آخرین وضعیت بازار؛ حمایت بیت کوین در 35,000 دلار و رشد قیمت آلت کوین‌ها

تجربه مجدد حمایت در سطح 35,000 دلار، بیت کوین را برای حرکت به سمت 40,000 دلار آماده می‌کند.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

آخرین وضعیت بازار؛ حمایت بیت کوین در 35,000 دلار و رشد قیمت آلت کوین‌ها

title

به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین تنها ساعاتی پس از آن‌که ۴۰,۰۰۰ دلار را لمس کرد، با سقوطی ۵,۰۰۰ دلاری تا سطح ۳۵,۰۰۰ پایین آمد. مطابق با داده‌های بازار، بیت کوین قبل از بازگشت به قیمت ۳۷,۳۰۰ دلار، تا ۳۴,۳۶۸ دلار کاهش یافته بود.


وضعیت امروز بازار ارزهای دیجیتال

این احتمال وجود دارد که اخبار مرتبط با عرضه ۱.۹ تریلیون دلار از سوی دولت بایدن و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین، سبب افزایش حجم سفارش‌ها خرید شده باشد. همانطور که آسان بیت کوین گزارش داده، جو بایدن از کنگره خواسته است تا با طرح پرداخت کمک ۲,۰۰۰ دلاری دولت به هر شهروند آمریکایی برای کمک به جبران ویرانی‌های اقتصادی حاصل از کرونا موافقت کند.


نمودار قیمت بیت کوین (نمای ۴ ساعته بازار بیت کوین/تتر)

سقوط قیمت بیت کوین پس از اظهار نظر نهادهای بین‌المللی رخ‌داد، کریستین لاگارد (Christine Lagarde)، رئیس بانک مرکزی اروپا، اخیراً اظهار داشته است که بیت کوین، برترین ارز دیجیتال جهان، به‌خاطر سابقه‌ای که در پولشویی دارد کاملاً قابل انتقاد است. به دنبال اظهار نظر لاگارد، مشاور مالی دولت انگلیس از نخست‌وزیر و پارلمان این کشور خواست تا با درخواست وی مبنی بر ممنوعیت معاملات ارزهای دیجیتال در انگلیس موافقت کند.

باوجود افزایش فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال، برخی از آلت کوین‌های بازار رشد خوبی را تجربه کرده‌اند. لینک (LINK) در ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۱۳.۹ درصدی را تجربه کرده است و هم‌اکنون با قیمت ۲۰.۵۰ دلار معامله می‌شود. همچنین قیمت ارز دیجیتال کازماس بانماد «ATOM»، ۲۱.۶۲ درصد رشد کرده و هم‌اکنون ۷.۸۱ دلار معامله می‌شود.

 در همین حال اتر، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، با شرایطی مشابه بیت کوین روبه‌رو شده است. در زمان نگارش این گزارش قیمت اتر در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۸ درصد کاهش یافته و حدود ۱,۱۷۰ دلار معامله می‌شود.

در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۱ تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین برابر با ۶۸ درصد است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399
روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

بازار ارزهای دیجیتال برای دومین روز متوالی نزولی بود و بسیاری از ارزها، از جمله ارزهای معتبر، سقوط‌هایی دو رقمی را تجربه کردند.

تحلیل - 5 اسفند 1399
سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

تسلا (Tesla) تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری خود در بیت کوین سود کسب کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

بیت کوین طی یک هفته ۹ درصد افزایش قیمت داشته و در ساعت ۱۳:۲۵ به وقت گرینویچ ۵۷,۲۷۲ دلار معامله شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر ششمین سرمایه با ارزش دنیاست و تنها یک رده پایین‌تر از آلفابت، شرکت مالک گوگل قرار دارد. افزایش قابل توجه ارزش این ارز دیجیتال به لطف افزایش مقبولیت آن بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ بوده است. تسلا در اوایل همین ماه اعلام کرد ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین با رسیدن به قیمت ۵۶,۳۶۸ دلار جایگاه خود را به عنوان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های جهان بیش از پیش تثبیت کرد.

خبر - 2 اسفند 1399