اخبار ارز دیجیتال

ترا,Luna,Terra,بلاک چین,UST,سقوط,لونا

فروپاشی ترا ۴ سال پیش پیش‌بینی شده بود

ماریانو کونتی‌(Mariano Conti)، توسعه‌دهنده، سرمایه‌گذار و مشاور باتجربه اتریوم و رئیس سابق قراردادهای هوشمند در «MakerDAO»، بحثی را در مورد نقص‌های طراحی ترا (LUNA) از آوریل ۲۰۱۸ مطرح کرده است.

خبر - ۲ ماه پیش
ترا,Luna,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده,ترافورم لبز,SEC

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده تحقیقات خود درباره ترافورم لبز را آغاز کرد

بر اساس گزارش بلومبرگ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC)، تحقیقاتی را در مورد شرکت ترافورم لبز آغاز کرده است. این نهاد قانون‌گذار در تلاش است تا مشخص کند آیا ترافورم لبز، شرکت توسعه‌دهنده بلاک چین ترا، قوانین حمایت از سرمایه‌گذاران فدرال را نقض کرده است یا خیر. از طرفی پلیس کره جنوبی نیز به‌تازگی پرونده‌ای درباره این شرکت گشوده است.

خبر - ۳ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,سقوط,کلاهبرداری

سناتور آمریکایی: سرمایه‌گذاران ترا احتمالاً قربانی کلاهبرداری شدند

پت تومی، سناتور جمهوری‌خواه ایالت پنسیلوانیا، معتقد است ترا پروژه‌ای کلاهبرداری بوده است. این سیاستمدار آمریکایی افزود لونا وعده سودهای هنگفتی را به کاربران می‌داد اما فناوری آن «بسیار مشکوک» بود. وی همچنین سرمایه‌گذاران احتمالاً درک اشتباهی از ماهیت ترا داشته‌اند. این در حالی است که بیل اکمن و سم بنکمن فرید چندی پیش ترا را یک طرح پانزی توصیف کرده بودند.

خبر - ۴ ماه پیش
بایننس,ترا,LUNA

مدیرعامل بایننس: انتشار بیشتر توکن‌های لونا تنها وضعیت کنونی را بدتر می‌کند

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در یک پست وبلاگی نوشت اتفاقی که برای اکوسیستم ترا، توکن لونا و استیبل کوین یواس‌تی رخ داد؛ یک حادثه تأسف‌بار بود که بر بسیاری از افراد تاثیر گذاشت.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,سقوط,دلار

بازداشت یک سرمایه‌گذار زیان‌دیده ارزهای دیجیتال که به‌طور غیرقانونی وارد خانه بنیان‌گذار ترا شده بود

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، فردی پیش از این متهم به ورود غیرقانونی به خانه بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت ترافورم لبز شده بود، در حال حاضر تحت بازداشت و تحقیقات پلیس در سئول قرار دارد.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,ارز دیجیتال,سقوط,دلار,لونا کلاسیک

دو کوان طرح جدیدی برای احیای ترا پیشنهاد داد

دو کوان، هم‌بنیانگذار ترا یک برنامه جدید برای نجات اکوسیستم ترا ارائه داده است. او پیشنهاد کرده است که زنجیره ترا به یک زنجیره جدید بدون استیبل کوین UST فورک شود. انتظار می‌رود که زنجیره قدیمی، ترا کلاسیک (Terra Classic) نامیده شود و توکن بومی آن نیز لونا کلاسیک (LUNC) خوانده شود. به‌گفته کوان، دارندگان لونا کلاسیک مستحق دریافت توکن لونا زنجیره جدید به صورت ایردراپ خواهند بود. او همچنین عنوان کرد که سقف عرضه توکن جدید یک میلیارد واحد خواهد بود و عمده این توکن‌ها میان هولدرهای آسیب‌دیده لونا و UST توزیع می‌شود.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,از دیجیتال,سقوط,دلار

یکی از اعتبارسنج‌های اصلی تِرا خواستار جایگزینی کامل شبکه فعلی با یک بلاک چین جدید شد

جیون کیم، مدیرعامل شرکت بلاک چینی «DSRV» که یکی از نودهای اعتبارسنج اصلی شبکه تِرا محسوب می‌شود، گفته شبکه قدیمی ترا باید به‌طور کامل و برای همیشه خاموش شود. او از دیگر اعتبارسنج‌های شبکه ترا خواسته است تا طرح دو کوان برای راه‌اندازی یک فورک از شبکه فعلی را رد کنند و به‌جای آن به ساخت یک بلاک چین مجزا و کاملاً جدید رأی دهند. گفتنی است این اعتبارسنج ۹.۳۶ درصد از حق رأی درون‌زنجیره‌ای بلاک چین ترا را در اختیار دارد. این نود پیش از سقوط قیمت‌ها، ۱۴ میلیارد دلار لونا در اختیار داشت که ارزش کنونی آنها به ۳ میلیون دلار رسیده است و می‌توان گفت یکی از بزرگترین هولدرهای خسارت دیده از سقوط اخیر محسوب می‌شود.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,از دیجیتال,سقوط,دلار

لونا فاوندیشن گارد: خسارت هولدرهای کوچک UST زوتر پرداخت می‌شود

لونا فاوندیشن گارد، سازمان غیرانتفاعی حامی اکوسیستم ترا، اخیرا اعلام کرده است که اولین افرادی که خسارتشان پرداخت می‌شود کوچک‌ترین هولدرهای UST هستند. گفتنی است که میزان تقریبی ذخایر ترا ۸۲ میلیون دلار است که در مقایسه با هفته گذشته ۹۷.۴ درصد کاهش پیدا کرده است. علیرغم اعلام برنامه‌های مختلف توسط لونا فاوندیشن گارد، اکوسیستم ترا و دو کوان، دارندگان لونا و کاربران ارزهای دیجیتال نسبت به آینده این پروژه درحالت سردرگمی به‌سر می‌برند.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,از دیجیتال,سقوط,دلار

ویتالیک بوترین: تِرا باید به فکر جبران خسارت هولدرهای کوچک باشد، نه نهنگ‌ها

ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار شبکه اتریوم، معتقد است تیم تِرا باید در طرح پیشنهادی خود برای جبران خسارت هولدرها، سرمایه‌گذاران کوچک را در الویت قرار دهد. او گفته است هولدرهای کوچک «UST» گول سودهای غیرمنطقی سهام‌گذاری این استیبل کوین را خورده بودند.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,Luna,Terra,بلاک چین,UST,سقوط,لونا

بنیان‌گذار ترا ضرر هولدرهای لونا و UST را جبران می‌کند؛ اما چگونه؟

دو کوان ساعاتی پیش با انتشار مطلبی در وب‌سایت رسمی بلاک چین تِرا (Terra)، پیشنهادی برای جبران خسارت‌های واردشده به هولدرهای لونا، «UST» و همچنین توسعه‌دهندگان فعال در این شبکه ارائه کرد. در صورت موافقت جامعه لونا، قرار است یک فورک از شبکه ترا راه‌اندازی شده و در آن یک میلیارد توکن جدید میان کاربران خسارت‌دیده از اتفاقات اخیر، توزیع شود.

خبر - ۴ ماه پیش
LUNA,ترا,لونا

دو کوان طرحی برای احیای ترا و توزیع دوباره توکن ارائه داد

دو کوان، هم‌بنیان‌گذار ترافورم لبز طرحی را برای احیای اکوسیستم ترا پس از ازدست‌رفتن تاریخی پشتوانه استیبل کوین یواس‌تی ارائه داده است. وی در روز جمعه عنوان کرد که جامعه ترا برای حفظ توسعه‌دهندگان و کاربران باید بلاک چین ترا را بازسازی کند.

خبر - ۴ ماه پیش
ترافورم لبز,لونا,LUNA

ترافورم لبز اقدامات اضطراری خود برای نجات لونا و استیبل کوین یواس‌تی را اعلام کرد

ترافورم لبز (TerraForm Labs)، تیم پشت اکوسیستم ترا از ۳ اقدام اضطراری با هدف نجات لونا و استیبل کوین UST خبر داد. این ۳ اقدام شامل سوزاندن USTهای باقی‌مانده در استخر جامعه کاربران، سوزاندن همه USTهای باقی‌مانده در شبکه اتریوم و سهام‌گذاری ۲۴۰ میلیون دلار لونا برای محافظت از پروژه در برابر حمله حاکمیتی می‌شوند.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,LUNA,میکردائو,DAI

سقوط استیبل کوین ترا منجر به رشد چشمگیر بهای توکن میکر شد

میکر (Maker)، توکن حاکمیتی میکردائو و پروتکل میکر که به کاربران اجازه می‌دهد تا استیبل کوین دای (DAI) را صادر و مدیریت کنند؛ طی روز جاری شاهد افزایش قیمت قابل‌توجهی بود.

خبر - ۴ ماه پیش
ترا,ارزهای دیجیتال,LUNA

ترا اکنون دومین شرکت از نظر میزان دارایی بیت کوین است

لونا فاوندیشن گارد (LFG) با پشت سر گذاشتن تسلا، به دومین شرکت از نظر میزان دارایی بیت کوین تبدیل شده است. بنیاد لونا اخیرا ۱.۵ میلیارد دلار دیگر بیت کوین را از طریق کارگزار ارزهای دیجیتال جنسیس و شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) خریداری کرده است.

خبر - ۵ ماه پیش
ترا,ارزهای دیجیتال,LUNA

ترا همزمان با بهبود بازار ارزهای دیجیتال، افت قیمت خود را جبران کرد

همزمان با بهبود نسبی بازار ارزهای دیجیتال، ترا (LUNA) نیز در شبانه روز گذشته با جهش ۲۵درصدی مواجه شد. این افزایش قیمت تقریبا زیان روز گذشته را جبران کرد.

خبر - ۷ ماه پیش
ترا,Luna,دیفای,قرارداد هوشمند

ترا به دومین پلتفرم بزرگ دیفای تبدیل شد

طبق داده‌های ارائه‌شده توسط «Defi Llama»، شبکه ترا (Terra) از بایننس اسمارت چین پیشی گرفته و به جایگاه دومین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند از نظر ارزش کل قفل‌شده (TVL) دست‌یافته است. ارزش کل قفل‌شده در ترا، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹.۴ درصد رشد کرده و به ۱۶.۶ میلیارد دلار رسیده است. پروتکل «Anchor» با ۷.۱۴ میلیارد دلار ارزش قفل شده محبوب‌ترین پروتکل شبکه ترا است.

خبر - ۹ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,از دیجیتال,سقوط,دلار

ترا (LUNA) همچنان می‌تازد!

در حالی که ارزهای دیجیتال بزرگی از قبیل بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در محدوده‌های ثابتی رنج می‌زنند، ارزدیجیتال ترا (LUNA) علنا برخلاف روند کلی بازار ارزهای دیجیتال حرکت می‌کند. ترا مجددا ۱۰ درصدی دیگر افزایش یافته و با عبور از سطح ۸۱ دلاری‌، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

خبر - ۹ ماه پیش
ترا,Luna,بیت کوین,بازار ارزدیجیتال,از دیجیتال,سقوط,دلار

ترا (Luna) در ۷ روز گذشته ۳۴ درصد رشد یافته است

طبق داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، ترا (LUNA) در هفت روز گذشته ۳۴ درصد رشد داشته است و در حال حاضر با قیمت ۶۴/۱۴ دلار معامله می شود. ترا علیرغم ریزش بازار که صدها میلیارد دلار سرمایه را از ۴ دسامبر (۱۳ آذر) از بین برد، رشد هفتگی و ماهانه خود را حفظ کرده است.

خبر - ۱۰ ماه پیش
تررا,LUNA,ارزدیجیتال

ترا ۴.۵ میلیارد دلار توکن LUNA را می‌سوزاند

پروژه استیبل کوین الگوریتمیک ترا (Terra)، طرحی را تصویب کرده است که براساس آن قرار است ۴.۵ میلیارد دلار توکن بومی خود یعنی LUNA را از استخر کامیونیتی خود بسوزاند.

خبر - ۱۰ ماه پیش

محبوب ترین