اخبار ارز دیجیتال

ریپل,SEC,ایالات متحده,XRP

دستور قاضی به ریپل برای ارائه اسناد مالی بیشتر پس از درخواست SEC

یک دادگاه منطقه‌ای در ایالات متحده، روز گذشته با درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای ملزم‌کردن ریپل به ارائه اسناد بیشتر موافقت کرد. قاضی این دادگاه به شرکت ریپل دستور داد که باهدف تعیین مجازات مناسب باید اطلاعات بیشتری را در مورد وضعیت مالی شرکت و فروش ریپل به سرمایه‌گذاران نهادی ارائه کند.

خبر - ۳ ماه پیش
بلومبرگ,کوین‌بیس,شکایت,SEC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید که احتمال پیروزی کوین‌بیس در پرونده شکایت SEC حدود ۷۰درصد است

الیوت استاین، تحلیلگر ارشد حقوقی بلومبرگ، می‌گوید که کوین‌بیس شانس زیادی برای پیروزی بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در پرونده شکایت این آژانس علیه این صرافی به‌دلیل فروش اوراق بهادار بدون مجوز و ارائه خدمات سهام‌گذاری دارد. قاضی این پرونده خواستار یک اصل محدودکننده برای تعریف این رگولاتور از قرارداد سرمایه‌گذاری شده بود که شامل اوراق قابل وصل نشود.

خبر - ۴ ماه پیش
اوراق بهادار,کوین‌بیس,SEC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

قاضی پرونده کوین‌بیس می‌گوید که SEC به‌دنبال گسترش تعریف اوراق بهادار است

در جلسه دادگاه رسیدگی به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از کوین‌بیس در روز گذشته حکمی صادر نشد، اما قاضی نسبت به ادعا این رگولاتور ابراز نگرانی کرد.

خبر - ۴ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا,استرداد,SEC,شکایت

دو کوان می‌خواهد دادگاه دادرسی شکایت SEC را تا زمان استردادش عقب بیندازد

وکیل مدافع دو کوان، از دادگاه ایالات متحده خواسته است تا دادرسی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه او و شرکت سابقش را به تعویق بیاندازد؛ زیرا او نمی‌داند چه زمانی از مونته نگرو مسترد خواهد شد.

خبر - ۴ ماه پیش
گری گنسلر,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,ETF اسپات بیت کوین

رییس کمیسیون SEC: تأیید ETF اسپات به معنی تأیید بیت کوین نیست!

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و منتقد برجسته ارزهای دیجیتال، در اظهارات جدید خود عنوان کرده که تایید صندوق‌های ETF اسپات بیت کوین، به معنی تأیید این ارز دیجیتال نیست.

خبر - ۴ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,ETF اسپات بیت کوین,قیمت بیت کوین

کمیسیون بورس آمریکا سرانجام ETF اسپات بیت کوین را تأیید کرد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) طی تصمیمی تاریخی، اولین صندوق ETF اسپات بیت کوین در این کشور را تایید کرد که نقطه عطف مهمی برای ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی محسوب می‌شود. طبق اطلاعیه‌های رسمی، صندوق‌های ETF اسپات بیت کوین، از روز ۱۱ ژانویه قابل معامله خواهند بود.

خبر - ۴ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,ETF اسپات بیت کوین,قیمت بیت کوین

کمیسیون بورس آمریکا سرانجام ETF اسپات بیت کوین را تأیید کرد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) طی تصمیمی تاریخی، اولین صندوق ETF اسپات بیت کوین در این کشور را تایید کرد که نقطه عطف مهمی برای ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی محسوب می‌شود. طبق اطلاعیه‌های رسمی، صندوق‌های ETF اسپات بیت کوین، از روز ۱۱ ژانویه قابل معامله خواهند بود.

خبر - ۴ ماه پیش
SEC,CFTC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار,کمیسیون معاملات آتی کالا,هک

دستکاری بازار این بار توسط کمیسیون بورس؛ حساب کاربری SEC هک شد

شب گذشته حساب کاربری کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در پلتفرم اکس (توییتر سابق) هک شد و اعلام کرد صندوق‌های قابل‌ معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین تایید شده‌اند. حالا SEC تا روز دوشنبه فرصت دارد تا توضیحات این اتفاق را که گفته می‌شود یک حمله تعویض سیمکارت بوده است به کنگره آمریکا ارائه کند. از طرفی، تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال هم در تلاش هستند تاثیر این اتفاق بر ETFهای اسپات را بررسی کنند.

خبر - ۴ ماه پیش
بیت کوین,BTC,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,قیمت بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار در ۲ سال اخیر از مرز ۴۷٬۰۰۰ دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین در آستانه‌ اعلام تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صندوق‌های ETF اسپات این ارز دیجیتال، برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به ۴۷ هزار دلار رسید.

خبر - ۴ ماه پیش
قیمت بیت کوین,SEC

واگرایی قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که افزایش قیمت در راه است؛ گزارش رد ETF بیت کوین تکذیب شد

روز چهارشنبه، بیت کوین کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد که منجر به کاهش قیمت بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال شد. کاتالیزور این رکود گزارشی از متریکس پورت با عنوان «چرا SEC برنامه‌های آتی ETF اسپات بیت کوین را رد می‌کند» بود. این گزارش در ابتدا موضعی منفی در مورد قیمت بیت کوین و تایید ETF داشت و باعث وحشت سرمایه‌گذاران شد.

خبر - ۴ ماه پیش
قیمت بیت کوین,بیت کوین,ETFهای اسپات بیت کوین,SEC

ریزش قیمت بیت کوین به دنبال تحلیل متریکس پورت: SEC تمام ETFهای اسپات بیت کوین را در ژانویه رد خواهد کرد

مارکوس تیلن (Markus Thielen)، تحلیلگر متریکس پورت (Matrixport) گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) احتمالا تمام پیشنهادات ETF اسپات بیت کوین را در این ماه رد خواهد کرد. دلیل تیلن برای این گفته این است که این درخواست‌ها هنوز یک الزام حیاتی را که باید قبل از تایید SEC برآورده شود، ندارند. در پی اعلام این خبر قیمت بیت کوین با ریزش ناگهانی مواجه شد.

خبر - ۴ ماه پیش
آرک اینوست,ETF,بیت‌کوین,ETF بیت‌کوین,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC

مدیر عامل شرکت آرک اینوست می‌گوید ETF بیت‌کوین تا تاریخ ۲۰ دی‌ماه تایید می‌شود

مدیر عامل شرکت آرک اینوست، کتی وود، آینده امیدوار کننده‌ای را برای بیت کوین پس از تایید احتمالی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ترسیم کرده است. او بر اهمیت یک ETF بیت کوین تاکید کرد و اظهار داشت که زمانی که موسسات و سایر سرمایه گذاران جای پای خود را در این فضا پیدا کنند، علاقه افزایش می‌یابد.

خبر - ۴ ماه پیش
جان دیتون,الیزابت وارن,کمیسیون بورس و اوراق بهادار,SEC

جان دیتون اتهامات سوء رفتار علیه الیزابت وارن را به دلیل شکست‌های نظارتی مطرح می‌کند

جان دیتون، وکیل برجسته ارزهای دیجیتال، در یک سری توییت، اتهامات جدی را علیه سناتور الیزابت وارن، عضو کمیته بانکداری، به اتهام سوء رفتار در مسئولیت‌های نظارتی خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مطرح کرد.

خبر - ۵ ماه پیش
تورم,CPI,شاخص قیمت مصرف‌کننده,ایالات متحده آمریکا,SEC

تورم نقطه‌به‌نقطه در آمریکا برای ماه اکتبر ۳.۲درصد اعلام شد؛ کمتر از پیش‌بینی‌ها

لحظاتی قبل آمارهای مربوط به شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) در ایالات متحده آمریکا منتشر شد که نشان می‌دهد تورم نقطه‌به‌نقطه در این کشور در ماه اکتبر به ۳.۲درصد کاهش یافته است. CPI این دوره از ۳.۷درصد مربوط به ۱۲ ماه منتهی به سپتامبر امسال و همین طور پیش‌بینی کارشناسان کمتر است.

خبر - ۶ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,SEC,ETF فیوچرز اتریوم,ETF فیوچرز بیت کوین

کمیسیون بورس درخواست‌های راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین و آتی اتریوم را به تعویق انداخت

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تصمیم‌گیری در رابطه با درخواست ETF اسپات بیت کوین شرکت هش دکس (Hashdex) و ETF فیوچرز اتریوم شرکت گری اسکیل (Grayscale) را به تعویق انداخت. هش دکس قصد دارد صندوق ETF فیوچرز بیت کوین خود را به ETF اسپات تبدیل کند.

خبر - ۶ ماه پیش
ETF,بلک‌راک,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده,SEC,ETF اسپات بیت کوین,نزدک

لیست‌شدن ETF اسپات بیت کوین بلک‌راک در شرکت تسویه معاملات نزدک

بر اساس اعلامیه‌های اخیر، شرکت‌‌های مالی بلک راک (BlackRock) و گری اسکیل (Grayscale)، پیشرفت‌های قابل‌توجهی در مسیر راه‌اندازی صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین داشته‌اند. به نظر می‌رسد که بلک راک یک قدم به عرضه ETF خود در بورس نزدک نزدیک شده است. در همین حال، دادگاه استیناف ایالات متحده بررسی درخواست گری اسکیل برای راه‌اندازی ETF بیت کوین را اجباری کرده است.

خبر - ۷ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا,ریپل,SEC,براد گارلینگ هاوس

کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا از شکایت خود علیه مدیران ریپل صرف نظر کرد

ریپل‌لبز به‌صورت رسمی اعلام کرد که برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این شرکت و کریس لارسن، مدیر اجرایی، از تمامی ادعاهایی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه آن‌ها مطرح شده بود تبرئه شدند. امروز کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا اعلام کرد که دیگر شکایتی از این دو رهبر ریپل ندارد و از این شکایت که قرار بود سال آینده به آن رسیدگی شود،‌ کنار می‌کشد.

خبر - ۷ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,SEC,بایننس,صرافی,شعبه آمریکایی بایننس

قاضی درخواست کمیسیون بورس برای دسترسی به زیرساخت فناوری بایننس آمریکا را رد کرد

ضیا فاروکی، یک قاضی فدرال، درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای دسترسی به زیرساخت فناوری بایننس آمریکا در جلسه روز گذشته رد کرد. این جلسه باهدف بحث در مورد پیشنهاد کمیسیون بورس برای وادارکردن بایننس به ارائه اطلاعات دقیق‌تر و معرفی مدیرانش به‌عنوان شاهد برگزار شد که محل اختلاف آن‌ها در هفته گذشته بود.

خبر - ۸ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,SEC,بایننس,صرافی,شعبه آمریکایی بایننس

کمیسیون بورس آمریکا، شعبه آمریکایی بایننس را به همکاری‌نکردن در تحقیقات پرونده متهم کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، بایننس آمریکا به همکاری‌نکردن و نداشتن شفافیت در جریان تحقیقات خود در مورد این صرافی ارز دیجیتال متهم کرده است. بر اساس اسناد پرونده، این آژانس ادعا می‌کند که هلدینگ بایننس آمریکا، تاکنون تنها ۲۲۰ سند آن هم به‌شکل اسکرین شات و اسناد نامفهوم بدون تاریخ و امضا ارائه کرده است.

خبر - ۸ ماه پیش
کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا,ریپل,SEC,براد گارلینگ هاوس,ایکس

مدیرعامل ریپل: «کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا خارج از کنترل است»

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنان بخاطر رویکرد خود به مقررات ارز دیجیتال مورد توجه است. در یکی از جدیدترین انتقادات، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در پست ایکس (توئیتر سابق) رویکرد کمیسیون برای مدیریت بخش ارزهای دیجیتال را «خارج از کنترل» نامید. به گفته گارلینگ هاوس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار همواره در تفسیر حقایق و قانون اشتباهاتی مرتکب شده است.

خبر - ۸ ماه پیش
صرافی,بیترکس,SEC,ورشکستگی,Bittrex,کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

صرافی بیترکس با پرداخت ۲۴میلیون دلار جریمه به SEC موافقت کرد

بخش آمریکایی صرافی ارز دیجیتال بیترکس که اخیراً اعلام ورشکستگی کرده است و همین طور بخش بین‌المللی آن، بر سر پرداخت ۲۴میلیون دلار جریمه نقدی با کمیسیون بورس آمریکا به توافق رسید. گفتنی است کمیسیون بورس ایالات متحده پیش‌تر به‌دلیل ارائه خدمات به مشتریان آمریکایی توسط بیترکس بدون دریافت مجوز و ثبت در این کشور، شکایت کرده بود. بر اساس پرونده ورشکستگی بیترکس، این صرافی بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ طلبکار و بین ۵۰۰میلیون تا یک میلیارد دلار بدهی دارد.

خبر - ۹ ماه پیش
کالین وو,توییت,SEC,کمیسیون بورس و اوراق بهادارایالات متحده,اوراق بهادار,ریپل

دسته‌بندی تازه‌ای با عنوان «ارزهایی که کمیسیون بورس آمریکا آن‌ها را اوراق‌بهادار می‌داند» منتشر شد!

طبق توییت اخیر کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس ارز دیجیتالی، کمیسیون بورس و اوراق بهادارایالات متحده (SEC) فهرستی از ارزهای دیجیتالی را که معتقد است اوراق بهادار هستند، منتشر کرده است.

خبر - ۹ ماه پیش

محبوب ترین