بازار توکن‌های فوتبالی داغ‌تر از همیشه؛ عرضه توکن‌های اتلتیکو مادرید و آ اِس رم در بایننس

صرافی بایننس که چندی پیش باهمکاری شرکت چینی چیلیز (Chiliz) توکن‌های هواداری یوونتوس و پاریس سنت ژرمن را عرضه کرده بود، تا کمتر از یک هفته دیگر توکن‌های هواداری دو تیم پرطرفدار اتلتیکو مادرید (Atlético de Madrid) و آ اِس رم (AS Roma) را نیز به بازارهای تحت پوشش خود اضافه خواهد کرد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

بازار توکن‌های فوتبالی داغ‌تر از همیشه؛ عرضه توکن‌های اتلتیکو مادرید و آ اِس رم در بایننس

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از وب سایت رسمی بایننس، این صرافی قصد دارد تا کمتر از یک هفته دیگر توکن‌های هواداری دو تیم‌ فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا و آ اِس رم ایتالیا را به بازارهای تحت پوشش خود اضافه کند.

بر اساس گزارش وب سایت بایننس، توکن‌های هواداری این دو تیم در ساعت 9:30 (به وقت تهران) روز چهارشنبه 30 دسامبر (10 دی) عرضه خواهد شد. خرید فروش توکن‌های هواداری اتلتیکو مادرید در بازار زوج ارزهای ATM/BTC و ATM/USDT و خرید و فروش توکن‌های هواداری آ اِس رم در بازار زوج ارزهای ASR/BTC و ASR/USDT امکان پذیر می‌باشد.

صرافی بایننس هفته گذشته نیز توکن‌های هواداری پاریس سنت ژرمن و یوونتوس را عرضه کرده بود که با استقبال بی‌نظیر کاربران این صرافی رو‌به‌رو شد. همانطور که آسان بیت کوین گزارش داده بود، توکن‌های هواداری پاریس سنت ژرمن و یوونتوس در 24 ساعت ابتدایی عرضه اولیه خود رشدی 80 تا 160 درصدی را تجربه کرد و حجم بازار این دو توکن به 300 میلیون دلار رسید.

با‌توجه به استقبال بی‌نظیر کاربران بایننس از توکن‌های هواداری پاریس و یوونتوس، می‌‌توان شرایط خوبی را برای عرضه اولیه توکن‌های اتلتیکو مادرید و آ اِس رم نیز پیش‌بینی کرد. با این حال معالمه‌گرانی که قصد سرمایه‌گذاری در این توکن‌ها را دارند باید همواره در نظر داشته باشند؛ ارزهایی که برای اولین بار در یک صرافی عرضه می‌شوند معمولا نوسانات قیمتی بیشتری را تجربه می‌کنند و سرمایه‌گذاری در این ارزها ریسک بیشتری نسبت به ارزهای با سابقه بازار ارز دیجیتال دارد.

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط