ایالات متحده ۴۶۸میلیون دلار سهام رابین‌هود متعلق به FTX را توقیف کرد

به گزارش رویترز، وزارت دادگستری ایالات متحده، ۵۶میلیون سهام رابین‌هود متعلق به FTX به ارزش حدود ۴۶۸میلیون دلار را توقیف کرده است. طبق این گزارش، مقامات ایالات متحده به یک قاضی گفتند که در حال توقیف دیگر دارایی‌های مرتبط با FTX و مدیرعامل سابق آن، سم بنکمن فرید هستند. گزارش رویترز یک روز پس از آن منتشر می‌شود که قاضی پرونده بنکمن فرید، او را از دسترسی یا انتقال دارایی‌های FTX و آلامدا ریسرچ منع کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ایالات متحده,رابین‌هود,سهام,FTX,وزارت دادگستری ایالات متحده,سم بنکمن فرید

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بنا بر گزارش ها، وزارت دادگستری ایالات متحده، ۵۶میلیون سهام رابین‌هود متعلق به FTX به ارزش حدود ۴۶۸میلیون دلار را توقیف کرده است.

طبق گزارش ۴ ژانویه (۱۴ دی) رویترز، مقامات آمریکایی به قاضی گفتند که در حال توقیف دارایی های مرتبط با FTX و مدیر عامل سابق آن، سام بانکمن فرید هستند که شامل ۵۶ میلیون سهام رابین‌هود به ارزش تقریباً ۴۶۸ میلیون دلار است. گزارش رویترز یک روز پس از آن منتشر می‌شود که قاضی پرونده بنکمن فرید، او را از دسترسی یا انتقال دارایی‌های FTX و آلامدا ریسرچ منع کرده است.

در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX، کنترل سهام رابین‌هود مورد مناقشه قرار گرفته است. شرکت «BlockFi»، بنکمن فرید و یوناتان بن شیمون و طلبکار FTX، همگی ادعاهای مالکیت نسبت به این دارایی‌ها دارند.

در دادگاه فدرال در ۳ ژانویه (۱۳ دی)، بنکمن فرید نسبت به ۸ مورد اتهام، از جمله کلاهبرداری، کلاهبرداری اوراق بهادار و نقض قوانین مالی کمپین، بی گناه بود. او همچنین پیشتر انتقال وجوه از آلامدا را رد کرد و گفت که از زمان کناره گیری از سمت مدیرعاملی در ماه نوامبر دیگر به کیف پول ها دسترسی نداشته است.

مدیر عامل سابق صرافی FTX از دسامبر در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا در حبس خانگی به سر می برد، اما به دلایل تایید شده از جمله حضور در دادگاه در نیویورک اجازه سفر به او داده شد. تاریخ محاکمه او 2 اکتبر تعیین شده است.

لینک کوتاه:  b2n.ir/e09910 

  

چشم‌انداز نزولی کوتاه‌مدت در بازار ارزهای دیجیتال با تصویب لایحه افزایش سقف بدهی آمریکا
نرخ بیکاری ماهانه آمریکا برای ماه مه به ۳.۷درصد اعلام شد
تعداد آدرس‌های فعال ماهانه شبکه اولنچ از ۱ میلیون آدرس فراتر رفت
سنای ایالات متحده لایحه افزایش سقف بدهی را تصویب کرد
بایننس به‌دنبال فراهم‌کردن امکان نگهداری وثیقه معاملات در بانک است

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

توسعه مدل هوش مصنوعی جدیدی که می‌تواند سرطان را در مراحل اولیه تشخیص دهد

title

محققان بریتانیایی مدل هوش مصنوعی جدیدی را توسعه داده‌اند که می‌تواند با دقت بالایی سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهد. این مدل می‌تواند منجر به تشخیص سریع‌تر بیماری و شروع زودتر درمان شود. سرطان سالانه جان نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، درصورت تشخیص به‌موقع بیماری و شروع درمان می‌توان جان افراد را نجات داد. بنابراین دانشمندان زیادی می‌خواهند این بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهند.

منبع :

مطالب مرتبط

نرخ بیکاری,آمریکا,ایالات متحده,BTC

نرخ بیکاری ماهانه آمریکا برای ماه مه به ۳.۷درصد اعلام شد

بر اساس گزارش دفتر آمار کار ایالات متحده، اقتصاد این کشور در ماه مه (اردیبهشت) ۳۹۹٬۰۰۰ شغل ایجاد کرده است. این رقم نسبت به ۲۹۴٬۰۰۰ شغل ایجادشده در ماه آوریل (فرودین) و پیش‌بینی ایجاد ۱۹۵٬۰۰۰ شغل توسط اقتصاددانان به‌طور قابل‌توجهی بیشتر است. در نتیجه، نرخ بیکاری آمریکا در این ماه، برخلاف برآورد ۳.۵ درصدی و نرخ ۳.۴ درصدی ماه گذشته به رقم ۳.۷ درصد رسیده است.

خبر - ۴ روز پیش
اولنچ,AVAX,رکورد,بلاک‌چین,اثبات سهام

تعداد آدرس‌های فعال ماهانه شبکه اولنچ از ۱ میلیون آدرس فراتر رفت

تعداد آدرس‌های فعال ماهانه شبکه اولنچ در ماه مه (اردیبهشت) از ۱ میلیون آدرس فراتر رفته است که رکورد جدیدی محسوب می‌شود. به‌عبارت دقیق‌تر، اولنچ اولین بلاک‌چین اثبات سهامی است که توانسته به چنین رکوردی دست یابد. رکورد قبلی این شبکه هم در ماه آوریل (فروردین) و حدود ۸۴۰,۰۰۰ آدرس بوده و به نظر می‌رسد که به دلیل رشد بخش دیفای و استیبل کوین‌ها شکسته شده است.

خبر - ۴ روز پیش
سنای ایالات متحده,ایالات متحده,سقف بدهی,مجلس نمایندگان ایالات متحده,آمریکا,جو بایدن,بیت کوین

سنای ایالات متحده لایحه افزایش سقف بدهی را تصویب کرد

مجلس نمایندگان ایالات متحده، سرانجام لایحه افزایش سقف بدهی را تصویب کرد که امکان استقراض پول بیشتر را برای دولت آمریکا فراهم می‌کند. اکنون، این لایحه برای رسمیت‌یافتن و تعلیق سقف وام ۳۱.۴میلیون دلاری به امضای جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نیاز دارد. پیش از این، وزارت خزانه‌داری هشدار داده بود که اگر کنگره دراین‌باره اقدامی انجام ندهد، دولت نمی‌تواند تمام صورت‌حساب‌های خود را در ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) پرداخت کند.

خبر - ۵ روز پیش
بایننس,صرافی,وثیقه,FTX

بایننس به‌دنبال فراهم‌کردن امکان نگهداری وثیقه معاملات در بانک است

به گزارش بلومبرگ، صرافی بایننس در حال بررسی راه‌حلی بالقوه برای کاهش ریسک طرف مقابل از طریق فراهم‌کردن امکان نگهداری وثیقه برخی از مشتریان نهادی به جای این پلتفرم در بانک است.

خبر - ۷ روز پیش
مالیات,سقف بدهی,ایالات متحده,وارن دیویدسون,برق,استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال

رد طرح دریافت مالیات ۳۰درصدی از استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال در توافق سقف بدهی ایالات متحده

قانون‌گذاران ایالات متحده در ۲۸ مه (۷ خرداد) پیش‌نویس لایحه‌ای را منتشر کردند که به دولت اجازه می‌دهد تا سقف بدهی را پس از انجام مذاکرات افزایش دهد. طبق این لایحه پیشنهادی، سقف بدهی به مدت ۲ سال تعلیق می‌شود و دولت ایالات متحده اجازه خواهد داشت تا به استقراض پول و تسویه بدهی‌های خود ادامه دهد. به گفته وارن دیویدسون، نماینده اوهایو، بخش مالیات‌های پیشنهادی این لایحه، از جمله مالیات ۳۰درصدی بر برق مصرفی استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال حدف خواهد شد که به‌عنوان بخشی از بودجه سال ۲۰۲۴ دولت پیشنهاد شده بود.

خبر - ۱ هفته پیش
بایننس,ژاپن,صرافی,SEBC,FTX

بایننس بعد از بعد از ۵ سال دوباره به ژاپن برمی‌گردد

بعد از پنج سال خروج از بازار ژاپن، صرافی بایننس فرایند تاسیس یک شرکت جدید و کاملا قانونی را در این کشور آغاز کرده است. این اقدام به دنبال خرید صرافی ساکورا اکسچنج بیت کوین (SEBC) در نوامبر ۲۰۲۲ (آبان ۱۴۰۱) صورت گرفته است.

خبر - ۱ هفته پیش
ایالات متحده,کره شمالی,صرافی,همکاری,بایننس,هک

کمک بایننس به ایالات متحده برای توقیف ۴.۴میلیون دلار از دارایی‌های دیجیتال مرتبط با کره شمالی

صرافی بایننس اعلام کرده که به قانون‌گذاران آمریکایی در توقیف ۴.۴میلیون دارایی دیجیتال مرتبط با جرایم سایبری کشور کره شمالی کمک کرده است. طبق گفته‌های این صرافی، تیم تحقیقاتی بایننس در همکاری با قانون‌گذاران آمریکایی سعی کرده است جلوی فعالیت‌های غیرقانونی ۴ نهاد تحریم‌شده در کره شمالی را بگیرد.

خبر - ۱ هفته پیش
FTX,اسناد مالی,جان ری سوم‌,ترایب کپیتال

برخی از اسناد مالی از بازگشایی صرافی FTX خبر می‌دهند

صورت‌حساب‌های جان ری سوم‌(John Ray III)، مدیرعامل جدید صرافی FTX، نشان می‌دهد که او همچنان قصد دارد نسخه دوم این صرافی را راه‌اندازی کند و بیشتر از ۶.۵ ساعت روی طرح آن کار کرده است.

خبر - ۲ هفته پیش
جو بایدن,ارزهای دیجیتال,قانون گذاری,ایالات متحده,سقف بدهی,آمریکا

بایدن: من قراردادی را امضا نمی‌کنم که باعث سودآوری معامله‌گران ارزهای دیجیتال شود

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده گفته است که مایل به امضای قرارداد سقف بدهی نیست که به سود معامله‌گران ارزهای دیجیتال باشد. در آخرین روز مذاکرات گروه ۷ در ژاپن، بایدن به مذاکرات بودجه پرداخت و مدعی شد که شرایط پیشنهادی رهبران جمهوری خواه «غیرقابل قبول» است. رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد: «من با قراردادی موافقت نمی‌کنم که از تقلب‌های مالیات بر ثروت و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند و در عین حال کمک‌های غذایی را برای نزدیک به یک میلیون آمریکایی به خطر می‌اندازد.»

خبر - ۲ هفته پیش