اتریوم از ۱,۴۵۰ دلار عبور کرد؛ دومین رکورد ملکه در ۷ روز گذشته

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز یکشنبه 24 ژانویه (۵ بهمن)، برای دومین بار در هفته جاری اوج تاریخی خود را جابه‌جا کرد.

mammad

منبع : Coindesk

اتریوم از ۱,۴۵۰ دلار عبور کرد؛ دومین رکورد ملکه در ۷ روز گذشته

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین دسک، قیمت اتر در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال به ۱,۴۵۴.۳۲ دلار رسید. این عدد ۱۵ دلار بالاتر از اوج تاریخی قبلی اتر است که در هفته گذشته با رسیدن به قیمت ۱,۴۳۹.۳۳ دلار شکسته شد. قبل از آن که قیمت در سطح ۱,۴۵۴ دلار با مقاوت روبه‌رو شود، در ۲۴ ساعت بیش از ۱۷ درصد افزایش یافته بود.


نمودار قیمت اتر (نمای یک روزه بازار اتر/دلار)

اتر در حالی راه برادر بزرگتر خود بیت کوین را در شکستن اوج‌های تاریخی پیش گرفته است، که با افزایش ۸۸ درصدی که از ابتدای سال داشته، عملکردی بهتری را نسبت پادشاه ارزهای دیجیتال از خود به نمایش گذاشته است. قیمت بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ تاکنون ۱۰.۹۸ درصد افزایش یافته است.

همانطور که آسان بیت کوین گزارش داده بود، روز شنبه ۴ بهمن، ۳۶۷,۳۸۲ اتر، معادل ۴۵۱ میلیون دلار، از صرافی‌های بزرگی مانند بیت فینکس (Bitfinex)، بایننس (Binance) و چند صرافی کوچکتر خارج شد و اتریوم موجود در صرافی‌های ارز دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در ۱۵ ماه اخیر رسید.

کاهش حجم دارایی‌های موجود در صرافی‌ها، همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت ارزهای دیجیتال است، چراکه در چنین شرایطی تقاضا از عرضه پیشی می‌گیرد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد در ۲۴ ساعت!

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد معامله در ۲۴ ساعت!

اتریوم در مسیر رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود، رکورد دیگری را هم جابه‌جا کرد.

خبر - 18 بهمن 1399
قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز سه‌شنبه به طور ناگهانی صعود کرد. با رشد قیمتی روز گذشته، ارزش بازار این ارز دیجیتال اوج تاریخی جدید را تجربه کرد. در حال حاضر ارزش بازار اتر برابر با ۱۷۴.۲ میلیارد دلار است.

خبر - 15 بهمن 1399
تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

با وجود نوسانات دلهره‌آور بیت کوین طی یک هفته گذشته، به نظر می‌رسد اتریوم، ملکه باوقار ارزهای دیجیتال همچنان آرام و مطمئن در کانال صعودی خود نوسان می‌کند. گویا شهرت بی‌بدیل بیت کوین باعث شده است هیجانات معامله‌گران تازه‌وارد بازار بیشتر معطوف به پادشاه بلامنازع ارزهای دیجیتال شود و اتریوم در پناه این جلب توجه پرهیجان بیت کوین بتواند روند آرام و معقولی را چه در صعودها و چه در سقوط‌ها طی کند. شاید این مزیت دوم بودن از دید تازه واردان این بازار پنهان بماند، اما قطعاً متخصصین با سابقه‌ این ثبات را که به «وقار اتریوم» معروف شده است با نگاهی مثبت می‌نگرند.

تحلیل - 15 بهمن 1399