الکس سوانویک: فروشندگان کاردانو باید به‌ خاطر پیش‌بینی‌ام از من تشکر کنند

الکس سوانویک (Alex Svanevik)، بنیان‌گذار و مدیرعامل پلتفرم نانسن (Nansen)، چندی پیش به توییت خود در مارس ۲۰۲۲ (اسفند) اشاره کرد که در آن به هولدرهای کاردانو گفته بود از آخرین فرصت برای فروش این ارز دیجیتال استفاده کنند. او در پیام جدید خود به کنایه نوشته است که سرمایه‌گذاران و فروشندگان این ارز دیجیتال هرگز از او بابت این پیش‌بینیش تشکر نکردند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

الکس سوانویک,کاردانو,پیش‌بینی‌,پلتفرم نانسن

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، الکس سوانویک (Alex Svanevik)، بنیان‌گذار و مدیرعامل پلتفرم نانسن (Nansen)، اخیراً در توییتر با هدف قرار دادن ارز دیجیتال بومی کاردانو نظرات خود را بیان کرد. او در توییتی نوشت:

«سرمایه‌گذاران و فروشندگان کاردانو هرگز به خاطر این موضوع (آخرین فرصت برای فروش این ارز دیجیتال) از من تشکر نکردند.»

موضوعی که سوانویک به آن اشاره می کند، پیش بینی ای است که او در ماه مارس ۲۰۲۲ (اسفند) کرده بود. او در آن زمان در توییتی نوشته بود:

« از آخرین فرصت برای فروش کاردانو استفاده کنید».

به نظر می رسد که سوانویک صحت حرف خود را ثابت کرده است؛ زیرا کاردانو عملکرد قیمتی افتضاحی را در طول سال گذشته تجربه کرده است. این ارز دیجیتال نسبت به بالاترین قیمت خود ۹۱.۶۷ درصد کاهش یافته است.

اگرچه کاردانو در آستانه هارد فورک واسیل در ماه سپتامبر شاهد یک تقویت اولیه کوتاه مدت بود، اما از آن زمان تاکنون نتوانسته موفقیتی کسب کند. با وجود عملکرد وحشتناک کاردانو، این ارز با ارزش تقریباً ۹ میلیارد دلار در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار باقی مانده است.

پیش بینی سوانویک ممکن است برخی از سرمایه گذاران را از ضررهای هنگفت در سال جاری نجات دهد، اما به نظر نمی رسد دلیل زیادی برای خوش بینی برای کسانی که هنوز سرمایه خود را تا سال ۲۰۲۳ حفظ کرده اند وجود داشته باشد.

لینک کوتاه: b2n.ir/u88478 

 

چارلز هاسکینسون: کاردانو غیرمتمرکزتر از تمام ارزهای دیجیتال جهان می‌شود
کاردانو نسخه جدید نود شبکه خود را منتشر کرد
شبکه کاردانو ساعاتی قبل با موفقیت به‌روزرسانی شد
شبکه آزمایشی زنجیره جانبی کاردانو راه‌اندازی شد
سه شاخص کلیدی برای تعیین زمان هارد فورک وسیل وجود دارد

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

هارد فورک وسیل,کاردانو,Input Output

سه شاخص کلیدی برای تعیین زمان هارد فورک وسیل وجود دارد

شرکت «Input Output»، توسعه دهنده کاردانو، بار دیگر بر اهمیت این که می خواهد هاردفورک واسیل به روشی امن و مطمئن انجام شود، تاکید کرده است.

مقاله - ۳ ماه پیش
کاردانو,ADA,قطعی,گیت‌ هاب,GitHub,ریک مک‌کراکن

شبکه کاردانو پس از قطعی کوتاه‌مدت به‌سرعت بازیابی شد

چند توسعه‌دهنده در روز یکشنبه، در گیت‌ هاب (GitHub) خطایی از شبکه کاردانو مبتنی بر قطعی مختصر نودهای بلاک چین گزارش کرده‌اند که پس از مدت کوتاهی رفع و به‌طور خودکار راه‌اندازی مجدد شده است. ریک مک‌کراکن، توسعه‌دهنده ابزارهای استیکینگ کاردانو، در توییتی نوشت:‌ «قطعی کوتاه مدتی در شبکه وجود داشت. بیشتر نودهای تحت‌تأثیر قرارگرفته به‌خوبی بازیابی شده‌اند و نیازی به راه‌اندازی مجدد شبکه نبوده است».

خبر - ۴ ماه پیش
کاردانو,ADA,بلاک چین,چارلز هاسکینسون,کوین دسک,دیجیتال کارنسی گروپ

بنیان‌گذار کاردانو برای خرید رسانه کوین دسک ابراز تمایل کرد

چارلز هاسکینسون، هم‌بنیان‌گذار شبکه بلاک چینی کاردانو، به‌تازگی تمایل خود را برای خرید مجموعه رسانه‌ای کوین دسک اعلام کرده است. رسانه کوین دسک که شرکت دیجیتال کارنسی گروپ مالک آن است، با توجه به شرایط مالی سخت شرکت مادر خود، اخیراً مؤسسه مشاوره لازارد را برای کمک به فروش احتمالی مجموعه خود استخدام کرده است.

خبر - ۴ ماه پیش