Logo1

دو بازار جدید در بایننس

ارز دیجیتال RENBTC به بازار معاملاتی بایننس اضافه شد.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : بایننس

ارز دیجیتال RENBTC به بازار معاملاتی بایننس اضافه شد

بایننس، پرطرفدار ترین صرافی دنیای ارزهای دیجیتال، در تاریخ دوشنبه 19 آبان ارز دیجیتال RENBTC را به رمز ارزهای تحت پوشش خود اضافه کرد. هم اکنون معاملات این ارز دیجیتال در بازار‌های RENBTC/BTC و RENBTC/ETH امکان پذیر می‌باشد.

رِن (REN)، شرکت عرضه کننده RENBTC در حوزه بلاکچین فعالیت می‌کند. RENBTC توکنی بر بستر بلاکچین اتریوم است که با قیمت بیت کوین هماهنگ می‌شود و ارزش آن تقریبا برابر با 1 واحد بیت کوین است. حجم معاملات روزانه RENBTC چیزی کمتر از 200,000 دلار است.


خرید RENBTC در بایننس 

0

87

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات