اپتیمیسم قرار است تا ۵۸۷میلیون دلار توکن را آزاد کند

توسعه‌دهندگان اپتیمیسم قصد دارند بیشتر از ۳۸۶میلیون توکن از این ارز دیجیتال به ارزش ۵۸۷میلیون دلار را در ۳۱ مه (۱۰ خرداد) عرضه کنند. آزادسازی توکن‌های اپتیمیسم در این تاریخ، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای آزادسازی آن برای سال جاری محسوب می‌شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اپتیمیسم,OP,بایننس,آزادسازی توکن‌

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بازارساز وینترمیوت (Wintermute) با سرمایه‌گذاری در آپتیمیزم نزدیک به ۲۱ میلیون توکن دریافت کرده و به نظر می‌رسد که در آستانه آزادسازی چند صد میلیون دلاری توکن‌های «OP» قصد دارد بخشی از توکن‌های خود را بفروشد.

وینترمیوت نزدیک به ۲.۶۵۱ میلیون توکن OP (به ارزش ۴.۳۱ میلیون دلار) را در دو روز گذشته به صرافی بایننس منتقل کرده و فروش آن‌ها را در قیمت ۱.۶۳ دلار آغاز کرده است. دلیل این فروش مشخص نیست اما به نظر می‌رسد آزادسازی توکن‌های آپتیمیزم در روز ۳۱ مه (۱۰ خرداد) در این مسئله تأثیرگذار بوده است.

توسعه‌دهندگان آپتیمیزم قصد دارند در تاریخ مذکور ۹ درصد از عرضه کل این ارز دیجیتال (معادل ۳۸۶.۵ میلیون توکن OP) را آزاد کنند. ارزش این توکن‌ها به ۵۸۷ میلیون دلار می‌رسد و با آزد شدن آن‌ها، عرضه در گردش آپتیمیزم بیشتر از ۱۰۰ درصد رشد می‌کند.

وینرتمیوت نزدیک به ۲۱.۳۱ میلیون توکن آپتیمیزم را به‌طور میانگین با قیمت ۱.۰۱ دلار خریداری کرده است. این شرکت تاکنون ۵.۹ میلیون توکن خود را به ارزش ۱۰.۶ میلیون دلار فروخته و حدود ۱۵.۳۷ میلیون از آن را هولد کرده است. با توجه به اینکه قیمت آپتیمیزم در حال حاضر در محدوده ۱.۵ دلار قرار دارد، ارزش توکن‌های وینترمیوت به ۲۳ میلیون دلار می‌رسد.

گفتنی است که وینترمیوت توکن‌های خود را به‌دلیل سرمایه‌گذاری در دور دوم تأمین سرمایه آپتیمیزم به دست آورده است. آپتیمیزم هم همچنان به توسعه خود ادامه می‌دهد و قصد دارد در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) به‌روزرسانی «Bedrock» را برای بهبود مقیاس‌پذیری خود با شبکه اتریوم انجام دهد.


لینک کوتاه:

وال استریت ژورنال: مدیرعامل بایننس ممکن است با اتهامات کیفری در ایالات متحده مواجه شود
بایننس به دلیل قوانین اتحادیه اروپا آماده حذف استیبل‌کوین‌ها از صرافی خود می‌شود
قاضی درخواست کمیسیون بورس برای دسترسی به زیرساخت فناوری بایننس آمریکا را رد کرد
کمیسیون بورس آمریکا، شعبه آمریکایی بایننس را به همکاری‌نکردن در تحقیقات پرونده متهم کرد
تنها ۸ صرافی بیش از ۹۰درصد از نقدینگی بازار را کنترل می‌کنند!

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط

بایننس,اتحادیه اروپا,استیبل‌کوین,صرافی,MiCA

بایننس به دلیل قوانین اتحادیه اروپا آماده حذف استیبل‌کوین‌ها از صرافی خود می‌شود

به‌نظر می‌رسد که صرافی بایننس اروپا می‌خواهد استیبل‌کوین‌ها را از لیست خرید و فروش خود حذف کند. این اقدام ناشی از پیامدهای پیچیده مقررات بازارهای دارایی‌های ارز دیجیتال اتحادیه اروپا (MiCA) است.

خبر - ۱ هفته پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,SEC,بایننس,صرافی,شعبه آمریکایی بایننس

قاضی درخواست کمیسیون بورس برای دسترسی به زیرساخت فناوری بایننس آمریکا را رد کرد

ضیا فاروکی، یک قاضی فدرال، درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای دسترسی به زیرساخت فناوری بایننس آمریکا در جلسه روز گذشته رد کرد. این جلسه باهدف بحث در مورد پیشنهاد کمیسیون بورس برای وادارکردن بایننس به ارائه اطلاعات دقیق‌تر و معرفی مدیرانش به‌عنوان شاهد برگزار شد که محل اختلاف آن‌ها در هفته گذشته بود.

