Logo1

واریز و برداشت های صرافی KuCoin از سر گفته می شود

پس از سرقت بزرگ 150 میلیون دلاری، KuCoin در حال بازیابی واریز و برداشت های کاربران است.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

صرافی ارز دیجیتال

صرافی KuCoin در تاریخ 7 اکتبر اعلام کرد که ارتقای سیستم های امنیتی کیف پول های پرطرفدار مانند بیت کوین، تتر و اتر را به پایان رسانده است. پس از این به روز رسانی واریز و برداشت ارز های بیت کوین، تتر و اترِ مستقر در کیف پول ERC-20 از سرگرفته شد. بر اساس گزارش KuCoin برداشت تتر های مستقر در بلاکچین های ترون (TRX)، ایاس (EOS) و اومنی (Omni) همچنان امکان پذیر نمی باشد.

صرافی KuCoin در ادامه اظهار داشت که:

"به زودی واریز و برداشت تمامی ارز ها بازیابی می شود و سرویس کامل واریز و برداشت تتر نیز بر بستر بلاکچین های مختلف از سر گفته خواهد شد."

صرافی KuCoin دارایی های به سرقت رفته کاربران را 150 میلیون دلار اعلام کرده بود و این در حالیست که وب سایت تحلیلی چین آلیزیز (Chainanalysis) ارزش دارایی به سرقت رفته را چیزی حدود 275 میلیون دلار تخمین زده است.

همچنین "جانی لیو" مدیر عامل KuCoin اعلام کرد که تیم این صرافی موفق شده است مظنونان هک بزرگ را ردیابی کند.

0

77

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات