انتقال بیت کوین از ماینرها به صرافی‌های متمرکز افزایش یافته است

بر اساس داده‌های گلس‌نود، انتقال بیت کوین (BTC) از ماینرها به صرافی‌های متمرکز افزایش یافته است. داده‌های گلس‌نود نشان می‌دهد که ماینرها ۱۷۴ میلیون دلار را به صرافی‌ها منتقل کرده‌اند. تنها در ۱۳ خردادماه، ماینرها ۲۶۰۶ بیت‌کوین را به صرافی‌ها منتقل کردند که بزرگ‌ترین رقم یک روزه است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بیت کوین,BTC,انتقال,گلس‌نود,صرافی‌های متمرکز,بلاک‌چین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌دسک، بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل بلاک‌چین گلسنود (Glassnode)، انتقال بیت کوین (BTC) از ماینرها به صرافی‌های متمرکز از ۳۱ ماه مه  (۱۰ خرداد) افزایش یافته است.

داده‌های گلسنود نشان می‌دهد که ماینرها یا نهادهایی که با تأیید تراکنش‌های روی بلاک‌چین، کوین ضرب می‌کنند، ۶۶۷۱.۹۹ بیت‌کوین (۱۷۴ میلیون دلار) را به صرافی‌ها منتقل کرده‌اند. تنها در ۳ ژوئن (۱۳ خرداد)، ماینرها ۲۶۰۶ بیت‌کوین را به صرافی‌ها منتقل کردند که بزرگ‌ترین رقم یک روزه است.

میانگین ۱۴ روزه انتقال ماینرها به صرافی‌ها به شدت افزایش یافته و به ۴۸۹ بیت کوین رسیده است که بالاترین میزان از سال ۲۰۲۱ است. در همین حال، موجودی کیف پول‌های مرتبط با ماینرها در دو هفته نزدیک به ۲ هزار عدد کاهش یافته است.

حرکت ارزها از کیف پول‌ ماینرها یا سرمایه‌گذاران به صرافی‌ها اغلب با قصد فروش یا نقد کردن دارایی‌ها برابری می‌شود. به این ترتیب، افزایش حرکت دارایی‌ها از ماینرها به صرافی‌ها به طور گسترده به عنوان روند نزولی تلقی می‌شود.

با این حال، نقل و انتقالات اخیر تنها ۱.۳ درصد از حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین ۱۳ میلیارد دلاری را تشکیل می‌دهد و به نظر نمی‌رسد آنقدر بزرگ باشد که تأثیر قابل توجهی بر قیمت بیت کوین بگذارد.

علاوه بر این، افزایش نقل و انتقالات ماینر اغلب برای نشان دادن اعتماد به چشم انداز قیمت بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. منطق اینجاست که سودآوری ماینرها با قیمت بیت کوین ارتباط تنگاتنگی دارد و بنابراین زمانی که احساس می‌کنند بازار به اندازه کافی قوی است تا عرضه اضافی را جذب کند، فروش خود را افزایش می‌دهند. این شبیه به بانک مرکزی یک کشور با کسری حساب جاری است که دلار آمریکا را در بازار آزاد می‌خرد، زمانی که دلار در سراسر جهان عرضه می‌شود. به این ترتیب قادر به ایجاد ذخایر بدون خطر کاهش ارزش پول محلی است.

داده‌های کوین‌دسک نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین همچنان در محدوده‌ای آشنا بالاتر از حمایت کلیدی ۲۵,۲۰۰ دلار است.لینک کوتاه: b2n.ir/x45262 

کوین متریکس: بیت کوین و اتریوم در برابر حملات ۵۱درصدی مصون هستند
حدود ۲۳۰میلیون دلار موقعیت معاملاتی با جهش قیمت بیت کوین لیکوئید شدند
مجموع دارایی‌های بیت‌کوین بلک‌راک به ۵.۴۵ میلیارد دلار رسید
بیش از ۱۰۰هزار پیش‌فروش برای دومین گوشی هوشمند سولانا

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط