اخبار ارز دیجیتال

دوج کوین,به‌روز رسانی,doge,میچی لومین

به‌روز رسانی دوج کوین عرضه شد

میچی لومین (Michi Lumin) یکی از توسعه‌دهندگان دوج کوین از انتشار نسخه ۰.۱.۲ کتابخانه «libdogecoin» خبر داد. در این به‌روز رسانی، امکاناتی همچون پشتیبانی از طرح «BIP39» برای تولید عبارات بازیابی معرفی شده است.

خبر - ۶ روز پیش
دوج کوین,DOGE,پرداخت

با دوج کوین از ۲ میلیارد وبسایت در سراسر جهان خرید کنید

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، شرکت‌های میزبانی وب و وبسایت‌ها اکنون از طریق ادغام یک پنل مدیریت خودکار سرویس میزبانی وب (WHMCS)، می‌توانند پرداخت‌ها با دوج کوین (DOGE) را بپذیرند.

خبر - ۲ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

ثروت ایلان ماسک به ۱۳۷میلیارد دلار سقوط کرد

به دنبال سقوط ارزش سهام تسلا طی هفته‌های اخیر، ثروت ایلان ماسک، مدیرعامل و بزرگترین سهام‌دار این شرکت، به ۱۳۷میلیارد دلار کاهش یافته است. این در حالی است که در نوامبر سال ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) ارزش دارایی‌های او به اوج خود در ۳۴۰میلیارد دلار رسیده بود.

خبر - ۳ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

هدف ایلان ماسک از پرتاب دوج کوین به فضا چیست؟

حساب توییتری «DogeDesigner» در توییت جدید خود و به نقل از افراد مطلع، اعلام کرده که ماموریت فضایی «DOGE-1» به ماه زودتر از مارس سال ۲۰۲۳ انجام نخواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای پرتاب ماهواره «DOGE-1» اعلام نشده، گفته می‌شود که «DOGE-1» یکی از ۱۱۴ محموله ماهواره‌ای در ماموریت فالکون ۹ در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

خبر - ۳ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,DOGE,تسلا,اسپیس ایکس

هدیه کریسمس ایلان ماسک به کاربران دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) ممکن است یک رالی صعودی را در کریسمس امسال تجربه کند؛ زیرا ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس و معروف به دوج فادر (پدر دوج)، قرار است به انجمن دوج کوین در یک گفتگوی زنده در توییتر بپیوندد.

خبر - ۳ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

توییت جدید ایلان ماسک و جهش دوباره قیمت دوج کوین

پس از بیانیه جدید ایلان ماسک، مالک توییتر، مبنی بر اینکه اگر گوگل و اپل برنامه توییتر را از فروشگاه‌های اپلیکیشن خود حذف کنند، او راه‌اندازی یک «گوشی هوشمند جایگزین» را در دستور کار قرار خواهد داد، قیمت دوج کوین (DOGE) بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت و به ۰٫۰۹۵ دلار رسید.

خبر - ۴ ماه پیش
پیش‌بینی,ایلان ماسک,ارزهای دیجیتال,DOGE,BTC,بیت‌ کوین,دوج ‌کوین

پیش‌بینی ایلان ماسک درباره آینده ارزهای دیجیتال

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و رئیس توییتر، علی‌رغم فروش گسترده اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، اظهارات مثبتی را درباره بیت‌ کوین (BTC) و دوج ‌کوین (DOGE) بیان کرده است.

خبر - ۴ ماه پیش
دوج کوین,شیبا اینو,توییتر,ایلان ماسک,DOGE,SHIB

دوج کوین یا شیبا اینو؟ قیمت کدام میم کوین به یک دلار خواهد رسید؟

دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، دو ارز دیجیتال مورد علاقه ایلان ماسک، از نظر دسترسی به بازار و نوآوری‌های بلاک چین، دو پروژه کاملاً رقابتی هستند. شیبا در هفته‌های اخیر با فناوری‌های NFT (توکن غیرمثلی) و متاورس خود، کاربران را هیجان‌زده کرده است. از سوی دیگر، دوج کوین اولین میم کوین بازار است که در سال ۲۰۱۳ توسعه یافت و از آن زمان، یک جامعه قوی را ایجاد کرده و به یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

خبر - ۴ ماه پیش
پیتر برانت,دوج کوین,قیمت دوج کوین,DOGE

پیتر برانت: بازار نزولی دوج کوین به پایان رسیده است

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله‌گر کهنه‌کار، تحلیل خود از روند قیمت دوج کوین (DOGE) را روز گذشته به اشتراک گذاشت. به گفته برانت، بازار نزولی دوج کوین که در ماه می سال گذشته آغاز شده بود، به پایان رسیده است. وی این اظهارات را پس از آن بیان کرد که قیمت دوج کوین به دنبال خرید توییتر توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، افزایش یافت.

خبر - ۵ ماه پیش
دوج کوین,ارزهای دیجیتال,DOGE,ایلان ماسک

صعود دو پله‌ای دوج کوین در جدول ارزهای دیجیتال برتر بازار

به دنبال معرفی یک ویژگی جدید برای توییتر، دوج کوین (DOGE) رشد قیمتی چشمگیری را تجربه کرد.

خبر - ۵ ماه پیش
مینا پروتکل,mina,دوج کوین,dogecoin,شیبا اینو

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۷ آبان

با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال مینا پروتکل (mina) با رشدی ۲۴.۴ درصدی در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. بعد از مینا پروتکل، نام ارزهای محبوب دوج کوین (dogecoin) با ۱۴.۰۹ درصد افزایش قیمت و شیبا اینو (Shiba Inu) با ۱۰.۴۹ درصد سود، در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد.

خبر - ۵ ماه پیش
دوج کوین,شیبا اینو,توییتر,ایلان ماسک,DOGE,SHIB

جهش خیره‌کننده دوج کوین و شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته

به دنبال انتشار اخبار مربوط به تکمیل قرارداد خرید توییتر توسط ایلان ماسک، دو میم کوین برتر بازار یعنی دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) رشد قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کردند.

خبر - ۵ ماه پیش
دوج کوین,قیمت دوج کوین,DOGE,هولدر

معامله‌گران همچنان به آینده دوج کوین امیدوارند

قیمت دوج کوین (DOGE)، میم کوین برتر بازار، هنوز با یک روند نزولی طولانی‌مدت دست و پنجه نرم می‌کند، عاملی که پتانسیل این ارز دیجیتال برای بازپس‌گیری اوج‌های سال ۲۰۲۱ را مورد تردید قرار داده است. با این حال، افزایش تعداد هولدرهای این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که برخی از سرمایه‌گذاران همچنان به افزایش قیمت آن امیدوارند.

خبر - ۵ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,پامپ,DOGE,توییتر,هش ریت

آیا ایلان ماسک می‌تواند دوباره دوج کوین را پامپ کند؟

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ نهایی کردن قرارداد خرید توییتر توسط ایلان ماسک، هش ریت شبکه دوج کوین (DOGE) به بالاترین سطح خود در ۷ ماه گذشته رسید.

خبر - ۵ ماه پیش
ارزش کل دارایی‌های قفل شده,TVL,BabyDoge,بیبی دوج سواپ

ارزش کل دارایی‌های قفل شده بیبی دوج در صرافی بیبی دوج سواپ از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفت

بر اساس داده‌های منتشرشده برای صرافی غیرمتمرکز بیبی دوج سواپ (BabyDoge Swap)، ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در این صرافی اخیراً از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفته است.

خبر - ۵ ماه پیش
دوج کوین,DOGE,تحلیل تکنیکال,قیمت دوج کوین

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE) ؛یک شنبه ۲۷ شهریور

دوج کوین(DOGE) از زمان افت شدید خود در طول ماه سپتامبر(شهریور-مهر) نخستین شواهد بهبود خود را نشان می دهد. خریدارها در حال حاضر هر دو میانگین متحرک نمایی ۸ روزه و ۲۱ روزه را مورد امتحان قرار می دهند. این دو اندیکاتور در نزدیکی سد ۰.۰۶ دلاری در نمودار ۱۲ ساعته باهم برخورد می کنند...

تحلیل - ۶ ماه پیش
دوج کوین,DOGE,تحلیل تکنیکال دوج کوین,تحلیل تکنیکال,تحلیل

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ چهارشنبه ۲۶ مرداد

دوج کوین(DOGE) در ۱۶ آگوست(۲۵ مرداد)، با رشد ۱۲ درصدی ،سطح ۰.۰۸۲ دلاری را به حمایت خود تبدیل کرد. این درحالیست که دوج کوین پیش از این ، نزدیک به دو ماه و نیم بود که زیر این سطح مقاومتی معامله می شد...

تحلیل - ۷ ماه پیش
دوج کوین,تحلیل,تحلیل تکنیکال,DOGE

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ شنبه ۱۵ مرداد

میم کوین دوج (DOGE) به نظر می رسد که پس از جهش از سطح حمایت پایدار خود (۰.۰۶۶ دلار) ، در مسیر گاوی (صعودی) قرار گرفته است. این سطح قیمتی، نقطه ای است که در آن حجم معاملات به بیشترین میزان است، بنابراین عملکردی مشابه سطح حمایت یا مقاومت دارد.

تحلیل - ۷ ماه پیش
دوج کوین,DOGE,کلاهبرداری,هشدار

هشدار جامعه دوج کوین: مراقب پروژه‌های کلاهبرداری با نام DOGE باشید

از زمان آغاز به کار دوج کوین و افزایش محبوبیت آن پروژه‌های زیادی تلاش کردند از آن تقلید کرده و کوین یا توکنی را به بازار عرضه کنند. قصد آن‌ها صرفا استفاده از شهرت و اعتبار دوج کوین نزد مخاطبان بود و بنیاد محکم و قوی نداشتند که اکثرا هم کلاهبرداری بوده‌اند. انجمن توسعه‌دهندگان دوج کوین در مورد پروژه‌ جدیدی به کاربران خود هشدار داد.

خبر - ۸ ماه پیش
تراکنش بدون اینترنت,دوج کوین,doge,بیت کوین,رادیو دوج

نخستین تراکنش بدون اینترنت دوج کوین انجام شد

میچی لومین، توسعه‌دهنده دوج کوین اعلام کرد که یک تراکنش این میم کوین از طریق رادیو، با استفاده از پروتکلی به نام رادیو دوج (Radio Doge) و با کمک شبکه جهانی ماهواره‌ای استارلینک انجام شد. این توسعه‌دهنده در روز جمعه ۲۲ آوریل (۲ اردیبهشت) با ارسال ۴.۲ دوج کوین نخستین تراکنش بدون اینترنت این میم کوین را ثبت کرد. طرفداران این ارز دیجیتال می‌گویند که رادیو دوج باعث می‌شود که دسترسی به دوج کوین برای افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند، امکان‌پذیر شود.

خبر - ۱۱ ماه پیش
ایلان ماسک,دوج کوین,شیبا اینو,DOGE,SHIB,پرداخت

ایلان ماسک: دوج کوین به‌عنوان روش پرداخت از شیبا اینو و بیت کوین بهتر است

ایلان ماسک معتقد است که دوج کوین برای پرداخت‌ها بسیار برتر از شیبا اینو و بیت کوین است. بیلی مارکوس، هم‌بنیان‌گذار سابق دوج کوین اخیرا توییتی را منتشر کرده که مقدار هزینه‌ تراکنش در این سه ارز را مقایسه کرده است.

خبر - خیلی وقت پیش
دوج کوین,ایلان ماسک,بیت کوین,تسلا,توییت

بنیاد دوج کوین به کمک ویتالیک بوترین فعالیت خود را از سر می‌گیرد!

بنیاد دوج کوین پس از چند سال عدم فعالیت، بار دیگر توسط ویتالیک بوترین به عنوان مشاور کریپتو و بلاک‌چین این سازمان ساماندهی شد و به فعالیت پرداخته است.

خبر - خیلی وقت پیش

محبوب ترین