اتر برای اولین بار از سال 2018 تاکنون بالای 700 دلار معامله می‌شود

قیمت اتر روز یکشنبه با افزایشی ۴۲ دلاری، برای اولین بار از ۲۱ مه ۲۰۱۸ (۳۱ اردیبهشت ۹۷) تاکنون به بالای ۷۰۰ دلار رسید.

mammad

منبع : Coindesk

اتر برای اولین بار از سال 2018 تاکنون بالای 700 دلار معامله می‌شود

title

به گزارش کوین دسک، اتر، ارز دیجیتالی بومی شبکه اتریوم با ۱۱ درصد رشدی که در ۲۴ ساعت گذشته از خود نشان داد، هم‌اکنون به بالای ۷۰۰ دلار رسیده است. اتر تنها ۵ ساعت قبل از رسیدن به ۷۰۰ دلار حدود ۶۲۴ دلار معامله می‌شد. ارزش بازار ملکه ارزهای دیجیتال در لحظه انتشار این گزارش حدود ۸۰ میلیارد دلار است.


نمودار قیمت اتر-دلار

بیت کوین نیز در آخر هفته کریسمس سال جاری رشد قابل توجهی داشت و برای ساعاتی در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال از ۲۹,۰۰۰ دلار هم فراتر رفت. اتر درحالی به ۷۰۰ دلار رسید که بیت کوین حوالی ۲۷,۳۰۰ دلار معامله می‌شد.

بیشتر حجم معاملات اتر در ۸ صرافی انجام شده است. ارزش ترکیبی تغییر قیمت روز گذشته اتر در این صرافی‌ها حدود ۲.۳ میلیارد دلار است. میانگین حجم معاملات روزانه اتر در هفت روز گذشته نیز ۲.۱۷۵ میلیارد دلار بوده است. 


حجم معاملات اتر در صرافی‌های مختلف (دسامبر ۲۰۲۰)

 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد در ۲۴ ساعت!

رکورد تراکنش‌های اتریوم شکسته شد؛ ۱ میلیارد معامله در ۲۴ ساعت!

اتریوم در مسیر رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود، رکورد دیگری را هم جابه‌جا کرد.

خبر - 18 بهمن 1399
قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر از ۱,۵۰۰ دلار عبور کرد؛ ثبت رکورد تاریخی جدید در بازار ملکه

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز سه‌شنبه به طور ناگهانی صعود کرد. با رشد قیمتی روز گذشته، ارزش بازار این ارز دیجیتال اوج تاریخی جدید را تجربه کرد. در حال حاضر ارزش بازار اتر برابر با ۱۷۴.۲ میلیارد دلار است.

خبر - 15 بهمن 1399
تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

تحلیل قیمت اتریوم؛ اتریوم مطمئن‌تر از همیشه

با وجود نوسانات دلهره‌آور بیت کوین طی یک هفته گذشته، به نظر می‌رسد اتریوم، ملکه باوقار ارزهای دیجیتال همچنان آرام و مطمئن در کانال صعودی خود نوسان می‌کند. گویا شهرت بی‌بدیل بیت کوین باعث شده است هیجانات معامله‌گران تازه‌وارد بازار بیشتر معطوف به پادشاه بلامنازع ارزهای دیجیتال شود و اتریوم در پناه این جلب توجه پرهیجان بیت کوین بتواند روند آرام و معقولی را چه در صعودها و چه در سقوط‌ها طی کند. شاید این مزیت دوم بودن از دید تازه واردان این بازار پنهان بماند، اما قطعاً متخصصین با سابقه‌ این ثبات را که به «وقار اتریوم» معروف شده است با نگاهی مثبت می‌نگرند.

تحلیل - 15 بهمن 1399