افزایش اعتبار تتر پس از پیوستن به صرافی کوین بیس

بر اساس اعلام شرکت بیت فینکس (Bitfinex)، قرار است تا ۲ روز دیگر تتر (USDT) به فهرست ارزهای قابل معامله در صرافی کوین بیس (Coinbase) اضافه شود.

mammad

منبع : CRYPYO BRIEFING

افزایش اعتبار تتر پس از پیوستن به صرافی کوین بیس

title

به گزارش کریپتو بریفینگ، بیت فینکس، شرکت و صرافی ارز دیجیتالی که وظیفه صدور واحد‌های تتر را بر عهده دارد، پس از ماه‌ها درگیری با نهادهای نظارتی آمریکا، توانسته قدم رو به جلویی برای بازسازی اعتماد از دست رفته بخشی از مشتریان خود را بردارد.

دادستانی کل نیویورک پس از ۲ سال تحقیق در رابطه با تتر و شرکت بیت فینکس، سرانجام در ۲۳ فوریه (۵ اسفند) حکم خود را صادر کرد. بر اساس حکم دادگاه بیت فینکس به پرداخت جریمه ۱۸ میلیون دلاری محکوم شد و پذیرفت که رقم دقیق پشتوانه دلاری توکن‌های «USDT» را اعلام کند.

از آن زمان تاکنون نگرانی‌ها در رابطه با آینده قانونی تتر از بین رفته و اطمینان به بازار USDT بازگشته است. در حال حاضر ارزش بازار تتر نزدیک به ۵۰ میلیارد دلار است. روز گذشته صرافی کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که تتر را به فهرست ارزهای تحت پوشش خود اضافه کرده است. این خبر در کنار پایان یافتن درگیری بیت فینکس با دادگاه، مهر تاییدی بر اعتبار قانونی تتر بوده و اعتماد سرمایه‌گذاران را افزایش داده است.

با فرض آمده بودن نقدینگی USDT برای عرضه در صرافی کوین بیس، معاملات این ارز باثبات از ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) آغاز خواهد شد.

پائولو آردوئینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری بیت فینکس و تتر، گفته است:

«تتر به‌عنوان باثبات‌ترین، قابل اطمینان‌ترین و نقد شونده‌ترین استیبل کوین بازار، نقش مهمی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال ایفا می‌کند. بسیاری از توسعه‌دهندگان و معامله‌گران از تتر استفاده می‌کنند. پیوستن به کوین بیس به منزله پل جدیدی برای تایید جریان اصلی ارزهای دیجیتال است.»

کوین بیس اعلام کرده است که تتر هنوز برای کاربران عادی در دسترس نبوده و تنها در بازار حرفه‌ای (Coinbase Pro) این صرافی قابل معامله است. کوین بیس همچنین گفته است که به محض عرضه تتر اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

برچسب ها :

ارزش بازار تتر از ۵۰ میلیون دلار عبور کرد؛ موجودی USDT شبکه ترون از اتریوم پیشی گرفت
اکسیر اتر-تتر را به بازار های تحت پوشش خود اضافه کرد
تتر چیست؟
توقف برداشت تتر بر بستر اتریوم در نوبیتکس

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تیم بسکتبال گرگان، قهرمان لیگ برتر شد

title

شهرداری گرگان به عنوان یکی از تیم‌های قدیمی و پرطرفدار بسکتبال ایران که از چند دهه قبل به تیمداری در سطح اول این رشته مشغول بوده، هفته گذشته و در دیداری که بخش‌هایی از آن به دلیل برخی اتفاقات خاص، جزو صفحات ماندگار لیگ برتر محسوب می‌شود، مهرام تهران را برد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.


منبع : خبرگزاری ایرنا