اداره پست بریتانیا با پذیرش بیت کوین، امکان خرید آن را مهیا کرد

همزمان که پذیرش بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال فراگیر شده، شرکت پست بریتانیا نیز امکان خرید ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود مهیا کرده است.

پذیرش بیت کوین

title

 به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از اکسچینو، پذیرش بیت کوین (BTC) در ماه‌های اخیر رو به افزایش بوده است؛ از بازارهای خرد، مثل این که بزرگترین سینمای زنجیره‌ای در جهان از پذیرش بیت کوین خبر داد، تا اجبار پذیرش بیت کوین در السالوادور و بسیاری اخبار از این دست که اعلام می‌کنند کاربران می‌توانند پرداخت بیت کوینی داشته باشند. اکنون نیز اخبار مربوط به پذیرش بیت کوین توسط اداره پست بریتانیا بسیار داغ است.

در گزارشی از (Telegraph) آمده است که اداره پست در بریتانیا امکان خرید بیت کوین را از طریق همکار جدید خود در حوزه ارزهای دیجتال به وجود آورده است. سوآرم مارکتز (Swarm Markets)، یک صرافی ارز دیجیتال نظارت شده و مستقر در آلمان، با اداره پست بریتانیا در ارائه این خدمات همکاری می‌کند. به موجب این همکاری، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن EasyID که متعلق به اداره پست بریتانیاست احراز هویت انجام داده‌اند، مستقیماً امکان دسترسی و خرید ارز دیجیتال را از وب سایت‌ صرافی (Swarm) دارند.
سوآرم مارکتز معتقد است چنین مشارکتی باعث می‌شود افراد بتوانند راحت‌تر به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوند. فیلیپ پیپر (Phillip Pieper)، یکی از بنیانگذاران این صرافی می‌گوید:

«امکان خرید بیت کوین و اتریوم با سهولت و اطمینان باعث می‌شود تا افراد بیشتری در زمینه ارزهای دیجیتال شروع به فعایت کنند.»

خرید و پذیرش بیت کوین در بریتانیا

درست مانند هر منطقه دیگری در دنیا، راه‌های بی‌شمار خرید بیت کوین برای شهروندان انگلیسی وجود دارد؛ صرافی‌هایی مانند بایننس (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، جمینی (Gemini) و خیلی پلتفرم‌های دیگر در حال حاضر در بریتانیا فعال هستند و این خدمات را به مردم انگلستان ارائه می‌دهند.

ماه گذشته، پی پال (PayPal) خدمات ارزدیجیتالی خود را به روی شهروندان انگلیس گشود. در خدمات کریپتویی پی پال، کاربران قادر به خرید، فروش و نگهداری دارایی بیت کوینی و سایر ارزهای دیجیتال دیگر در حساب‌های PayPal خود هستند؛ با این تفاوت که گزینه «تسویه حساب با ارزهای دیجیتال» که در دسترس کاربران ایالات متحده است، به بریتانیایی‌ها ارائه نشده است. با این وجود، این روش جدیدی برای ورود مشتریان PayPal به عرصه ارزدیجیتالی محسوب می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد تا هر بار حداقل به ارزش ۱ پوند ارز دیجیتال بخرند.

سخنگوی اداره پست انگلستان در مورد مشارکت با صرافی Swarm Markets گفت:

«گسترش نوع دسترسی به محصولات و خدمات به شکل آنلاین، ما را به فکر راه اندازی اپلیکسشن رایگانی به نام (Post Office EasyID) انداخت و این واکنش ما به تغییرات به سمت آنلاین شدن بود. این اپلیکیشن به مردم اجازه می‌دهد تا هویت دیجیتالی امن خود را بر روی تلفن‌های هوشمندشان ساخته و امکان احراز هویت آسان در هر کسب و کاری که می‌خواهند با آن سر و کار داشته باشند را بدست آورند.»

اداره پست انگلستان کمیسیونی برای خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال از طریق برنامه EasyID در صرافی Swarm Markets دریافت نخواهد کرد. اما صرافی سوآرم هزینه استفاده از نرم افزار تایید هویت اداره پست را به این شرکت پرداخت می‌کند.

لینک کوتاه: b2n.ir/t41478 

برچسب ها :

امکان پرداخت هزینه پارکینگ با ارزهای‌دیجیتال در سرتاسر اروپا مهیا شد
پی اس وی آیندهوون از اسپانسر جدید خود بیت کوین دریافت می‌کند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3