اکثر دارندگان شیبا اینو در زیان هستند

به نظر می‌رسد که حکمرانی شیبا اینو در ماه‌های اخیر بر بازار میم کوین‌ها و آلت کوین‌ها به پایان خود رسیده و حالا اکثریت دارندگان این ارز دیجیتال در محدود زیان دهی قرار دارند. مطابق داده‌های ارائه‌شده توسط «IntoTheBlock»، در حال حاضر ۵۷ درصد دارندگان شیبا اینو هیچ سودی کسب نکرده‌اند که ۵۲ درصد آن‌ها کاملا در زیان قرار دارند و ۵ درصد باقی‌مانده هم در حد زیان قرار گرفته‌اند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,نهنگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، کوین شیبا اینو رسماً با تبدیل شدن به یک توکن بسیار زیان آور به سلطنت خود در بازار آلت‌کوین‌ها پایان داد.

سود‌دهی شیبا اینو به پایان می‌رسد
همانطور که داده‌ها نشان می‌دهند، ۵۷ درصد از دارندگان شیبا اینو در سود نیستند، که ۵۲ درصد با زیان و ۵ درصد یر به یر هستند. تنها ۴۴ درصد از دارندگان این توکن از آن سود می‌برند، به این معنی که ورودی‌های آنها کمتر از قیمت فعلی بوده است.کاهش سریع درصد سودآوری به ریزش اخیر ارزهای دیجیتال در بازار وابسته است که منجر به کاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی ارزش بیشتر آلت‌کوین‌ها شد. بیت کوین نیز تقریباً ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

مسیر شیبا اینو در بازار
شیبا اینو در ابتدای اکتبر سال گذشته (اواسط مهر) زمانی که افزایش قیمت ۱,۰۰۰ درصدی را در بازار طی چند روز پس از معامله نشان داد، بسیار محبوب شد.

شیبا اینو پس از رسیدن به ۰/۰۰۰۰۸ دلار، وارد مرحله اصلاح قوی شد که منجر به ۶۸ درصد عقبگرد در این مرحله شده است. افت سریع ارزش آن ناشی از شرایط خرید فوق العاده بالا در بازار و تعداد زیادی از معامله‌گران کوتاه مدت بود که پس از از دست دادن بخش کوچکی از سود خود، مایل به فروش دارایی‌های خود بودند.

اما در طول سقوط، نهنگ‌ها با خرید حجم عظیمی که در حال حاضر بیش از ۱/۴ میلیارد دلار در بازار ارزش دارند، فعالانه از شیبا اینو حمایت کردند. مقداری قدرت خرید هنوز در بازار ظاهر می‌شود، اما متأسفانه برای سرمایه‌گذاران، تأثیر قابل توجهی بر قیمت ندارد.

در زمان انتشار این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰/۰۰۰۰۲۸ دلار معامله می‌شود، و به نقطه دقیقی می‌رسد که در ماه اکتبر، رشد معروف ۱,۰۰۰ درصدی خود را آغاز کرد.

لینک کوتاه: b2n.ir/m81550 

 

برچسب ها :

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۶ روز پیش
اتریوم,ریپل,XRP,نهنگ‌ها

ریپل همزمان با جابجایی ۴۴۰.۳ میلیون توکن توسط نهنگ‌ها, به کانال ۰.۳۷ دلار سقوط کرد

به گفته ردیاب ارز دیجیتال وِیل اَلِرت (Whale Alert)، در حالی که ریپل که ششمین ارز دیجیتال بزرگ بازار می‌باشد کاهش قابل توجهی در قیمت داشته است، سرمایه‌گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال نزدیک به نیم میلیارد از توکن‌های وابسته به ریپل را بین صرافی‌ها جابه‌جا کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش