درخواست شما با موفقیت انجام شد

تایید
System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl

USDT

(Tether)

میانگین قیمت جهانی

1.00$

تغییرات 24 ساعت
0 %
قیمت به تومان

۵۷,۵۲۷

تتر

تتر شکلی از دارایی نقدی الکترونیکی ( ارز دیجیتال ) دارای ارزش مشخص است. ویژگی اصلی و منحصر به فرد تتر ثبات و برابری قیمت آن با قیمت دلار ایالات متحده آمریکا است، به عبارتی دیگر می توان گفت که تتر جانشین دلار در بازار ارز های دیجیتال است. این دو ویژگی منحصر به فرد تتر یعنی ثبات و برابری قیمت آن با قیمت دلار، سبب شده است که معامله گران از این رمز ارز به منظور ذخیره دارایی های خود در بازار و همچنین جا به جایی پول به صورت دلاری استفاده کنند. استفاده از تتر به منظور حفظ ارزش دارایی ها در مقابل نوسانات بازار یکی از ساده ترین و البته مهم ترین نکاتی است که معامله گران ارز های دیجیتال همواره باید به آن توجه داشته باشند.

معامله گران با در نظر گرفتن این نکته که قیمت سایر ارز های دیجیتال ( مانند بیت کوین یا اتر ) همواره در حال نوسان است، در بازه های زمانی که قصد پایش بازار و انجام معاملات را ندارند دارایی های خود را به تتر تبدیل می کنند تا در برابر نوسانات بازار در امان باشند.

رمز ارز های دیگری نیز در بازار وجود دارند که مانند تتر دارای قیمت تقریبا ثابتی هستند. این رمز ارز های با ثبات با عنوان استیبل کوین ها ( Stable Coin )  شناخته می شوند.

تتر ارزی غیر قابل استخراج است چرا که به ازای هر تتری که وارد بازار می شود یک دلار در خزانه بانکی ذخیره می شود و تنها راه افزایش واحد های در گردش این ارز دیجیتال صدور تتر از طرف شرکت آیفینکس ( شرکت مالک تتر و صرافی بیت فینکس) می باشد.

تتر با حجم بازار 14.25 میلیارد دلار جایگاه سوم بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. تعداد کل واحد های تتر 14.59 میلیارد است که 14.20 واحد آن هم اکنون در گردش است.


قیمت تتر 1$
حجم کل بازار 100,729,057,191$
حجم معاملات(24 ساعت) 91,843,537,445$
پایین ترین قیمت(24 ساعت) 1$
بالا ترین قیمت(24 ساعت) 1$
رتبه 3
تغییرات(24 ساعت) 0$0%
تغییرات (7 روز) 0$0%
تاریخ عرضه اولیه 7/21/2024
minable(قابل استخراج)

محتوای مرتبط