بازدید ۵۳۰ میلیونی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه آپریل

روند رو به رشد ترافیک اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه اپریل ادامه داشته و با رشدی ۴۰ درصدی در مقایسه با ماه گذشته به ۵۳۰.۱۲ میلیون بازدید رسیده است. رشد ترافیک صرافی‌های ارز دیجیتال نشان دهنده افزایش میزان استقبال کاربران اینترنت از بازار ارز دیجیتال است.

sutun

منبع : The Block

بازدید ۵۳۰ میلیونی صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه آپریل

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «The Block» داده‌های سیمیلار وب (SimilarWeb) نشان می‌دهد که بزرگترین صرافی‌های ارزدیجیتال جهان در طول ماه آپریل (فروردین و اردیبهشت) ۵۳۰ میلیون بازدید اینترنتی داشته‌اند. باتوجه به داده‌ها، آپریل امسال دومین ماه پربازدید صرافی‌های ارز دیجیتال در طول تاریخ بوده است. رتبه اول متعلق به ژانویه ۲۰۱۸ (دی  ۹۶) است، در آن ماه صرافی‌های ارزهای دیجیتال ۵۳۱ میلیون بازدیدکننده داشتند.


نمودار تعداد بازدیدکنندگان صرافی‌های ارز دیجیتال

اگر بخواهیم مقدار افزایش بازدیدکنندگان را بر اساس سهم هر صرافی تقسیم کنیم، بایننس سهم بازدیدکنندگان ماهیانه خود را به ۴۰.۴۸ درصد افزایش داده و کوین بیس هم سهمی ۱۷.۶۵ درصدی از بازدیدهای این ماه داشته است.


نمودار سهم هر صرافی از بازدیدکنندگان

برچسب ها :

مدیرعامل بایننس: هیچ‌کس نمی‌تواند بیت‌کوین را از بین ببرد
ثبت مشخصات و حسابرسی کاربران کریپتولند
بانک انگلیسی «TSB» ارائه خدمات به مشتریان بایننس و کراکن را متوقف خواهد کرد
پرتغال به اولین صرافی‌های ارز دیجیتال مجوز فعالیت اعطا می‌کند
فعالیت انجمن بلاکچین ایران متوقف شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط