احتمال مرگ الگوراند چقدر است؟

الگوراند که ادعا می‌کند توکنی رو به‌ رشد است، در چند ماه گذشته با کاهش شدید قیمت مواجه شده است. به گفته کارشناسان، ارز دیجیتال الگوراند (Algorand) همیشه ارزش سرمایه‌گذاری داشته است؛ به خصوص در سال ۲۰۲۲. با این حال، این ارز دیجیتال در این روزها بازار را ناامید کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

الگوراند,Algorand,ALGO

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین گپ، الگوراند (ALGO) یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم بلاک چین است. این پلتفرم قصد دارد همچون پردازشگرهای پرداخت معروفی مثل مسترکارت و ویزا، چندین تراکنش را به سرعت انجام دهد. علاوه بر این، الگوراند میزبان ارزهای دیجیتال جایگزین و پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین خواهد بود که می‌تواند آن را به رقیبی برای اتریوم تبدیل کند. توکن «ALGO» ، ارز بومی این پلتفرم است و برای ایمن‌سازی بلاک چین و پرداخت هزینه‌های تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانیم: «معرفی ارز دیجیتال الگوراند (Algorand

الگوراند با جلب توجه شرکت‌های بین المللی موفق، محبوبیت زیادی به دست آورد. کشور السالوادور اعلام کرده است که زیرساخت بلاک چین خود را با این پلتفرم توسعه خواهد داد. بانک مرکزی جزایر مارشال نیز از پلتفرم الگوراند به عنوان بستری برای ارز دیجیتال خود  (Sovereign-SOV) استفاده می‌کند.

اما اخیراً قیمت الگوراند به شدت کاهش یافته است. در زمان نگارش این خبر، توکن «ALGO» در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۸۳ درصد کاهش داشته است و اکنون در محدوده ۰.۲۳ دلار با ارزش بازار ۱۶۵.۷ میلیارد دلار معامله می‌شود. اگر «ALGO» نتواند ۰.۲۸ دلار را پس بگیرد، یک ارز دیجیتال مرده خواهد شد.


 

البته از زاویه‌ای دیگر، می‌توان آن را ارز دیجیتالی دید که می‌شود بدون ریسک‌های زیاد در آن سرمایه‌گذاری کرد. با این حال، اگر الگوراند به این روش ادامه دهد، هیچ گونه سودی برای سرمایه‌گذاران خود نخواهد داشت.

لینک کوتاه: b2n.ir/p33520 

 

برچسب ها :

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۵ آبان

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا