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ بسیار دشوار خواهد بود

با نزدیک‌تر شدن به سال ۲۰۲۲، برخی از کارشناسان سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در مورد اینکه آیا بیت‌کوین زمان کافی برای رسیدن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ دارد یا خیر، تردید دارند.

خبر - ۱۰ ماه پیش
بیت کوین,BTC

بیت کوین با عبور از ۵۸٬۰۰۰ دلار هفته جدید را پرقدرت آغاز کرد

بیت کوین توانست با آغاز هفته جدید یک بازگشت قابل‌توجه داشته باشد و اوایل امروز به سطح قیمتی ۵۸٬۰۰۰ دلار رسید. در ۲۶ نوامبر (۵ آذر)، پادشاه‌ ارزهای دیجیتال به‌دلیل نگرانی از بدترشدن همه‌گیری ناشی از کشف سویه جدید ویروس کرونا، سقوطی ۹ درصدی را تجربه کرد. با این حال روز یکشنبه قیمت بیت کوین بیش از ۷ درصد افزایش یافت و سناریوهای نزولی را باطل کرد. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، هم‌اکنون قیمت خود را تاحدودی بازیابی کرده است و حدود ۵۷٬۳۶۱ دلار معامله می‌شود.

خبر - ۱۰ ماه پیش
نهنگ,صرافی,بیت کوین

حجم بیت کوین ورودی به صرافی‌ها افزایش قابل توجهی یافت

داده‌های جدید نشان می‌دهد که نهنگ‌های بیت‌کوین (BTC) در حال انتقال مقادیر زیادی از این ارز دیجیتال به صرافی‌ها همراه با جریان‌های بزرگ هستند.

خبر - ۱۰ ماه پیش
هولدرها,گلس‌نود

هولدرهای بلند مدت بیت کوین به بیشترین میزان خود در چند سال اخیر رسید

داده‌های درون زنجیره‌ای سایت تحلیلی گلسنود، نشان می‌دهد که دارنده‌های بلند مدت بیت کوین در حال کاهش فروش‌های خود هستند و در عین حال شروع به افزایش موقعیت‌های خرید خود کرده‌اند.

خبر - ۱۰ ماه پیش
استخراج,ارزدیجیتال,ماینر,دلار

فاندری یواس‌ای به دومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین تبدیل شد

فاندری یواس‌ای، ارائه‌دهنده خدمات استخراج ارزهای دیجیتال مستقر در نیویورک، پس از تصاحب ۱۵.۴۲درصد از سهم شبکه، پیشتاز تبدیل شدن به دومین استخر بزرگ استخراج بیت‌کوین (BTC) در جهان است.

خبر - ۱۰ ماه پیش
پیتر برنت,فارکس,ETF,BTC

پیتر برنت: طرفداران بیت کوین باید با ETFهای معاملات اسپات مخالفت کنند

پس از آن که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست شرکت ون‌اک (VanEck) برای عرضه صندوق قابل معامله بورسی (ETF) معاملات اسپات بیت کوین را رد کرد؛ پیتر برنت، معامله‌گر کهنه‌کار بازارهای مالی به آن واکنش نشان داد.

خبر - ۱۰ ماه پیش
طلا,بیت کوین,سرمایه گذاری

گلدمن ساکس: طلا در حال تبدیل شدن به ارز دیجیتال افراد فقیر است

دامیان کوروالین، رئیس تحقیقات انرژی در گلدمن ساکس، می‌گوید: «همانطور که ما استدلال می‌کنیم که نقره طلای افراد فقیر است، طلا نیز احتمالاً در حال تبدیل شدن به ارز دیجیتال افراد فقیر است.»

خبر - ۱۰ ماه پیش

محبوب ترین