بازارهای جدید در صرافی اکسیر، به انتخاب کاربران!

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال اکسیر به تازگی از کاربران خود در مورد رمز ارزهایی که علاقه مند هستند به بازار این صرافی اضافه شود نظر سنجی کرده است.

mammad

منبع : آسان بیت کوین

صرافی اکسیر ،  ارز های دیجیتال

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال اکسیر به تازگی از کاربران خود در مورد رمز ارزهایی که علاقه مند هستند به بازار این صرافی اضافه شود نظر سنجی کرده است. گذشته از احترام به مخاطب و استفاده از نظرات کاربران در توسعه سرویس ها، که در بین کسب و کارهای آنلاین ایرانی جالب توجه است، این نظر سنجی نشان می دهد که سر و صداهای اکسیر برای رونمایی از نسخه جدید پلتفرم خود، چندان هم بی راه نبوده و گویا تیم فنی این مجموعه با استفاده از پلتفرم جدید خود می تواند هر رمز ارزی را به بازار معاملاتی خود اضافه کند.

طبیعتا این امکان دست مدیران این مجموعه را برای مدیریت متعادل انتظارات و تحمل پیچیدگی کاربران در روند توسعه پلتفرم بازگذاشته و امکان تصمیم گیری دقیق بر اساس برنامه توسعه تدوین شده را به ایشان می دهد. رهایی از محدودیت های فنی و زمان بندی پیاده سازی همیشه آرزوی مدیران توسعه بازار پلتفرم های آنلاین بوده و هست.

بی شک توسعه هر یک از سامانه های فعال در حوزه ارز های دیجیتال موجب ارتقا کلی اکو سیستم رمز ارزها در کشورمان خواهد شد. برای تیم صرافی اکسیر آرزوی موفقیت داریم.


نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط