استون ریج درخواست عرضه صندوق بیت کوین خود را به کمیسیون بورس آمریکا ارائه کرد

استون ریج (Stone Ridge)، مدیر جایگزین گروه سرمایه‌گذاری دیجیتال نیویورک، برای افزودن بیت کوین (BTC) به صندوق سرمایه‌گذاری باز خود، برنامه‌ی جدید خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,بورس,استون ریج

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، اعلامیه صندوق استراتژی بیت کوین استون ریج روز جمعه در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شد، اگرچه پرونده اصلی مربوط به تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ (۴ مرداد) است. این سرمایه بخشی از نمونه کارهای سرمایه‌گذاری استون ریج تراست (Stone Ridge Trust)، یک شرکت سرمایه‌گذاری باز است که در ایالت دلاور آمریکا ثبت شده است.

براساس این برنامه‌ی اعلامی، هدف اصلی سرمایه‌گذاری صندوق استراتژی بیت کوین استون ریج افزایش سرمایه است. همانطور که در زیر توضیح داده شده، صندوق به دنبال افزایش سرمایه‌ی بیت کوین از طریق بازارهای آتی است.

صندوق در ابتدا استراتژی سرمایه گذاری خود را با سرمایه‌گذاری در قراردادهای آتی بیت کوین و سرمایه گذاری مشترک در استخرهای استخراج که  به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در بیت کوین سرمایه‌گذاری می کنند، اعلام کرده است. صندوق سرمایه‌ی این شرکت، به طور مستقیم در بیت کوین یا سایر دارایی‌های دیجیتال سرمایه گذاری نمی کند.

تشکیل پرونده تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انجام شده، که برای ایجاد شرکت‌های مدیریت باز از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری مورد نیاز است. از نظر ساختار،این صندوق شباهت زیادی به «NYDIG Bitcoin Strategy Fund II» دارد که در ماه مه (خرداد) سال جاری ثبت شد.

در این برنامه توضیح داده شده است که صندوق سرمایه‌گذاری انتظار دارد دارایی قابل توجهی از پول نقد، اوراق بهادار دولت ایالات متحده، اوراق بهادار با پشتوانه رهن و سایر دارایی‌ها داشته باشد.

در اوایل سال جاری، استون ریج برای صندوق، گزینه‌های متنوع خود که به دنبال قرار گرفتن در معرض بیت کوین و سایر دارایی‌های جایگزین بود،در دفترچه‌ای راهنما ثبت کرد.

استون ریج ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را در اکتبر ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) از طریق «NYDIG» به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه‌گذاری پس از همه‌گیری کرونا، خریداری کرد. جدول زمانی خرید این مقدار بیت کوین همزمان با آغاز روند صعودی هفت ماهه بیت کوین بود که در آوریل (اردیبهشت) ارزش خود را در حدود ۶۵,۰۰۰ دلار به اوج می‌رساند.

سرمایه‌گذاران در طول سال گذشته بیشتر به بیت کوین علاقه نشان‌داده‌اند، که این نشان دهنده پذیرش جریان اصلی و اشتهای رو به رشد دارایی‌های ارز دیجیتال است. موج بعدی سیاست‌های خرید بیت کوین می‌تواند توسط مشاوران مالی هدایت شود. دسته گسترده‌ای از متخصصان که همیشه به دنبال افق‌های جدید سرمایه‌گذاری هستند. برای مشاوران مالی، سرمایه‌گذاری در بیت کوین مانند چند سال پیش کار بی منطق و پرریسک به شمار نمی‌آید.

قیمت بیت کوین در آخر هفته جاری روند صعودی آشکاری دارد، هرچند تحلیل‌گران همچنان نسبت به مقاومت بالای ۳۵,۰۰۰ دلار هشدار می‌دهند.

لینک کوتاه: b2n.ir/m33427 برچسب ها :

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط