آمازون در پی استخدام مدیر برای دپارتمان بلاک‌چین و ارز دیجیتال است

آمازون می‌خواهد فردی متخصص را برای مدیریت دپارتمان بلاک چین و ارزهای دیجیتال خود استخدام کند. بر طبق متن آگهی استخدام، این فرد باید دارای تجربه و تخصص در زمینه بلاک چین‌های بانکی و ارزهای دیجیتال باشد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

آمازون,بیت کوین,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، تیم پذیرش و تجربه پرداخت آمازون به دنبال یک یک محصول بلاک‌چین برای توسعه استراتژی این شرکت در زمینه ارز دیجیتال و بلاک‌چین است. این تیم مسئول پرداخت‌های مشتریان آمازون در سایت‌های آمازون از طریق خدمات جهانی آن است.

این نقش جدید به دنبال یک رهبر با تجربه در زمینه بلاک‌چین، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و ارزهای دیجیتال شده به دنبال یک رهبر محصول باتجربه است تا بتواند توانایی‌های لازم را ایجاد کند و چشم انداز کلی محصول را هدایت کند.

در پیش‌نویس جدید ارز دیجیتال آمازون، این شرکت برای طراحی برنامه‌های آینده، مواردی از جمله تجربه مشتری، استراتژی فنی و توانایی‌ها، یادداشت‌های ارسال شده، با تیم‌های مختلف آمازون همکاری نزدیک خواهد داشت، آمده است.

این برنامه به مجموعه‌ای از مدارک مربوط به صنعت، از جمله درک عمیق ارزهای دیجیتال و اکوسیستم‌های ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مربوطه نیاز دارد.

مشخص نیست که آیا آمازون در نظر دارد ارز دیجیتال خود را به عنوان بخشی از روند پذیرش پرداخت با موقعیت جدید راه‌اندازی کند یا خیر.

آخرین آگهی استخدام مجدداً توجه روزافزون آمازون به دنیای ارزهای دیجیتال را تأیید می‌کند، زیرا این شرکت ظاهراً در حال توسعه سرویس جدیدی است که به مشتریان خود اجازه می‌دهد با استفاده از ارز دیجیتال خرید کنند. در اوایل سال جاری، آمازون یک برنامه شغلی برای راه‌اندازی یک محصول جدید پرداخت دیجیتال معروف به پرداخت‌های دیجیتال و نوظهور ارسال کرد، که در ابتدا قصد داشت ابتکار عمل را در مکزیک ارائه دهد.

لینک کوتاه: b2n.ir/r61540 

کارکنان السالوادور می‌توانند حقوق خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال,قانون‌گذاری

رئیس جمهور السالوادور خبر از تخفیف بهای بنزین برای کاربران چیوو داد

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور روز جمعه اعلام کرد که کاربران کیف پول چیوو می‌توانند در پمپ بنزین‌های این کشور تخفیفی برای پر کردن باک خودروشان با استفاده از این کیف پول دریافت کنند.

خبر - ۲ هفته پیش
نیجریه,ارز دیجیتال,مقررات

دیوان عالی فدرال نیجریه راه‌اندازی نایرا دیجیتال را تایید کرد

دیوان عالی فدرال نیجریه به لیست تنظیم‌کنندگانی اضافه شد که عرضه ارز دیجیتال بانک مرکزی به عنوان پول قانونی را به رسمیت شناخته‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال

اجرای طرح استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان در السالوادور!

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اعلام کرده است که السالوادور هم‌اکنون در مراحل اولیه‌ی ساخت پروژه‌های بلندپروازانه‌ی استخراج بیت کوین از طریق نیروی آتشفشان است. او در ویدئویی که در حساب توئیتر خود منتشر کرده است، گوشه‌ای از این پروژه را که هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد، نشان داده است.

خبر - ۲ هفته پیش