بازیابی بهای اولنچ پس از سقوط گسترده بازار ارزهای دیجیتال

بهای اولنچ امروز تا حدودی بهبود پیدا کرد و بخشی از زیان روزهای گذشته خود را توانست جبران کند. در حال حاضر هر توکن اولنچ به قیمت۶۸.۳۹ دلار معامله می‌شود که رشد ۴.۵۲درصدی این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر را نشان می‌دهد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اولنچ,آلت کوین,بازار ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، نرخ ارز اولنچ/دلار تا ۱۲.۰۵درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه در ۶۶.۰۸ دلار رسید. سود این جفت ارز به عنوان بخشی از بازگشت روند موقت بود که از روز سه شنبه پس از پایین آمدن در پایین‌ترین سطح ۵۰.۶۸ دلار آغاز شد. در نتیجه، بازده خالص اولنچ تا ۳۰.۳۷درصد افزایش یافت.


قیمت الونچ در مقابل امتیاز ورتکس (منبع: کوین تلگراف مارکت)

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، خط دارایی در ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) در برابر قیمت ۶۱.۲۲ دلار سبز شد (مربوط به مقادیر بالای ۶۶). بعد از ثبت چنین سوند صعودی، اولنچ دستاوردهای قابل توجهی را ثبت کرد. روز دوشنبه، قیمت توکن اولنچ با ۱۸.۱۸درصد کاهش به ۵۷.۳۴ دلار رسید. زیان‌های ناشی از آن نگرانی‌ها را در سراسر بازار جهانی ارزهای دیجیتال نیز مانند تمام ارزهای دیجیتال دیگر افزایش می‌دهد. زیرا سرمایه‌گذاران خطرات منفی ناشی از بحران بدهی اولنچ را ارزیابی می‌کنند. در نتیجه، همه ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) با بورس‌های سهام جهانی در این کاهش و روند منفی همگام شدند.

شوک نزولی در بازار اولنچ با وجود اصول سالم آن وارد شد. به طور دقیق، اولنچ/دلار روز یکشنبه پس از جمع آوری ۲۳۰ میلیون دلار در دور فروش خود به رهبری پالی‌چین (Polychain) و «Three Arrows Capital» به بالاترین رکورد جدید در ۷۷.۳۷ دلار در بایننس رسید.

بودجه اولنچ در زمینه مسائل جاری شبکه رقیب اصلی اتریوم، از جمله ازدحام پهنای باند و هزینه‌های بیشتر تراکنش انجام شد. این پروژه بلاک‌چین جوان، که ادعا می‌کند بیش از ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه (TPS) را در مقایسه با ۱۳ هزار تراکنش در ثانیه‌ی که شبکه‌ی اتریوم انجام می‌دهد، در حال حاضر بیش از ۲۷۰ پروژه در بالای دفتر عمومی خود از جمله تتر، سوشی سواپ، چین لینک، سیرکل و گراف دارد.

گوستاوو د لا توره (Gustavo De La Torre)، مدیر توسعه کسب و کار ان‌اکسچنج (N.exchange)، در بیانیه‌ای می‌گوید: «اولنچ به دنبال کشف قیمت جدید بالای ۱۰۰ دلار در میان‌مدت و بلند‌مدت است. پتانسیل رشد را می‌توان با استفاده از ابزار اصلی، که آن را به عنوان یک رقیب اصلی بلاک‌چین اتریوم به عنوان یک مرکز قرارداد هوشمند معرفی می‌کند، حمایت کرد.»

علی‌رغم بازیابی مجدد، افزایش نرخ اولنچ/دلار ممکن است به نقطه خستگی برسد زیرا یک الگوی نزولی را تشکیل می‌دهد. این ساختار زمانی ظاهر می‌شود که قیمت بین حمایت‌های شیبدار صعودی و خطوط روند مقاومتی ادغام می‌شود که به دنبال همگرایی در نقطه بعدی هستند. معمولاً الگوهای معکوس نزولی هستند و اهداف قیمتی در طول برابر با حداکثر ارتفاع این الگو قرار دارند. به نظر می‌رسد بهای اولنچ در داخل یک الگوی وجی صعودی بوده است.


نمودار قیمت روزانه اولنچ/دلار با ایجاد الگوی وجی در حال افزایش (منبع: تریدینگ ویو)

بسته به نقطه شکست، هدف اولنچ/دلار می‌تواند ۱۹.۵۱ دلار باشد. نمودار بالا بر اساس اهمیت تاریخی آن‌ها به عنوان حمایت و مقاومت، دو سطح شکست را فرض می‌کند. در نتیجه، اولنچ ممکن است در آینده بین ۴۲.۳۰ دلار تا ۵۸.۶۹ دلار سقوط کند.

لینک کوتاه:b2n.ir/e95169 

رشد بیت کوین، سقوط آلت کوین‌ها؛ این به چه معناست؟
پیشتازی سولانا و اولنچ در بازار سبز رنگ ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط