Logo1

یک حرکت گاوی دیگر در بازار بیت کوین؛ سرنوشت پرچم تعیین کننده خواهد بود

شکست یا شکل‌گیری پرچم به وجود آمده در نمای بازار بیت کوین مشخص خواهد کرد که قیمت تا 16,000 دلار بالا می رود و یا تا 14,000 دلار سقوط می‌کند.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

یک حرکت گاوی دیگر در بازار بیت کوین؛ سرنوشت پرچم تعیین کننده خواهد بود

به نظر می رسد که روند صعودی حاکم بر بازار بیت کوین پس از تجربه قیمت قیمت 15,960 دلار در تاریخ 15 آبان، تا حدودی متوقف شده است. بازه‌های زمانی یک ساعته و چهار ساعته شکل گیری یک پرچم صعودی را به نمایش می گذارند. و در بیشتر ساعات معاملاتی قیمت در 15,500 حمایت شده است. بیت کوین برای اعتبار بخشیدن به پرچم صعودی خود باید از سطح 15,750 دلار عبور کند تا بتوان رسیدن قیمت به 16,000 دلار را پس از شکل‌گیری میله دوم پرچم پیش‌بینی کرد.


نمای بازار 4 ساعته BTC/USDT 17 آبان

در نمای بازار بیت کوین رقابت بین گاو‌ها و خرس‌ها به وضوح دیده می شود که نشان دهنده شک و تردید میان معامله گران خوش‌بین و بد‌بین است. در ادامه از نگاه هر دو دسته‌ی معامله گران (خوش‌بین و بد‌بین) به تحلیل روند کنونی بازار بیت کوین می پردازیم.

خوش‌بینانه

اگر در ادامه روند شکل گیری پرچم حمایتی بالای 15,600 دلار مشاهده شود، شکل گیری میله دوم پرچم و رسیدن به قیمت 16,000 دلار نیز قابل پیش‌بینی خواهد بود. حرکت اندیکاتور RSI به بالای سطح 70 نیز خود یک نشانه صعودی است. البته پس از تجربه قیمت 15,590 دلار حجم خرید کاهش قابل توجهی داشته است.

بد‌بینانه

اگر قیمت به کمتر از 15,100 دلار برسد و معامله گران این سقوط را به عنوان فرصت خوبی برای خرید در نظر بگیرند، احتمال شکل گیری یک حمایت جدید در سطح 14,000 دلار وجود دارد. در این صورت افت 9 درصدی قیمت تا 14,000 دلار چندان بعید به نظر نمی رسد.

نگاهی به آلت کوین ها

در روز های ابتدایی و میانی هفته گذشته تنها بخش سبز و رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین بود و رشد قابل توجهی در قیمت آلت‌کوین ها مشاهده نمی شد. اما با نزدیک شدن به انتهای هفته ورق برگشت و آلت کوین ها نیز در کنار بیت کوین چراغ بازار ارز دیجیتال را سبز کردند. انتشار خبر رونمایی از نسخه دوم اتریوم نیز تاثیر قابل توجهی بر رشد قیمت ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم یعنی اتر داشت.


نمای قیمت روزانه در بازار ارزهای دیجیتال0

78

برچسب ها :

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات