آربیتروم نخستین مدیر ارشد بازاریابی خود را استخدام کرد

شبکه آربیتروم (Arbitrum)، اندرو ساندرز را به‌عنوان نخستین مدیر ارشد بازاریابی خود استخدام کرده است. او قبل از پیوستن به آربیتروم، تیم بازاریابی برند جهانی شرکت آمازون را رهبری می‌کرد. استیون گلدفدر، مدیرعامل آربیتروم، می‌گوید: «ساندرز مجموعه مهارت‌های تخصصی و منحصربه‌فردی دارد که برای کمک به آف‌چین لبز (Offchain Labs) برای دستیابی به سطح بعدی رشد خود در مقیاس جهانی بسیار مهم خواهد بود.»

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

آربیتروم,مدیر ارشد بازاریابی,استخدام

title

به گزارش آسان بیت کوین و نقل از « theblock»، آربیتروم(Arbitrum) اندرو ساندرز را به عنوان اولین مدیر ارشد بازار خود استخدام کرده است. ساندرز قبل از پیوستن به آربیتروم، تیم بازاریابی برند جهانی آمازون، XCM را رهبری می‌کرد،  که در آن سمت به ساخت اولین فعالیت بازاریابی فرهنگی و سرگرمی این غول خرده‌فروشی در سطح جهانی کمک کرد.

حرفه ساندر در چندین صنعت گسترده می شود. قبل از آمازون، او استراتژی برند «Tastemade» را رهبری می کرد، معاون نوآوری محتوا در «NBCUniversal» بود، و از بنیان گذاران بخش شراکت براد آژانس خلاق هنرمندان بود.

ساندرز در «Offchain Labs» هدایت و نظارت بر تمام تلاش‌های بازاریابی و ارتباطات در سراسر جهان را بر عهده خواهد داشت.

استیون گلدفدر، مدیر عامل آربیتروم، گفت:

«سندرز مجموعه مهارت های منحصر به فرد و تخصصی دارد که برای کمک به آف چین ارز برای دستیابی به سطح بعدی رشد خود در سطح جهانی بسیار مهم است.»

لینک کوتاه: b2n.ir/s51632 

 

بازار NFT اوپن‌سی پشتیبانی از شبکه آربیتروم را آغاز می‌کند
شبکه آربیتروم به‌دلیل نقص سخت‌افزاری دچار قطعی جزئی شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا