اعتبارسنج‌های تون برای بستن ۱۹۵ کیف پول با ۲.۵میلیارد دلار موجودی رأی‌گیری می‌کند

اعتبارسنج‌های بلاک چین تون قرار است روز ۲۱ فوریه (۲ اسفند) برای بستن ۱۹۵ کیف پول غیرفعال با ۱.۰۸میلیارد واحد تون کوین (معادل ۲.۵میلیارد دلار) موجودی، رأی‌گیری کنند. این آدرس‌ها مالک ۲۱.۳درصد از عرضه کل تون کوین هستند و از زمان دریافت توکن‌های خود در مرحله توزیع اولیه تون کوین، هیچ تراکنشی انجام نداده‌اند. مالکان این کیف پول‌ها برای پیش‌گیری از بسته‌شدن آدرس خود باید تا قبل از شروع رأی‌گیری یک تراکنش در بلاک چین تون انجام دهند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

تون,TON,رأی‌گیری,بلاک چین,کیف پول غیرفعال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «theblock»، اعتبارسنج‌های بلاک چین تون (TON) در حال بررسی تعلیق ۱۹۵ آدرس غیرفعال در بلاک چین اثبات سهام هستند. قرار است در روز ۲۱ فوریه (۲ اسفند) رای گیری آغاز شود. در مجموع، این آدرس‌ها مالک ۲۱.۳درصد از عرضه کل تون کوین (۱.۰۸میلیارد واحد تون کوین، معادل ۲.۵میلیارد دلار) هستند.

حداقل ۷۵ درصد از اعتبارسنج‌ها باید در چندین دور رای گیری شرکت کنند تا رای نهایی به تصویب برسد. در صورت تایید، تعلیق پیشنهادی به مدت چهار سال ادامه خواهد داشت و آدرس‌های آسیب‌دیده قادر به انجام هیچ معامله‌ای در طول دوره توقف نخواهند بود. «فهرست معلق» در بلاک چین عمومی قابل مشاهده است.

اگر آدرس‌های کیف پول در مرحله توزیع اولیه توکن بین جولای ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۲ شرکت کرده باشند، اما هرگز تراکنش خروجی انجام نداده باشند، غیرفعال تلقی می‌شوند. در ماه دسامبر، جامعه تون از دارندگان کیف پول های آسیب دیده خواست تا با انجام یک تراکنش در تون، ادامه فعالیت خود را نشان دهند. کیف پول‌های غیرفعال باقی‌مانده می‌توانند با انجام تراکنش در هر زمانی قبل از پایان رای‌گیری، از تعلیق احتمالی جلوگیری کنند. توجه به این نکته مهم است که آدرس هایی که بخشی از توزیع اولیه نیستند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

توزیع تون کوین ۹۸.۵۵ درصد از کل عرضه خود را برای مکانیسم «اثبات اولیه کار» در دسترس قرار داد. برخلاف استراتژی‌های توزیع متمرکز که اغلب توسط تیم‌های توسعه پروژه کریپتو تصمیم‌گیری می‌شوند، استراتژی استخراج تون برای تمرکززدایی فرآیند توزیع طراحی شده است و در عین حال یک بلاک چین اثبات سهام باقی می‌ماند.

بنیاد تون، یک گروه غیرتجاری از حامیان و مشارکت‌کنندگان در پشت بلاک چین، در بیانیه‌ای گفت:

« این حرکت گواهی بر اهمیت شفافیت برای جامعه تون است.»

 وی افزود:

 «از طریق تعلیق احتمالی این کیف پول‌ها، این امید وجود دارد که شفافیت در مورد حجم تون‌کوین در حال گردش فراهم شود و جامعه فعال شرکت‌کننده در پروژه منبع باز به رشد و شکوفایی خود ادامه دهد.»

شبکه باز در ابتدا در سال ۲۰۱۸ توسط بنیان گذاران پیام رسان تلگرام طراحی شد و بعداً برای ادامه توسعه آن به انجمن تون واگذار شد.

