اگر ۵ سال پیش ۱,۰۰۰ دلار بیت کوین، اتر، دوج کوین و ارزهای دیجیتال دیگر خریده بودید اکنون چقدر سرمایه داشتید؟

شاید دوست داشته باشید بدانید که اگر در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) در هر یک از ارزهای دیجیتال مشهور ۱,۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون چه مقدار سرمایه داشتید. در این مقاله به بررسی ارزهای دیجیتالی می‌پردازیم که ارزش فعلی آنها در مقایسه با سال ۲۰۱۶ رشد قابل توجهی داشته است.

mammad

منبع : BENZINGA

اگر ۵ سال پیش ۱,۰۰۰ دلار بیت کوین، اتر ، دوج کوین و ارزهای دیجیتال دیگر خریده بودید اکنون چقدر سرمایه داشتید؟

title

۵ سال گذشته فرصت فوق العاده‌ای برای سرمایه گذاری بوده است. عملاً هر دارایی که از سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) در آن سرمایه‌گذاری شده باشد، اکنون تبدیل به طلا شده است.

رشد سرسام‌آور بازار ارزهای دیجیتال طی ۵ سال اخیر باعث شده بازار سهام از رونق بیفتد. باوجود نوسان‌های شدید ارزهای دیجیتال درسالهای ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) و ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) سرمایه‌گذارانی که پنج سال پیش ارز دیجیتال خریدند و آن را برای درازمدت نگه داشتند سود کلانی به دست آورده‌اند.

ارزهای دیجیتال زیادی در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) رشد کردند. برخی از متخصصین و تحلیلگران معتقدند ارزهای دیجیتال به جایگزین طلا میان سرمایه‌گذاران جوان‌تر تبدیل شده است. شاید دوست داشته باشید بدانید که اگر در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) در هر یک از ارزهای دیجیتال مشهور ۱,۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون چه مقدار سرمایه داشتید. در ادامه نام تعدادی از ارزهای دیجیتال آمده است که ارزش فعلی آنها در مقایسه با سال ۲۰۱۶ رشد قابل توجهی داشته است:

اتریوم ۲۷۳,۷۱۶ دلار، بیت کوین ۱۴۸,۱۴۹ دلار، لایت کوین ۸۷,۹۰۰ دلار، ریپل ۲۶۷,۹۰۰ دلار و دوج کوین ۱.۰۳ میلیون دلار!

اگر شما یکی از سرمایه‌گذارانی بودید که در پنج سال اخیر موفقیت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال کسب می‌کند، قطعاً به دست‌آوردهای مالی خود افتخار می‌کردید. بخصوص اگر این آینده‌نگری را داشتید که برخی از این ارزهای دیجیتال که عملکرد خوبی داشتند را خریداری می‌کردید.

برای محاسبه سود و زیان خرید ارزهای دیجیتال در بازه‌های زمانی مختلف اینجا کلیک کنید.

به هر حال یکی از آسان‌ترین کارها در دنیای سرمایه‌گذاری کسب درآمد از بازار صعودی است. پس همیشه اطمینان حاصل کنید که ریسک خود را به خوبی مدیریت می‌کنید و خود را برای سقوط بعدی بازار ارزهای دیجیتال، مانند چیزی که در سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد، آماده کنید.

هنگامی که سرمایه‌گذاری می­کنید «یاد بگیرید» و با جدیت به انتخاب‌ها نگاه کنید. فراموش نکنید که سهام شرکت‌هایی مانند تسلا (Tesla) و اپل (Apple) با کمک سرمایه‌گذاری‌های کلان به اوج‌های تاریخی رسید.

آشنایی با ارز دیجیتال وی‌چین (VET)
بزرگ‌ترین بانک سوئیس امکان سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برای مشتریان ثروتمند خود فراهم می‌کند
صرافی
ارز دیجیتال آنتولوژی را بهتر بشناسیم

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تیم بسکتبال گرگان، قهرمان لیگ برتر شد

title

شهرداری گرگان به عنوان یکی از تیم‌های قدیمی و پرطرفدار بسکتبال ایران که از چند دهه قبل به تیمداری در سطح اول این رشته مشغول بوده، هفته گذشته و در دیداری که بخش‌هایی از آن به دلیل برخی اتفاقات خاص، جزو صفحات ماندگار لیگ برتر محسوب می‌شود، مهرام تهران را برد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.


منبع : خبرگزاری ایرنا

مطالب مرتبط

آذری جهرمی: نمی‌توان از ارزهای دیجیتال برای دور زدن تحریم‌ها استفاده کرد

آذری جهرمی: نمی‌توان از ارزهای دیجیتال برای دور زدن تحریم‌ها استفاده کرد

محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در گفت‌وگویی چندجانبه در شبکه اجتماعی کلاب هاوس (Clubhouse)، گفت که شاید بتوان برخی معاملات خرد را از طریق ارزهای دیجیتال انجام داد، اما نمی‌توان در حوزه‌های کلان از آنها برای دور زدن تحریم‌ها بهره‌ برد.

خبر - 7 اردیبهشت 1400
همه چیز درباره ارزهای دیجیتال؛ از بیت کوین و کیف پول تا استخراج و تحلیل بازار

همه چیز درباره ارزهای دیجیتال؛ از بیت کوین و کیف پول تا استخراج و تحلیل بازار

بهترین راه ورود به بازار ارز دیجیتال کدام است؟ چگونه سبد ارزی خود را تعریف کنیم؟ درباره استخراج بیت کوین چه می دانید؟ چه ریسک هایی وجود دارد؟

مقاله - 5 اردیبهشت 1400
استفاده از ارزهای دیجیتال در ترکیه ممنوع شد

استفاده از ارزهای دیجیتال در ترکیه ممنوع شد

پس از آنکه بانک مرکزی ترکیه هرگونه پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش‌ها را به دلیل آنچه خسارت احتمالی «جبران‌ناپذیر» خوانده، ممنوع کرد، ارزش بیت‌کوین در روز جمعه بیش از ۴ درصد سقوط کرد.

خبر - 28 فروردین 1400