ایجاد صلح، پس از بحث توئیتری مابین ایلان ماسک و ژائو!

ایلان ماسک(Elon Musk)، مدیرعامل تسلا(Tesla)، پس از مخالفت با چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل بایننس(Binance) در توئیتر، توضیح داد که به دلیل فرآیند پیچیده ثبت نام، مشتری بزرگترین صرافی جهان، یعنی بایننس، نیست.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ژائو,صرافی بایننس,بایننس,دوج کوین,اییلان ماسک,توییتر,تسلا

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، از این رو، این مولتی میلیاردر، شخصاً هیچ ناراحتی را تجربه نکرده و اضافه کرد که او فقط می‌خواست از طرف دارندگان دوج کوین (Dogecoin) صحبت کند.روز گذشته ماسک برای ژائو توئیت کرد تا در مورد مسائل مربوط به برداشت دوج کوین در این صرافی اطلاعات کسب کند و آنها را به عنوان «مبهم» توصیف کرد.

در توئیت بعدی، این کارآفرین انتقاد خود را از این صرافی افزایش داد و ادعا کرد که باید از دارندگان دوج در برابر اشتباهاتی که «تقصیر آنها نیست» محافظت کند.

در حالی که ژائو بابت این نقص عذرخواهی کرد، با پیوست کردن مقاله‌ای در مورد فراخوانی ۱۲۰۰۰، هشدار اشتباه از جلو وسیله نقلیه تسلا را نیز مورد توجه قرار داد.

سپس ژائو یک شاخه زیتون به معنای صلح را پیشنهاد داد و ادعا کرد که به دلیل استفاده از کلمه «Shady» در توئیت اولیه ماسک، «واکنش بیش از حد» نشان داده است و از مدیرعامل تسلا خواسته است که از «Binance.US» استفاده کند.

ماسک که ثروتش بار دیگر به بالای ۳۰۰ میلیارد دلار رسیده است، در پاسخ خود گفت که این به نظر او خوب است.

لینک کوتاه: b2n.ir/b39824 

 

 

نتایج نظرسنجی هوبی: آمریکایی‌ها بیت کوین و دوج کوین را بیش از سایر ارزهای دیجیتال می‌شناسند
نهنگ‌های گمنام ۹۰ میلیون دوج‌کوین منتقل کردند
پذیرش دوج کوین توسط موزیلا با واکنش‌های منفی مواجه شد
در ۵ روز اخیر ۱۲۵ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com

مطالب مرتبط

دوج کوین,تسلا,ایلان ماسک

تسلا پذیرش دوج کوین برای برخی محصولات خود را آغاز کرد

غول خودروهای الکتریکی تسلا قیمت‌گذاری برخی از محصولات خود را با دوج کوین، آغاز کرد.

خبر - ۲ روز پیش
دوج کوین,نهنگ

نهنگ‌های گمنام ۹۰ میلیون دوج‌کوین منتقل کردند

چندین نهنگ حدود ۹۰.۳ میلیون دوج‌کوین منتقل کرده‌اند که ارزش آن حدود ۱۵.۵۶ میلیون دلار است. این نهنگ‌ها با چهارده تراکنش بزرگ، انتقال را انجام داده‌اند که بزرگترین تراکنش آن حامل ۱۵.۴۹۹ میلیون دوج‌کوین، با ارزش بیش از ۲.۶ میلیون دلار بوده است. به نظر می‌رسد نهنگ‌های بازار در حال خریدوفروش هستند، زیرا ردیاب ویل‌استتس (WhaleStats) اعلام کرده است که یک تراکنش با حجم زیادی از پالیگان نیز توسط یک نهنگ بزرگ اتریوم انجام شده است.

خبر - ۱ هفته پیش
Mozilla,موزیلا,دوج کوین,بیت کوین,فایرفاکس

پذیرش دوج کوین توسط موزیلا با واکنش‌های منفی مواجه شد

بنیاد موزیلا ‌(Mozilla)، یک سازمان خصوصی که بر شرکت موزیلا نظارت می‌کند، پس از درخواست کمک‌های ارزهای دیجیتال در یک توییت، با واکنش‌های شدید مواجه شده است.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سانتا فلوکی,ایلان ماسک,ارز دیجیتال

توییت ایلان ماسک منجر به پامپ یک میم کوین دیگر شد

سانتا فلوکی (HOHOHO)، یک میم کوین مبتنی بر شبکه بایننس اسمارت چین (BEP-20)، اوایل امروز با رشد خیره‌کننده ۳,۹۴۴ درصدی مواجه شد.

خبر - ۳ هفته پیش
دوج کوین,ایلان ماسک,نقشه راه

دوج کوین برنامه‌های خود را برای سال ۲۰۲۲ اعلام کرد

بنیاد دوج کوین نقشه راهی منتشر کرده است که جزئیات برنامه‌های آینده خود در سال ۲۰۲۲ را نشان می‌دهد. دوج کوین در نقشه راه خود گفته است این پروژه جامعه‌محور و در خدمت همه ذی‌نفعان است. این بنیاد، نخستین ستون اتکا دوج کوین برای حرکت رو به جلوی خود را تبدیل‌شدن این میم کوین به یک ارز دیجیتال مفید می‌داند و می‌گوید برای رسیدن به این هدف، کاربردی بودن را بر درخشش‌های فنی ارجح می‌داند. گفتنی است که نام ویتالیک بوترین و ایلان ماسک هم در این نقشه راه به چشم می‌خورد.

خبر - ۳ هفته پیش
میم کوین‌,شیبا اینو,دوج کوین,حجم معاملاتی

میم کوین‌ها به رهبری شیبا اینو و دوج کوین شاهد افزایش شدید حجم معاملاتی در ۲۴ ساعته اخیر بوده‌اند

میم کوین ها به رهبری دوج کوین و شیبا اینو شاهد افزایش شدید حجم معاملات طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، حجم معاملات برای بخش میم کوین‌ها ۷۱/۹۹ درصد و در مقایسه با دیفای ۱۶/۸۷ درصد و توکن‌های متاورسی ۲۱/۰۶ درصد افزایش یافته است.

خبر - ۳ هفته پیش