پولکادات,DOT,تحلیل

رشد ۲۵ درصدی بهای پولکادات

بهای ارز دیجیتال پولکادات در ۲۴ ساعت اخیر ۲۵ درصد رشد کرده و به بیش از ۴۲ دلار رسیده است. در طی یک هفته گذشته نیز قیمت پولکادات حدود ۳۶ درصد افزایش یافته است.

خبر - ۴ روز پیش
دی فای,Defi

شبکه Sienna صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال با محوریت حریم خصوصی را‌ه‌اندازی می‌کند

شبکه سینا (Sienna Network) که در ماه آوریل (فروردین) راه‌اندازی شد، به دنبال ایجاد یک اکوسیستم با تمرکز بر ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر امور مالی غیر متمرکز (DeFi) و با محوریت حریم خصوصی است.

خبر - ۱ هفته پیش
سوئیس,صرافی,پولکادات

صرافی سوئیسی مجوز راه‌اندازی بازار کریپتویی را اخذ کرد

اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس (FINMA)، موافقت خود را برای راه‌اندازی بازار دارایی‌های ارز دیجیتال و سپرده‌گذاری اوراق بهادار مرکزی، توسط صرافی سیکس (SIX) سوئیس اعلام کرده است.

خبر - ۱ ماه پیش
پولکادات,DOT,تحلیل

تحلیل تکنیکال پولکادات(DOT)؛ سه شنبه ۱۶ شهریور

پولکادات (DOT) از ۲۷ آگوست (۵ شهریور) ۵۰ درصد صعود کرد اما از ۱ سپتامبر(۱۰ شهریور) شروع به حرکت در محدوده ثابتی کرد. روند ثابت قیمت می‌تواند منجر به شکست قیمت به هر دو جهت بازار شود، اما انتظارات صعودی ، توسط شاخص MRI کاهش می‌یابد.

تحلیل - ۱ ماه پیش
تحلیل,پولکادات,DOT

تحلیل تکنیکال پولکادات(DOT)؛ چهارشنبه ۲۷ مرداد

ارز دیجیتال پولکادات (DOT) یک روند بسیار عالی را به سمت سقف‌های قیمتی خود به نمایش گذاشت. خط روند صعودی سبز DOT همچنان معتبر است و فعلا می تواند در روز‌های آینده قدرتمند و مهم ظاهر شود ، اما ...

تحلیل - ۲ ماه پیش
پولکادات,بلاک‌چین,DOT

رشد ۱۰۰ درصدی قیمت پولکادات و احتمال تداوم روند صعودی در کوتاه‌مدت

پولکادات(DOT) یک پروژه بلاک‌چین است که برای اتصال به زیرمجموعه‌ای از زنجیره‌هایی به نام زنجیره موازی یا پاراچین طراحی شده است. هر زنجیره کاربردی که در پولکادات ساخته شده است از زیر لایه‌های مدولار استفاده می‌کند و این به منظور سهولت روند توسعه است.

خبر - ۲ ماه پیش
رشد شدید قیمت پولکادات؛ ۴۲ درصد در یک روز

رشد شدید قیمت پولکادات؛ ۴۲ درصد در یک روز

روز گذشته قیمت دات (DOT)، ارز دیجیتال اصلی شبکه پولکادات، تحت تاثیر هیجانات آپدیت جدید این شبکه، به اوج تاریخی جدیدی رسید.

خبر - ۷ ماه پیش
پولکادات جانشین ریپل می‌شود؛ چهارمین ارز بازار

پولکادات جانشین ریپل می‌شود؛ چهارمین ارز بازار

پس از آن‌که کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا از ریپل به‌خاطر فروش غیرقانونی اوراق‌بهادار «XRP» شکایت کرد، پولکادات توانست رتبه چهارم با ارزش‌ترین ارز دیجیتال بازار را از آن خود کند.

خبر - ۹ ماه پیش
رشد شدید قیمت پولکادات، سرمایه‌گذاری‌های بایننس کارساز می‌شود

رشد شدید قیمت پولکادات؛ سرمایه‌گذاری‌های بایننس کارساز می‌شود

هفته گذشته پس از صدور دو رای اعتماد بایننس به پولکادات، قیمت دات (DOT)، ارز دیجیتال اصلی شبکه پولکادات و پروتکل میان زنجیره‌ای آن که امکان تبادل داده و دارایی را در شبکه فراهم می‌کند، بیش از 40 درصد افزایش یافت.

خبر - ۹ ماه پیش
Polkadot

معرفی ارز دیجیتال دات

دات (DOT) شکلی از دارایی الکترونیکی (ارز دیجیتال) و دارای ارزش مشخص است.

مقاله - ۱۰ ماه پیش

محبوب ترین