در اوایل این ماه، تون راه‌حلی غیرمتمرکز برای اشتراک‌گذاری فایل و ذخیره‌سازی داده به نام «TON Storage» را راه‌اندازی کرد و پروژه‌های مشابهی مانند فایل کوین و «Storj» را بر عهده گرفت.

لینک کوتاه: b2n.ir/g83220 

 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری فرانکلین تمپلتون: صعنت ارزهای دیجیتال قطعاً قانون‌گذاری خواهد شد
۱۱ شرکت بلاک چین اکنون بخشی از برنامه استارت‌آپ وب ۳.۰ گوگل هستند
انجمن بلاک چین ایران، نقشه اکوسیستم بلاک چین کشور را طراحی می‌کند
همکاری شرکت دارویی فایزر با فضاهای غیرمتمرکز و بلاک چین
امارات، منطقه آزاد برای شرکت‌های دارایی‌های دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

بلاک چین,گوگل,همکاری,استارت‌آپ,آلفابت,الکمی,اپتوس,هدرا,نانسن

۱۱ شرکت بلاک چین اکنون بخشی از برنامه استارت‌آپ وب ۳.۰ گوگل هستند

شرکت فناوری آلفابت، پروژه «گوگل فور استارت‌آپس کلود» را گسترش داده و از ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) همکاری با شرکت‌های بلاک‌چین الکمی، اپتوس، بِیس، سِلو، فلو، هدرا، نانسن، سولانا، پالیگان، نیر و ثِردوب را آغاز کرده است. در همین تاریخ نیز شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک‌چین نانسن اعلام کرد که برای ارائه هم‌زمان داده‌های بلاک‌چین به استارت‌آپ‌ها با گوگل کلود شریک شده و پایگاه داده آن در حال حاضر شامل ۲۵۰میلیون کیف پول است.

خبر - ۱ ماه پیش
انجمن بلاک چین ایران,بلاک چین,نقشه اکوسیستم,ارز دیجیتال,داخلی,ایران,رمزارز

انجمن بلاک چین ایران، نقشه اکوسیستم بلاک چین کشور را طراحی می‌کند

انجمن فناوران زنجیره بلوک (انجمن بلاکچین) قصد دارد جهت گردآوری اطلاعات فعالین و کسب‌وکارهای فعال حوزه‌ی بلاکچین و رمزارز این داده‌ها را جمع آوری و نقشه‌ اکوسیستم بلاکچین و رمزارز کشور را طراحی و هرچند مدت یک‌بار به‌روز‌رسانی کند.

خبر - ۲ ماه پیش
فایزر,بلاک چین

همکاری شرکت دارویی فایزر با فضاهای غیرمتمرکز و بلاک چین

ابتکارات علمی غیرمتمرکز (DeSci) که به عنوان یک جنبش در جامعه تحقیقاتی ظهور کرده با سرعتی در حال پیشرفت است که حتی شرکت‌های دارویی بزرگ نیز نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند. فایزر اکنون اولین شرکت دارویی است که به پیشنهادهای سازمان غیرمتمرکز مستقل مبتنی بر بلاک چین «VitaDAO» آلمان رأی می‌دهد.

خبر - ۲ ماه پیش
امارات,ارزهای دیجیتال,منطقه آزاد,متاورس,بلاک چین,توکن‌های چندمنظوره,کیف پول‌های دارایی‌های مجازی,توکن‌های غیرمثلی

امارات، منطقه آزاد برای شرکت‌های دارایی‌های دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

رأس الخیمه (Ras Al Khaimah)، ششمین شهر بزرگ امارات متحده عربی، قرار است منطقه آزادی به‌نام آرای‌کی دائو (RAK DAO)، به‌منظور نوآوری در فعالیت‌های شرکت‌های دارایی دیجیتال و جذب جهانی سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کند که بر اساس بیانیه منتشرشده، امکان درخواست حضور در آن در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۳ باز خواهد شد. آرای‌کی دائو (RAK DAO)، به ارائه‌دهندگان خدمات مجازی و دیجیتال در فناوری‌های نوظهور، مانند متاورس، بلاک چین، توکن‌های چندمنظوره، کیف پول‌های دارایی‌های مجازی، توکن‌های غیرمثلی (NFT)، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO)، برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و سایر مشاغل مرتبط با وب۳ اختصاص داده خواهد شد.

خبر - ۲ ماه پیش
چین,مرکز ملی تحقیقات بلاک چین,بلاک چین

چین مرکز ملی تحقیقات بلاک چین راه اندازی می‌کند

به گزارش چاینا دیلی، چین مرکز ملی نوآوری فناوری بلاک چین خود را در پکن راه‌اندازی می‌کند. این مرکز برای توسعه فناوری‌های بلاک چین با دانشگاه‌های محلی، اندیشکده‌ها و کسب‌وکارهای این حوزه برای ایجاد یک شبکه تحقیقاتی همکاری خواهد کرد. چین نیز از نتایج این تحقیقات برای بیشتر دیجیتالی‌شدن کشور و گسترش صنعت بلاک چین استفاده خواهد کرد. آکادمی بلاک چین و رایانش مرزی پکن، مسئول این مرکز تحقیقاتی جدید است؛ سازمانی که به‌دلیل توسعه بلاک چین چِین‌میکر شهرت دارد.

خبر - ۳ ماه پیش
کاردانو,شبکه آزمایشی,بلاک چین,IOG,اتریوم

شبکه آزمایشی زنجیره جانبی کاردانو راه‌اندازی شد

شرکت «IOG» نهاد توسعه‌دهنده بلاک چین کاردانو، تست نت سایدچین سازگار با EVM اتریوم را راه‌اندازی کردند.

خبر - ۳ ماه پیش
قرارداد هوشمند,بلاک چین,اتریوم,مقاله آموزشی

قراردادهای هوشمند در بلاک‌چین چیست؟

هدف قرارداد هوشمند چیست؟ قراردادهای هوشمند چگونه کار می‌کنند؟ مزایای استفاده از قرارداد هوشمند چیست؟ در این مقاله ما به طور کامل به بررسی قرارداهای هوشمند پرداخته و دید کامل‌تری از آن را به شما ارائه می‌دهیم. قراردادهای هوشمند قراردادهای دیجیتالی ذخیره شده بر روی یک بلاک‌چین هستند که به صورت خودکار در صورت رعایت شرایط و ضوابط از پیش تعیین شده اجرا می‌شوند...

مقاله - ۳ ماه پیش
توکن‌های غیرمثلی,بلاک چین,بیت کوین

ورود توکن‌های غیرمثلی به بلاک چین بیت کوین

اخیراً یک پروتکل توکن‌های غیرمثلی(NFT) در شبکه اصلی بیت ‌کوین راه‌اندازی شده که جامعه ارزهای دیجیتال را بر سر اینکه آیا این پروتکل برای اکوسیستم بیت ‌کوین خوب است یا خیر، دچار اختلاف کرده است.

خبر - ۳ ماه پیش
ویتالیک بوترین,اتریوم,جامعه اتریوم,حریم خصوصی,قراردادهای هوشمند,بلاک چین

ویتالیک بوترین: حفظ حریم خصوصی یکی از بزرگترین چالش‌های پیش روی اتریوم است

ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم می‌گوید که حفظ حریم خصوصی یک مسئله جدی و یکی از بزرگترین چالش‌های پیش روی این پلتفرم قراردادهای هوشمند است. به باور او، در حال حاضر آدرس‌های مخفیانه، آدرس‌های یک‌بارمصرف که کلید عمومی فرد را غیرقابل‌‌شناسایی می‌کند، بهترین راه حفظ حریم خصوصی در این بلاک چین هستند. خالق اتریوم عقیده دارد که امروزه، آدرس‌های مخفیانه می‌توانند به سرعت در کیف پول‌های ارز دیجیتال پیاده‌سازی شوند و راهکاری مؤثری برای حفظ حریم خصوصی کاربران باشند.

خبر - ۴ ماه پیش