ایلان ماسک: کوین بیس باید دوج کوین را به بازار خود اضافه کند

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، فکر می کند که کوین بیس، بزرگترین صرافی آمریکا، باید امکان معامله دوج کوین (DOGE) را فراهم کند.

khaxar

منبع : UTODAY

ایلان ماسک: کوین بیس باید دوج کوین را به بازار خود اضافه کند

title

کوین بیس با ارزش بازار بالای ۱۰۰ میلیارد دلار، توسط تسلا انتخاب شد تا خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین خود را از طریق این صرافی انجام دهد.

دوج کوین پانزدهمین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است که در حال حاضر با قیمت ۰.۰۵۶ دلار معامله میشود. در اوایل فوریه، قیمت آن تا ۰.۰۸۸ دلار، بالا رفت.

علیرغم هیجان بسیار حول این ارز دیجیتال که دارای نشان مه مه (meme) است، کوین بیس تاکنون  به سرمایه گذاران اجازه معامله DOGE را نداده است. با این حال، اخیرا سوشی سواپ (SUSHI) و پلیگون (MATIC) را در فهرست خود قرار داده ­است. این کار، به مذاق انجمن خشمگین آن خوش نمی­آید.

بنا به داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، جفت ارزهای DOGE/USDT در بایننس، معادل ۸.۱۷ درصد حجم کل معاملات دوج کوین بوده است.

دوج کوین همچنین در هواوبی (Huobi)، کراکن (Kraken)، بیترکس (Bittrex) و چندین صراف دیگر قابل معامله است.


لینک کوتاه: https://b2n.ir/s49060 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام