بازگشت ریپل به بازار؛ یک صرافی سوئیسی معاملات «XRP» را از سر می‌گیرد

صرافی سوئیسی لیکه (Lykke)، قصد دارد معاملات XRP را پس از ۲ ماه توقف از سر بگیرد.

mammad

منبع : UTODAY

بازگشت ریپل به بازار؛ یک صرافی سوئیسی معاملات «XRP» را از سر می‌گیرد

title

به گزارش یوتودی، ریچارد اولسن (Richard Olsen)، مدیرعامل صرافی لیکه، در صفحه توییتر خود اعلام کرد که این صرافی قصد دارد توکن XRP را مجدداً به بازار خود اضافه کند.

اولسن در این رابطه گفته است:

«ما مشتاق هستیم تا XRP را مجدداً در بازار خود لیست کنیم. پرکردن شکاف‌های موجود در سیستم‌های مالی سنتی با استفاده از بلاک چین، هدف اصلی ماست و XRP ابزاری برای تحقق بخشیدن به این هدف است. این یک نقطه عطف است که مقررات به ما این اجازه را می‌دهد تا دوباره تلاش کنیم که حرکتی روبه جلو داشته باشیم.»

صرافی لیکه در تاریخ ۱۸ ژانویه (۱۹ دی)، همزمان با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از شرکت ریپل، معاملات و واریز‌های XRP متوقف کرد. در آن زمان صرافی دیگری مانند بایننس (Binance) و کوین بیس (Coinbase) دست به اقدامی مشابه زده‌بودند.

هفته گذشته جمعی از طرفداران XRP جنبشی را در توییتر به راه انداختند و خواستار لیست شدن مجدد این توکن در صرافی‌های ارز دیجیتال شدند. این جنبش با هشتگ «#RelistXRP» در چندین کشور به ترند روز توییتر تبدیل شد.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، حجم معاملات ۲۴ ساعته بازار جفت ارزهای «XRP/EUR» در صرافی لیکه تنها ۳,۹۴۵ دلار است.

طرفداران XRP امیدوارند تا این صرافی سوئیسی الگویی برای سایر صرافی‌های ارز دیجیتال شود، با این حال بعید به نظر می‌رسد که صرافی‌های دیگر، خصوصاً صرافی‌های آمریکایی، پیش از مشخص شدن وضعیت ریپل در دادگاه مجدداً معاملات XRP را از سر بگیرند.

 

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

رشد شدید قیمت ریپل؛ بازگشت XRP به رویای ۱ دلاری

رشد شدید قیمت ریپل؛ بازگشت XRP به رویای ۱ دلاری

«XRP» با رشد ۲۵ درصدی که در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، موفق شد از سطح ۰.۹ دلار عبور کند و به بالاترین قیمت ۳ سال اخیر خود برسد.

خبر - 17 فروردین 1400
سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

پس از آن‌که برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، اطمینان داد که این شرکت در تقابل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در دادگاه پیروز می‌شود، قیمت «XRP» به بالاترین سطح خود در ۵ هفته گذشته رسید. اکنون XRP با رسیدن به این قیمت زیان حاصل از سقوط بزرگ ماه دسامبر (آذر) را کاملاً جبران کرده است.

خبر - 14 فروردین 1400
سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قصد دارد جزئیات بانکی کریس لارسن و گارلینگهاوس را بررسی کند. کمیسیون بورس مدعی است که ریپل اوراق بهادار «XRP» را بدون ثبت به فروش رسانده است و متهمین از منبع فروش این اوراق بهادار درآمدی ۶۰۰ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

خبر - 24 اسفند 1399