Logo1

راه برای رسیدن بیت کوین به 20,000 باز است!

روز جمعه در بازار BTC/USD قیمت بیت کوین به 18,800 دلار هم رسید، قیمتی که با رکورد بالاترین قیمت تاریخ بیت کوین فاصله چندانی ندارد.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : کوین تلگراف

bitcoin 20,000

به گزارش کوین تلگراف، در تاریخ 20 نوامبر (30 آبان) قیمت بیت کوین در بالاترین سطح خود به 18,750 دلار رسید؛ روندی که معامله‌گران خوش بین بازار بیت کوین را راضی نگه‌داشته است.

بیت کوین به رکورد خود نزدیک می‌شود

داده‌های موجود در کوین تلگراف (Cointelegraph)، کوین 360 (Coin360) و تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که بیت کوین پس از رسیدن به قیمت 18,000 دلار به شدت صعودی شده و با رسیدن به قیمت 18,420 دلار روند صعودی خود را از سر گرفته است.

در لحظه انتشار این گزارش قیمت بیت کوین با رسیدن به 18,817 دلار، تنها 1,250 دلار تا رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود فاصله دارد.


نمای یک ساعته بازار BTC/USD

در حالی که بیت کوین به پیشروی خود در بازار ارز دیجیتال ادامه می‌دهد، آلت کوین ها نیز به شکستن رکورد‌های تاریخی خود نزدیک می‌شوند؛

تام لی (Tom Lee)، بنیان‌گذار فاند استارت (Fundstrat Global Advisors)، در رابطه با وضعیت کنونی بازار ارز دیجیتال گفته است که این بازار بیش از هر زمان دیگری صعودی شده است.

وی در گفت‌و‌گویی با یاهو فاینسس (Yahoo Finance) گفته است:

«تاریخچه‌ی بیت کوین نشان داده است که هاوینگ اخیر تاثیر مثبتی بر روند بازار داشته است، البته اتفاقی که در سال پس از هاوینگ رخ می‌دهد بسیار مهم‌تر است. ما هم اکنون شاهد بهترین عملکرد بیت کوین از سال 2019 هستیم، تا به امروز بسیاری از رکورد‌های تاریخی بیت کوین در سال 2020 شکسته شده است و پیش‌بینی می‌شود که سال 2021 سال پر فروغ‌تری باشد. پس بهتر است که معامله‌گران بیت کوین بدانند که اتفاقات اصلی هنوز رخ نداده است.»


مقایسه قیمت بیت کوین و طلا در سه ماهه‌ اخیر

بر اساسا داده‌های موجود در پلتفرم «Skew»، بیت کوین در مقایسه با طلا عملکرد بهتری داشته است؛ بازده سالیانه بیت کوین 160 درصد است درحالی که طلا تنها 22 درصد بازدهی داشته است.

0

56

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو‌هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات