بازدید ۱۶۰ میلیونی؛ ترافیک صرافی کوین بیس هر ماه ۶۵٪ افزایش پیدا می‌کند

صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه نوامبر (آبان) با 159 میلیون بازدید اینترنتی مواجه شده اند، که در این میان بازدید صرافی‌های بایننس (Binance) و کوین بیس (Coin base) هر ماه به میزان قابل توجهی رشد کرده است.

Maryamsaghafi

منبع : The Block

title

به گزارش «The Block»، وب سایت صرافی بایننس در ماه نوامبر (آبان ماه) ۷۴/۴۴ میلیون بازدید داشته است که در مقایسه با میزان بازدید ماه اکتبر (مهر) این صرافی (که برابر با ۴۷/۳۱ میلیون بوده است)، 42 درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های سیمیلار وب (Similar web)، میزان بازدیدهای صرافی کوین بیس نیز با 37.48 میلیون بازدید در ماه نوامبر، ۶۴ درصد نسبت به آمار ماه اکتبر خود (که برابر با ۸۶/۲۲ میلیون بازدید بوده است) افزایش یافته است.

ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی‌های کراکن (Karaken)، بیت فلایر (Bitflyer)، آپ بیت (Upbit)، بیت استمپ (BitStamp)، نیز افزایش بازدید داشته‌اند؛ نکته‌ی قابل توجه کاهش بازدید در دو صرافی اوکی اکسچنج (OKEX) و بیت مِکس (Bitmex) است. به نظر می‌رسد علت اصلی کاهش بازدیدها از صرافی اوکی اکسچنج، مسدود شدن حساب کاربران این صرافی از اواسط ماه اکتبر (مهر ماه) تا اواسط نوامبر (آبان ماه) است.

سهم هر صرافی از ترافیک اینترنتی مرتبط با صرافی‌های ارز دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط