اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز,تورم,BitMEX,بیت‌کوین,استیبل‌کوین,ایالات متحده

آرتور هیز می‌گوید بانک‌های بزرگ ایالات متحده تهدیدی برای صادرکنندگان استیبل‌کوین هستند

آرتور هیز، یکی از بنیان‌گذاران «BitMEX»، در مصاحبه اخیر با لورا شین، روزنامه‌نگار مشهور ارزهای دیجیتال، اظهار داشت که هجوم بانک‌های بزرگی مانند جی‌پی مورگان به بازار استیبل کوین می‌تواند منجر به مرگ زودهنگام صادرکنندگان متمرکز استیبل کوین باشد.

خبر - ۴ ماه پیش
آرتور هیز,تورم,BitMEX,بیت‌کوین

آرتور هیز می‌گوید تایید ETF بیت‌کوین می‌تواند وجود بیت‌کوین را به خطر اندازد

آرتور هیز، یکی از بنیان‌گذاران صرافی «BitMEX»، در پست وبلاگ خود به خطرات ETF بیت‌کوین اشاره کرد. هیز معتقد است که برخلاف طلا یا ارزهای فیات که به صورت فیزیکی وجود دارند و به واسطه قوانین کنترل می‌شوند، وجود بیت کوین منوط به حرکت آن در شبکه است. به گفته هیز، اگر بیت کوین حرکت خود را متوقف کند، ماینرها نمی‌توانند هزینه‌های انرژی امنیت شبکه را تحمل کنند که منجر به فروپاشی شبکه و ناپدید شدن بیت کوین می‌شود.

خبر - ۴ ماه پیش
آرتور هیز,تورم,BitMEX,چاپ پول

آرتور هیز: اکثر مردم ثروت خود را بخاطر تورم از دست خواهند داد

به گفته آرتور هیز، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عامل سابق صرافی ارز دیجیتال «BitMEX»، اکثر مردم به تدریج با کاهش ارزش پول، ثروتشان را از دست خواهند داد. به گفته هیز، با توجه به حجم عظیم بدهی عمومی انباشته شده توسط بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان، دولت‌ها چاره‌ای جز «پر کردن آن» از طریق چاپ پول نخواهند داشت.

خبر - خیلی وقت پیش
بیتمکس,صرافی,BitMEX

بنیان‌گذاران صرافی بیتمکس به پرداخت ۳۰ میلیون دلار جریمه محکوم شدند

دادگاه ناحیه جنوب نیویورک سه بنیان‌گذار صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال بیتمکس (BitMEX) را به پرداخت ۳۰ میلیون دلار جریمه محکوم کرده است. آرتور هیز، بنجامین دلو و ساموئل رید به‌دلیل نقض ابعادی از قانون مبادله کالا و مقررات کمیسیون معاملات آتی کالا، هرکدام به پرداخت ۱۰ میلیون دلار غرامت محکوم شده‌اند. این کمیسیون در ۱ اکتبر ۲۰۲۰ این پرونده قانونی را علیه سه بنیان‌گذار صرافی بیتمکس تشکیل داد.

خبر - خیلی وقت پیش
صرافی,بیت‌مکس,BitMEX

توافق صرافی بیت‌مکس با کمیسیون معاملات آتی کالا و شبکه مقابله با جرایم مالی

بر اساس گزارشی که امروز منتشر شد، صرافی بیت‌مکس پس از پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار، با کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و شبکه مقابله با جرایم مالی به توافق رسیده است.

خبر - خیلی وقت پیش

محبوب ترین