ارزش بازار کاردانو در دو هفته دوبرابر شد؛ ADA شایسته جایگاه چهارم بازار

ارز دیجیتال کاردانو (ADA) با عملکرد خوبی که اخیراً به نمایش گذاشته است می‌تواند جایگاه خود را در جمع ۵ ارز برتر بازار تثبیت کند.

mammad

منبع : Decrypt

ارزش بازار کاردانو در دو هفته دوبرابر شد؛ ADA شایسته جایگاه چهارم بازار

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دکریپت، «ADA»، ارز دیجیتال اصلی شبکه کاردانو، هم‌اکنون چهارمین ارز از نظر ارزش بازار است. قیمت کاردانو پس از تجربه صعودی ۳۱ درصدی در هفته گذشته، هم‌اکنون کمی بالاتر از ۰.۸۸ دلار است و ارزش بازار آن از صبح امروز به ۲۸ میلیارد دلار رسیده است. در حال حاضر ارزهای پولکادات (DOT) و ریپل (XRP)  به ترتیب با ارزش بازار ۲۷.۶ و با ۲۵.۶ میلیارد دلار، پایین‌تر از کاردانو در رده‌های پنجم و ششم بازار قرار گرفته‌اند.


رده‌بندی برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار

ارزش بازار کاردانو در یک ماه گذشته ۱۳۷ درصد رشد کرده است، بزرگترین جهش در بازار کرادانو ۳ فوریه (۱۵ بهمن) رخ داد، در آن زمان هر واحد ADA حدود ۰.۴۴ دلار معامله می‌شد. کاردانو در مدت کوتاهی تا ۰.۹۰ دلار بالا رفت، با این حال توانست بخش اعظمی از ارزش خود را حفظ کند.

کاردانو فاصله قابل توجهی با تتر (USDT)، ارز شماره سه بازار دارد، ارزش بازار تتر هم‌اکنون حدود ۳۲ میلیارد دلار است.

همچنین بخوانید: کاردانو چیست؟

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد