بالاخره سپتامبر تمام شد ...

یک نگاه گذرا به نواسانات قیمت بیت کوین به دلار در سالهای گذشته نشان می دهد که ماه سپتامبر معمولا ماه خوبی برای ارزهای دیجیتال و به ویژه بیت کوین نبوده است ...

Hamid2

نویسنده : سید حمید احمدزادگان

منبع : آسان بیت کوین

بیت کوین

یک نگاه گذرا به نواسانات قیمت بیت کوین به دلار در سالهای گذشته نشان می دهد که ماه سپتامبر معمولا ماه خوبی برای ارزهای دیجیتال و به ویژه بیت کوین نبوده است، سال گذشته کندل ماه سپتمابر 13.5% منفی بسته شد و سال قبل از آن حدود 6% منفی، امسال هم به روال سالهای گذشته کندل ماه سپتامر بیت کوین به دلار، حدود 7.5% منفی بسته شد و پرونده این ماه ناخوش آیند برای معامله گران ارز دیجیتال به پایان رسید.

اما بر خلاف سپتامبر، بیت کوین در ماه اکتبر معمولا عملکرد نسبتا بهتری داشته که البته طلیعه ی آن امروز یکم اکتبر 2020 به وضوح دیده می شود.  

با توجه به رهبری بیت کوین بر بازار ارز های دیجیتال انتظار می رود بسیاری از رمز ارز های دیگر نیز با این روند همراه شوند و اکتبر خوبی برای معامله گران پیش رو باشد. که البته خطوط حمایت و مقاومت در کندل های هفتگی نیز، نه چندان قوی ولی حداقل برای کوتاه مدت تا حدودی این خوشبینی را تایید می کنند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

فرضیه جدید علیه آلایندگی رمزارزها؛ بیت‌کوین به حفظ محیط زیست چه کمکی می‌کند؟

آیا روی آوردن عرضه کننده پرفروش‌ترین مدل‌های خودروهای برقی جهان به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین با اهداف این شرکت در تضاد است؟ یا این‌که تشویق مبادله با رمزارز‌ها توسط شرکت تسلا می‌تواند به رشد تولید برق ارزان‌قیمت از منابع پاک و تجدیدپذیر کمک کند؟ برخی تخمین‌ها حاکی از آن است که استخراج هر ساله ارزهای رمزنگاری شده به اندازه کشوری همچون نیوزیلند، دی اکسید کربن تولید و منتشر می‌کند.

خبر - 10 اسفند 1399
ماینرهای پس از مدت‌ها شروع به جمع‌آوری بیت کوین کرده‌اند

ماینرها پس از مدت‌ها فروش بیت کوین را متوقف کرده‌اند

داده‌های گلسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که ماینر‌ها پس از مدت‌ها به ذخیره بیت کوین روی آورده‌اند و دیگر سکه‌های خود را در بازار عرضه نمی‌کنند.‌ این اتفاق از ۲۷ دسامبر ۲۰۲۰ (۷ دی) بی‌سابقه بوده است.

خبر - 10 اسفند 1399
رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه به ۱ تریلیون دلار رسید

رکورد حجم معاملات ماهانه صرافی‌های ارز دیجیتال شکسته شد؛ فوریه از ۱ تریلیون دلار عبور کرد

داده‌های جمع‌آوری شده توسط «The Block» نشان می‌دهد که حجم معاملات انجام شده در صرافی‌های ارز دیجیتال در ماه فوریه (بهمن و اسفند) از ۱ تریلیون دلار عبور کرده است.

خبر - 10 اسفند 1399