بازدید ۳۰۰ میلیونی از صرافی‌های ارز دیجیتال

بر اساس داده‌های «The Block»، تعداد بازدیدهای کاربران اینترنت از وب سایت صرافی‌های ارز دیجیتال در ژانویه (دی و بهمن) رشد چشم‌گیری داشته است.

mammad

منبع : The Block

بازدید ۳۰۰ میلیونی از صرافی‌های ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از The Block، در ژانویه‌ای که گذشت تعداد بازدیدهای کاربران از وب سایت صرافی‌های ارز دیجیتال به ۳۴۴ میلیون رسید. این در حالی است که بازدیدهای دسامبر (آذر و دی) تنها ۱۹۶ میلیون بود.


میزان بازدید کاربران از صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه‌های مختلف

بر اساس داده‌های The Block بیشترین بازدید مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ (۲۵ دی) است، زمانی که صرافی‌های ارز دیجیتال بازدیدی ۵۳۱ میلیونی را تجربه کردند.

داده‌های تکمیلی نشان می‌دهد که بایننس (Binance) همواره به مسیر رو به رشد خود ادامه داده و تقریبا ۲۸ درصد از بازدیدهای ژانویه را به خود اختصاص داده است. بعد از بایننس صرافی‌های کوین بیس (Coinbase) و کراکن (Kraken) به ترتیب با ۲۵ و ۶ درصد در جایگاه دوم و سوم بیشترین بازدیدها قرار گرفته‌اند.


میزان بازدید کاربران از صرافی‌های مختلف

با توجه به تحرکاتی که در یک ماه گذشته در بازار ارزهای دیجیتال دیده شد، شلوغی صرافی‌ها در ژانویه (دی و بهمن) کاملا قابل پیش‌بینی بود. قیمت بیت کوین در این ماه برای اولین بار از ۴۰,۰۰۰ دلار عبور کرد.

در لحظه انتشار این گزارش هر واحد بیت کوین حدود ۳۸,۹۱۰ دلار معامله می‌شود.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط