بازدید ۱۶۰ میلیونی؛ ترافیک صرافی کوین بیس هر ماه ۶۵٪ افزایش پیدا می‌کند

صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه نوامبر (آبان) با 159 میلیون بازدید اینترنتی مواجه شده اند، که در این میان بازدید صرافی‌های بایننس (Binance) و کوین بیس (Coin base) هر ماه به میزان قابل توجهی رشد کرده است.

Maryamsaghafi

نویسنده : مريم ثقفى

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

title

به گزارش «The Block»، وب سایت صرافی بایننس در ماه نوامبر (آبان ماه) ۷۴/۴۴ میلیون بازدید داشته است که در مقایسه با میزان بازدید ماه اکتبر (مهر) این صرافی (که برابر با ۴۷/۳۱ میلیون بوده است)، 42 درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های سیمیلار وب (Similar web)، میزان بازدیدهای صرافی کوین بیس نیز با 37.48 میلیون بازدید در ماه نوامبر، ۶۴ درصد نسبت به آمار ماه اکتبر خود (که برابر با ۸۶/۲۲ میلیون بازدید بوده است) افزایش یافته است.

ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی‌های کراکن (Karaken)، بیت فلایر (Bitflyer)، آپ بیت (Upbit)، بیت استمپ (BitStamp)، نیز افزایش بازدید داشته‌اند؛ نکته‌ی قابل توجه کاهش بازدید در دو صرافی اوکی اکسچنج (OKEX) و بیت مِکس (Bitmex) است. به نظر می‌رسد علت اصلی کاهش بازدیدها از صرافی اوکی اکسچنج، مسدود شدن حساب کاربران این صرافی از اواسط ماه اکتبر (مهر ماه) تا اواسط نوامبر (آبان ماه) است.

سهم هر صرافی از ترافیک اینترنتی مرتبط با صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی بایننس معاملات آتی در استرالیا را متوقف می‌کند
فشارهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار برنامه وام دهی کوین بیس را متوقف کرد
صرافی FTX کسب و کار خود را در باهاما گسترش می‌دهد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط