ایلان ماسک: تسلا به پذیرش بیت کوین ادامه خواهد داد!

با توجه به رویه موجود در مسیر انرژی‌های تجدیدپذیر، چشم‌انداز ایلان ماسک در خصوص استفاده از انرژی توسط بیت کوین تغییر کرده است. طبق گفته ایلان ماسک، پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت.

ایلان ماسک,جک دورسی,همایش,بیت کوین,ارزهای دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از میهن بلاکچین، ایلان ماسک و جک دورسی سرانجام امروز در همایش  «The B Word» به صورت رودررو درباره بیت کوین صحبت کردند. این گفتگو که کتی وود نیز به آن ملحق شد از تمام جهات نظیر استفاده از انرژی توسط بیت کوین، مثبت بود و ایلان ماسک نیز گفت اکنون درباره این ارز دیجیتال خوش‌بین‌تر است.

این سه فرد صحبت خود را با این موضوع شروع کردند که چه چیزی باعث شده است به بیت کوین علاقمند شوند. ایلان معتقد بوده است که بیت کوین یک بهبود و ارتقا برای سیستم اطلاعات است و از اقتصاد نیز پشتیبانی می‌کند.

در خصوص مقیاس‌پذیری، ماسک تایید کرد که اگرچه حجم بلاک بیشتر را می‌پسندد، اما معتقد است که لایه دومی نظیر لایتنینگ که به طور خوب پیاده‌سازی شود، بیت کوین را مقیاس‌پذیرتر می‌کند و باعث می‌شود به ارز اول جهان تبدیل شود.

در خصوص استفاده از انرژی، ایلان دلیل اصلی توقف پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا را مجددا توضیح داد و به افزایش استفاده از سوخت‌های فسیلی توسط بیت کوین اشاره کرد.

هرچند، وی اکنون گفته است که استخراج بیت کوین به دلیل تعطیل شدن کارخانه‌های ذغال سنگ در کشور چین به سمت استفاده از انرژی تجدیدپذیر پیش می‌رود. وی در صدد بررسی دقیق‌تری است تا مطمئن شود که بیش از ۵۰ درصد انرژی استفاده‌شده توسط بیت کوین از منابع تجدیدپذیر است و این رویه ادامه می‌یابد. وی در ادامه گفت که احتمالا پذیرش بیت کوین توسط شرکت تسلا ادامه خواهد یافت. ماسک در این خصوص گفت:

«من به این موضوع معتقد هستم که انرژی تجدیدپذیر در بلندمدت، ارزان‌ترین نوع انرژی است اما این موضوع طی یک شب رخ نخواهد داد. اما تا زمانی که رویه بلندمدتی به سمت استفاده از انرژی تجدیدپذیر وجود داشته باشد، تسلا می‌تواند از بیت کوین پشتیبانی کند.»

لینک کوتاه: b2n.ir/e98932 

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
به ازای هر تراکنش بیت کوین ۲۷۲ گرم زباله الکترونیکی تولید می‌شود
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۲۶ شهریور
رونمایی از مجسمه ساتوشی ناکاموتو در مجارستان
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲۵ شهریور

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط