اخبار ارز دیجیتال

سیرکل,USDC,استیبل کوین

شرکت سیرکل: تعداد قابل ملاحظه‌ای استیبل کوین USDC بدون پشتوانه بازخرید شد

هفته گذشته استیبل کوین USDC پس از انتشار اخبار مربوط به ورشکستگی بانک سیلیکون ولی، پگ ۱ دلاری خود را از دست داد و به ۸۸ سنت سقوط کرد؛ اتفاقی که به آشفتگی قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال منجر شد. پس از این ماجرا و با وعده فدرال رزرو مبنی بر آزادسازی سپرده مشتریان بانک سیلیکون ولی، بار دیگر USDC به ۱ دلار رسید. حالا شرکت سیرکل مدعی شده وضعیت استیبل کوین USDC بهبود یافته و تمامی درخواست‌های عرضه و بازخرید را پردازش کرده است.

خبر - ۲ ماه پیش
دو کوان,ترافورم لبز,لونا,کره جنوبی,سقوط لونا,USDC,چانگ پنگ ژائو

مدیر عامل بایننس: دو کوان ایده درستی داشت اما در اجرا به طرز بدی شکست خورد

فاجعه فروپاشی اکوسیستم ترا به عنوان کاتالیزوری برای بازار نزولی سال ۲۰۲۲ عمل کرد و علاوه بر آسیب به احساسات و اطمینان سرمایه‌گذاران، به ضرر چند میلیارد دلاری منجر شد و فشار نظارتی قانون‌گذاران بر بازار ارزهای دیجیتال را تشدید کرد. در ادامه بحران دنیای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳، چند روز پیش پگ دلاری استیبل کوین USDC از دست رفت. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است بانک‌ها مقصر بحران در بین استیبل کوین‌ها هستند.

خبر - ۲ ماه پیش
سرکل,یو‌اس‌دی کوین,Circle,USDC

شرکت سرکل می‌گوید تراکنش‌های معوقه یو‌اس‌دی کوین تا روز دوشنبه پردازش نمی‌شود

شرکت سرکل (Circle)، توسعه‌دهنده یو‌اس‌دی کوین، اعلام کرده است که تراکنش‌های این استیبل کوین در شبکه سیگنت (Signet) تا روز دوشنبه پردازش نمی‌شوند. این شرکت اعلام کرده که سیستم سیگنت، برای اجرای پرداخت‌های آنی راه‌اندازی شده، اما با توجه به افزایش فشار فروش یو‌اس‌دی‌ کوین ظرفیت آن پر شده است. در هر حال، سرکل گفته است که اجرای تراکنش‌های مذکور با آغاز ساعت اداری در روز دوشنبه دوباره از سر گرفته می‌شود.

خبر - ۲ ماه پیش
ورشکستگی,بانک سیلیکون ولی,SVB,USDC

ماجرای ورشکستگی بانک سیلیکون ولی چیست؟

در روز جمعه در میانه تلاطمات بازاری که نگران از افزایش شدیدتر نرخ بهره بود و تازه از شوک فروپاشی سیلورگیت بیرون آمده بود، خبر رسید که وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا یک بانک دیگر، یعنی بانک سیلیکون ولی (SVB) را تعطیل کرده و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به عنوان متولی آن منصوب کرده است. بانک سیلیکون ولی یک بانک ۲۰۰ میلیارد دلاری با بیش از ۱۷۰ میلیارد دلار سپرده بود و ۱۶امین بانک تجاری بزرگ فعال در ایالات متحده محسوب می‌شد...

خبر - ۲ ماه پیش
صرافی,کوکوین,تتر,ترون,TUSD,USDC

صرافی کوکوین کارمزد برداشت تتر و ترون را افزایش داد

با افزایش کارمزد شبکه ترون، صرافی کوکوین طی اعلامیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود خبر از تغییر کارمزد برداشت‌های تتر و ترون داد. کوکوین از این پس برای برداشت تتر، کارمزد خود را از نرخ قبلی ۱ دلار به ۲.۵ دلار افزایش می‌دهد. این افزایش شامل TUSD و USDC نیز است. همچنین کارمزد برداشت ترون نیز ۱۵ برابر شده است و از میزان ۱ ترون به ۱۵ ترون افزایش می‌یابد. این افزایش‌ها شامل تراکنش‌هایی است که در بستر شبکه ترون انجام می‌شود.

خبر - ۳ ماه پیش
سیرکل,بایننس,استیبل‌کوین‌,USDC,جرمی آلر,BUSD

مدیر عامل سیرکل: خروج USDC از بایننس اتفاق خوبی است

روز گذشته اطلاعیه بایننس در مورد حذف برخی از استیبل‌کوین‌های بازار از جمله USDC از معاملات خود خبرساز شد. جرمی آلر مدیرعامل سیرکل (صدرکننده استیبل کوین USDC) در پاسخ به این تصمیم آن را تصمیمی مفید هم برای این استیبل کوین و هم برای صرافی بایننس دانست. به عقیده او به دلیل تبدیل خودکار USDC به BUSD در واریز به صرافی بایننس، از این پس کاربران بیشتری ترجیح می‌دهند که از USDC در انتقال‌های خود استفاده کنند.

خبر - ۸ ماه پیش
استیبل کوین,بایننس,USDC,USDP,TUSD,BUSD

بایننس سه استیبل کوین رقیب را از بازار خود حذف می‌کند

بایننس روز گذشته در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که قصد دارد سه استیبل کوین رقیب خود را از بازار این صرافی حذف کند و به همین خاطر تبدیل خودکار سپرده‌ها را از استیبل کوین‌های «USDP»، «USDC» و «TUSD» به «BUSD»، استیبل کوین بومی خود، آغاز خواهد کرد. قرار است این تغییر از ساعت ۷:۳۰ روز ۷ مهر (به‌ وقت‌ تهران) اجرایی شود.

خبر - ۸ ماه پیش
USDC,استیبل کوین,Checkout.com,فایربلاکس

شرکت Checkout.com با استفاده از USDC تسویه‌حساب پذیرندگان را انجام می‌دهد

شرکت فناوری مالی Checkout.com اعلام کرده است که با مشارکت شرکت فایربلاکس (Fireblocks)، تسویه‌حساب‌ با پذیرندگان را با استفاده از استیبل کوین USDC امکان‌پذیر کرده است. Checkout.com همچنین توضیح داده است که در یک طرح آزمایشی و با همراهی مشتریان منتخب، ۳۰۰ میلیون دلار را از این طریق تسویه کرده است.

خبر - ۱۱ ماه پیش
یو‌اس‌دی کوین,USDC,بلاک چین,ترون,جاستین سان

عرضه یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون از یک میلیارد دلار فراتر رفت

بر اساس اطلاعیه به اشتراک گذاشته‌شده توسط جاستین سان، عرضه خالص استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین (USDC) در بلاک چین ترون بیش از ۲۴ درصد افزایش یافت. این میزان اضافه‌شده، عرضه استیبل کوین دلاری شرکت سیرکل در بلاک چین ترون را به بیش از ۱.۲۴ میلیارد دلار می‌رساند. گفتنی است که تتر، رقیب اصلی یو‌اس‌دی کوین در شبکه ترون معادل ۳۸.۷ میلیارد استیبل کوین منتشر کرده است.

خبر - خیلی وقت پیش
USDC,استیبل کوین,سیرکل

سیرکل سرویس جدیدی برای تسهیل تراکنش‌های ارز دیجیتال کسب‌وکارها راه‌اندازی کرد

شرکت سیرکل (Circle)، اپراتور استیبل کوین یو‌اس‌دی کوین (USDC) یک سرویس حساب جدید را راه‌اندازی کرده است که هدف آن کمک به کسب‌وکارها در انجام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال است.

خبر - خیلی وقت پیش
USDC,استیبل کوین,تتر

ارزش بازار استیبل کوین USDC به‌زودی از تتر پیشی می‌گیرد

با رسیدن عرضه در گردش استیبل کوین «USDC» به ۵۰ میلیارد دلار، سهم آن از بازار ارزهای دیجیتال باثبات به حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد. یو اس دی کوین، دومین استیبل کوین بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، همچنان در حال رشد است و به نظر می‌رسد به‌زودی تسلط رهبر فعلی استیبل کوین‌ها، یعنی تتر را از چنگ او بیرون بکشد.

خبر - خیلی وقت پیش
تحلیل بیت کوین,تحلیل ارزهای دیجیتال,ارز دیجیتال,خرید تتر,قیمت تتر

وضعیت بازار: بیت کوین خود را بالاتر از ۳۰,۰۰۰ دلار نگه داشته، اما نمودار قیمت آن زیبا به نظر نمی‌رسد

روند و احساسات بازار هر دو نزولی به نظر می‌رسد و علاوه بر بیت کوین، تتر نیز تحت فشار قرار گرفته است.

خبر - خیلی وقت پیش
یو‌اس‌دی کوین؛ دومین جانشین دلار در بازار ارزهای دیجیتال

یو‌اس‌دی کوین؛ دومین جانشین دلار در بازار ارزهای دیجیتال

یو‌اس‌دی کوین (USD Coin) با نماد «USDC» ارز دیجیتال باثباتی است که مانند تتر (USDT) پشتوانه دلاری دارد و قیمت آن هواره تقریباً برابر با ۱ دلار ایالات متحده است.

مقاله - خیلی وقت پیش

محبوب ترین