خبر - ۱ هفته پیش
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا,SEC,بایننس,صرافی,شعبه آمریکایی بایننس

کمیسیون بورس آمریکا، شعبه آمریکایی بایننس را به همکاری‌نکردن در تحقیقات پرونده متهم کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، بایننس آمریکا به همکاری‌نکردن و نداشتن شفافیت در جریان تحقیقات خود در مورد این صرافی ارز دیجیتال متهم کرده است. بر اساس اسناد پرونده، این آژانس ادعا می‌کند که هلدینگ بایننس آمریکا، تاکنون تنها ۲۲۰ سند آن هم به‌شکل اسکرین شات و اسناد نامفهوم بدون تاریخ و امضا ارائه کرده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نقدینگی,بایننس,کوین‌بیس,کراکن,اوکی‌اکس,کوکوین,بای‌بیت,بیت‌فینکس,کایکو,صرافی

تنها ۸ صرافی بیش از ۹۰درصد از نقدینگی بازار را کنترل می‌کنند!

آخرین گزارش «بنکلس تایمز» نشان می‌دهد که ۸ صرافی بایننس، کوین‌بیس، کراکن، اوکی‌اکس، کوکوین، بای‌بیت، بایننس آمریکا و بیت‌فینکس ۹۱.۷درصد از کل نقدینگی بازار ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کنند. گزارش کایکو نیز با تأیید این رقم، خاطرنشان می‌کند که ۵۸.۵درصد از کل این نقدینگی در تنها ۲ صرافی نگهداری می‌شود. طبق داده‌های این گزارش، ۶۴.۳درصد از کل حجم معاملات ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ در یک صرافی انجام می‌شود.

خبر - ۲ هفته پیش
صرافی,بایننس,اخراج,شعبه آمریکا صرافی بایننس

مدیر عامل شعبه آمریکا صرافی بایننس استعفا داد؛ یک‌سوم کارکنان این صرافی اخراج شدند!

طبق گزارش‌ها، یکی از سخن‌گویان بایننس، جدایی برایان شرودر، مدیر عامل این صرافی و اخراج یک‌سوم نیروی کار این شرکت، حدود ۱۰۰ کارمند را تأیید کرده است. او افزود که نورمن رید، مدیر ارشد حقوقی این صرافی، به‌طور موقت جایگزین شرودر شده است.

خبر - ۲ هفته پیش
بایننس,پشتیبانی,بی‌یو‌اس‌دی,FDUSD,استیبل کوین

بایننس توقف پشتیبانی از بی‌یو‌اس‌دی در بهمن ماه را تأیید کرد

صرافی بایننس با انتشار بیانه‌ای، توقف تدریجی پشتیبانی از استیبل کوین بی‌یو‌اس‌دی تا فوریه ۲۰۲۴ (بهمن ۱۴۰۲) را تأیید کرد. این صرافی از کاربران خواسته است تا توکن‌های بی‌یو‌اس‌دی خود را به فرست دیجیتال یو‌اس‌دی (FDUSD)، یک استیبل کوین تازه فهرست‌شده در این صرافی، منتقل کنند. این استیبل کوین جدید در ماه ژوئن توسط شرکت هنگ کنگی «فرست دیجیتال گروپ» معرفی و در اواخر ژوئیه (اوایل مرداد) در بایننس لیست شد.

خبر - ۱ ماه پیش
وال استریت ژورنال,بایننس,روسیه,صرافی,روبل

وال استریت ژورنال: بایننس درحال بررسی خروج کامل از روسیه است

به گزارش وال استریت ژورنال، بایننس در پی افزایش فشارهای نظارتی، در حال ارزیابی مجدد کسب‌و‌کار خود در روسیه است. سخنگوی بایننس دراین‌باره گفت که این صرافی در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای فعالیت در روسیه، از جمله خروج کامل از بازار این کشور است. اوایل این هفته، سرویس همتا‌به‌همتای بایننس، با ۵ بانک تحریم‌شده روسی قطع همکاری کرد که امکان انتقال روبل را برای کاربران فراهم می‌کردند.

خبر - ۱ ماه پیش
بایننس,توییت,تعلیق,یورو,SEPA,اطلاعیه

بایننس در توییت حذف شده‌ای خبر از تعلیق برداشت و واریز یورو داد

بایننس، یک صرافی برجسته جهانی ارزهای دیجیتال، اخیراً با یک توییت حذف شده نشان می‌دهد که برداشت و سپرده یورو را از طریق منطقه پرداخت یورو (SEPA) موقتاً به حالت تعلیق درآورده است. این اطلاعیه ناگهانی که برای بسیاری از معامله گران اروپایی که با یورو کار می‌کنند بسیار مهم است، قبل از حذف آن توسط تعدادی از کاربران دیده شد. توییت حذف شده، که از سمت پشتیبانی مشتریان بایننس منتشر شده، تعلیق را به عنوان یک پیامد تاسف بار ناتوانی ارائه دهنده آن در ادامه پشتیبانی از تراکنش‌های «SEPA» توضیح می‌دهد.

خبر - ۱ ماه پیش
بایننس,بیت‌کوین,چانگ پنگ ژائو,توییتر,حباب

مدیرعامل بایننس: وقتی سر و کله تیترهای ضد بیت‌کوین پیدا می‌شود، به کف قیمتی رسیده‌ایم

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، از برخی صحبت‌های گمراه کننده در توییتر انتقاد کرد که ادعا می‌کنند بیت‌کوین حباب دارد. ژائو به نقل از یک مقاله خبری با عنوان «آیا حباب بیت کوین در شرف ترکیدن است» اعلام داشت پس از هر افت ناگهانی قیمت بیت‌کوین دوباره سر و کله این دست مقالات و نوشته‌ها پیدا می‌شود.

خبر - ۱ ماه پیش