انتظار‌ها به پایان می رسید؛ بیت کوین در چند قدمی بالاترین قیمت تاریخ

بیت کوین با رشد 7,000 دلاری که در عرض یک ماه از خود نشان داد، روز شنبه از سطح 19,000 دلار عبور کرد.

mammad

منبع : Coindesk

انتظار‌ها به پایان می‌رسد؛ بیت کوین در چند قدمی بالاترین قیمت تاریخ

title

پادشاه ارز‌های دیجیتال هم اکنون در چند قدمی رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود، یعنی قیمت 19,783 دلار قرار گرفته است.

به گزارش کوین دسک، پس از آنکه بیت کوین در عرض یک هفته از سطح 17,000 و 18,000 دلار عبور کرد، هم‌اکنون از سطح 19,000 دلار هم عبور کرده است.

ریک ریدر (Rick Rieder)، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت بلک‌راک (BlackRock)، روز جمعه در گفت‌و‌گویی با شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC)، گفته است که بیت کوین می‌تواند جایگزینی برای طلا باشد، چراکه ارز دیجیتال کاربردهای بیشتری نسبت به یک شمش فلزی دارد.

بر اساس داده‌های موجود در وب سایت کریپتو‌کوانت (CryptoQuant)، ارزش بازار بیت کوین در این هفته به بالاترین میزان خود رسیده و هم‌اکنون حدود 392 میلیارد دلار است.

به گفته گای هیرش (Guy Hirsch)، مدیر‌عامل ایی‌تورو (eToro) در ایالات متحده آمریکا، شرایط حاکم بر بازار در سال 2020، این تصور که «رشد قیمت بیت کوین یک حباب است» را به طور کامل از بین می‌برد، چراکه حباب‌های دیده شده در بازار‌های مالی هرگز مانند شرایطی که بیت کوین تجربه کرد با موج دوم همراه نبوده اند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

روز گذشته اسکوئر (Square)، شرکت پرداختی متعلق به جک دورسی (Jack Dorsey)، اعلام کرد ۳.۳۱۸ بیت کوین خریداری کرده است.

خبر - 6 اسفند 1399
ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399