Logo1

توقف برداشت اتر از صرافی‌ها

به دلیل بروز اختلال در سیستم ارائه دهنده خدمات زیرساختی اتریوم، یعنی اینفورا (Infura)، فعالیت شبکه اتریوم نیز با اختلال رو به رو شده است.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع :

stop ETH Exir

به دلیل بروز اختلال در سیستم ارائه دهنده خدمات زیرساختی اتریوم، یعنی اینفورا (Infura)، فعالیت شبکه اتریوم نیز با اختلال رو به رو شده است. همچنین برداشت توکن‌های ERC20‌ در صرافی بایننس متوقف شده است.

اینفورا در ارتباط با این اختلال اعلام کرد:

«هم‌اکنون با مشکلاتی در دریافت API از شبکه اتریوم رو به رو شده‌ایم. تیم ما در حال بررسی و رفع مشکل است و سعی دارد تا ارائه خدمات را از سر بگیرد.»

با بروز این اختلال، صرافی‌هایی نظیر بایننس نیز عملیات برداشت توکن‌های مبتنی بر ERC20‌ را متوقف کرده‌اند. کیف پول متاماسک (MetaMask) هم که از اینفورا استفاده می‌کند هم با مشکلاتی مواجه شده است.

صرافی ایرانی اکسیر نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

« بدلیل اختلال شبکه اتریوم، واریز و برداشت اتریوم ETH و تتر USDT موقتا با اختلال مواجه است.»

اینفورا دقایقی پیش اعلام کرد که ظرفیت اضافه‌ای ایجاد کرده است تا صرافی‌هایی که در این مدت با مشکل مواجه شده‌اند، بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند. اینفورا همچنین اعلام کرده است که بررسی‌ها برای پیدا کردن دلیل بروز اختلال در حال انجام است.

1

110

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات

User
24 آبان 1399_

حمید

اتر همینه دیگه

0