آرک اینوست: قیمت بیت کوین تا پنج سال دیگر ۱۰ برابر می‌شود

کتی وود، مدیرعامل موسسه سرمایه‌گذاری آرک پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در مدت پنج سال آینده بیش از ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد بود که ۱۰ برابر قیمت امروز است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

آرک اینوست

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «bitcoin.com»، کتی وود (Cathie Wood) همچنین دیدگاه خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال و مشکلات کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به اشتراک گذاشت. سرمایه گذاری کتی وود گفت که موسسه‌ی آرک ۵۰۰ هزار دلاری بیت کوین را پیش بینی می‌کند.

کتی وود، مدیرعامل مدیریت سرمایه‌گذاری (Ark Invest)، در مصاحبه‌ای در کنفرانس سالت (SALT) روز دوشنبه درباره مقررات بیت کوین و ارزهای دیجیتال بحث کرد. وود همچنین موسس و مدیرعامل شرکت است. از او پرسیدند که ارزش بیت کوین در پنج سال آینده چقدر خواهد بود. وود پاسخ داد: «اگر ما درست می‌گوییم و شرکت‌ها همچنان پول‌های خود را در زمینه بیت کوین متنوع می‌کنند، سرمایه‌گذاران نهادی شروع به اختصاص 5درصد از وجوه خود به بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال می‌کنند؛ سپس ما معتقدیم که قیمت آن ده برابر جایی است که امروز است، بنابراین به جای ۴۵,۰۰۰ دلار، بیش از ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.»

وود همچنین در مورد تنظیم ارزهای دیجیتال اظهار نظر کرد؛ وی بر اساس ملاقات خود با تنظیم‌کننده‌های ایالتی، محلی و فدرال توضیح داد: «فرض کار ما از ابتدا این بود که هیچ تنظیم کننده‌ای نمی‌خواست به خاطر جلوگیری از پیشرفت فناوری بزرگ بعدی در ایالات متحده سرزنش شود.»

او ادامه داد که: «واقعاً خوشحال است که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گری جنسلر، ارزهای دیجیتال را درک می‌کند و به طور خاص مزایای بیت کوین را درک می‌کند. با این وجود، او خاطرنشان کرد: او یک تنظیم‌کننده است و یک تنظیم‌کننده سخت‌گیر است.»

سپس مدیرعامل آرک اینوست در مورد مشکل مبادله ارزهای دیجیتال صرافی کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد محصول وام دهی خود صحبت کرد و خاطرنشان کرد که از شنیدن این‌که کوین بیس اعلامیه ولز (Wells) دریافت کرد شوکه شد. او با تعجب بسیار گفت: «شوخی می‌کنی؟ آنها حتی محصول را منتشر نکرده اند.»

کوین بیس هفته گذشته فاش کرد که از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلامیه ولز دریافت کرده است. با این حال، این صرافی گفت که نمی‌داند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با محصولات وام خود چه مشکلی دارد. صرافی نوشت: «ما ‌نمی‌دانیم چرا؛ هیچ توضیحی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت نکردیم.»

وود اظهار داشت: «من فکر می‌کنم آنچه که ولز انجام می‌دهد، یک تماس از سوی نهادهای نظارتی است که می‌گویند ما باید در مورد این موضوعات بحث کنیم زیرا مسئله‌ی قانونی شدن به سرعت اتفاق می‌افتد و من فکر می‌کنم که ما قصد داریم دادگاه‌ها را وارد سیستم کنیم.» این اتفاق در کانادا افتاد. شرکتی به نام آی‌کیو۳ (3iq) از تنظیم‌کننده در آنجا شکایت کرد و در دادگاه برنده شد تا بتوانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بیت کوین را منتشر کنند، و همچنین در صندوق‌ها اتر نیز بسته شوند.

او در پایان گفت: «بنابراین، من دارم فکر می‌کنم که کوین بیس اصلاً برایش مهم نیست و اگر واکنش سهام را دیدید، به سختی تکان خورد.»

وود در پاسخ به این سوال که اگر بتواند تنها یکی را انتخاب کند، روی کدام ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کند، گفت که بیت کوین را به صورت پیش فرض در نظر دارد؛ زیرا کشورها در حال حاضر آن را خرید قانونی می‌دانند. اشاره مدیر اجرایی آرک اینوست به السالوادور است که در آن قانون بیت کوین این کشور در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) اعمال شد و در کنار دلار ایالات متحده، قیمت قانونی بیت کوین را ایجاد کرد.

لینک کوتاه:b2n.ir/m32822 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط