Logo1

معرفی کاردانو

با این ارز محبوب بیشتر آشنا شوید.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

معرفی کاردانو

کاردانو یک دارایی نقدی الکترونیکی دارای ارزش مشخص است.

ارز دیجیتال شبکه کاردانو با نماد ADA برای اولین بار در سال 2018 میلادی از طریق صرافی بیترکس به دنیای ارز های دیجیتال معرفی شد. چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو یکی از اعضای اصلی تیم پیاده سازی شبکه اتریوم بوده است.

شبکه کاردانو علاوه بر ارائه خدمات جابجایی ارز های دیجیتال، به عنوان بستری برای پیاده سازی برنامه های غیر متمرکز شناخته می شود. مشابه این سرویس در شبکه اتریوم نیز ارائه می شود.

کاردانو بر خلاف بیت کوین از همان ابتدا پر سر و صدا ظاهر شد. برای اولین بار با قیمت 0.2555 دلار به بازار عرضه شد و یک هفته بعد از آن بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 1.11 دلار را تجربه کرد. قیمت کاردانو در هفته سوم حضور در بازار ارز های دیجیتال با سقوط چشم گیری رو به رو شد که تا به امروز موفق به اصلاح این سقوط نشده است.

کاردانو با ارزش کل بازار 3.39 میلیارد دلار جایگاه دهم بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. تعداد کل واحد های این ارز دیجیتال 45 میلیارد واحد است که از این تعداد 31 میلیارد واحد آن هم اکنون در گردش است.

0

65

برچسب ها :

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات