ادامه روند صعودی در بازار اتریوم؛ قیمت به 547 دلار رسید

معامله گران اتریوم انتظار دارند که قیمت این آلت کوین پس از تجربه 547 دلار باز‌هم بالاتر برود.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : کوین تلگراف

ادامه روند صعودی در بازار اتریوم؛ قیمت به 547 دلار رسید

به گزارش کوین تلگراف، قیمت ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، یعنی اتر (ETH)، هم اکنون از مرز 547 دلار عبور کرده است. معامله‌گران اتر بر اساس قیمت جدید مقاومت‌های کلیدی کوتاه مدتی رسم کرده اند.

پیش‌بینی کوتاه مدت معامله‌گران افزایش قیمت اتر تا سطح 600 دلار است؛ چراکه سقوط بزرگ بازار اتریوم در ماه مه سال 2018 (اردیبهشت 97) و در قیمت 600 دلار آغاز شده بود. به همین دلیل بسیاری از معامله‌گران مقاومت در 600 دلار را برای اتریوم پیش‌بینی می‌کنند.

نمای یک هفته‌ای بازار ETH/USDT

از نگاه بنیادی؛ آینده اتریوم روشن است

در ماه‌های اخیر خبر‌های جدید و بحث برانگیزی در رابطه با ساختار جدید شبکه اتریوم یا همان «نسخه دوم اتریوم» شنیده می‌شد، که تاثیر مثبت این اخبار بر قیمت اتر به وضوح دیده شده است.

به‌روز‌رسانی شبکه اتریوم به نسخه دوم همچنان ادامه دارد، چراکه بسیاری از تراکنش‌های اتر به آدرس سپرده‌ی نسخه دوم منتقل می‌شود.

در نسخه جدید شبکه اتریوم الگوریتم اثبات سهام (PoS) جایگزین الگوریتم اثبات کار (PoW) می‌شود، این فرآیند شبکه اتریوم را از فعالیت ماینر‌ها بی‌نیاز کرده و تراکنش‌ها را بهینه می‌سازد.

همچنین داده‌های درون زنجیره‌ای شبکه اتریوم نشان می‌دهد که نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال مشغول جمع‌آوری اتر هستند. این اتفاق در حالی رخ‌ می‌دهد که ذخایر اتر موجود در صرافی‌ها به شدت در حال کاهش است.

شتاب‌دهنده‌های بنیادی قدرتمند و بهبود ساختار فنی شبکه اتریوم، معامله گران را به افزایش قیمت اتر در کوتاه مدت خوش‌بین کرده است.

مایکل وَن دوپوپه (Michael van de Poppe)، از تحلیل گران مطرح بازار‌های مالی و تریدر تمام وقت بازار بورس سهام آمستردام، رسیدن اتر به قیمت 600 دلار را برای کوتاه مدت پیشبینی کرده است. او معتقد است که راه رسیدن اتر به 1,000 دلار هم باز است.

برچسب ها :

نظرات

User

حسین خسروی :

test

پاسخ
15

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط