بانک انگلیسی «TSB» ارائه خدمات به مشتریان بایننس و کراکن را متوقف خواهد کرد

بانک انگلیسی TSB در حال انجام اقداماتی برای محافظت از مشتریان خود در برابر خطرات مرتبط با معاملات ارزهای دیجیتال است. این بانک مشتریان خود را در خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از وجوهی كه بانک مدیریت می‌كند، محدود خواهد کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

بانک انگلیسی «TSB» ارائه خدمات به مشتریان بایننس و کراکن را متوقف خواهد کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین کورا، بانک TSB در حال منع خرید مشتریان خود از طریق معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی‌های بایننس و کراکن است. قابل ذکر است، TSB یک بانک خرده فروشی و تجاری و زیرمجموعه گروه سابادل (Sabadell) است. همچنین، این بانک دارای ۵ میلیون مشتری قوی است. به همین ترتیب، اگر این ممنوعیت به تصویب برسد، این ضربه مهمی به این دو صرافی خواهد بود.

با این حال، این بانک دلیل این ممنوعیت‌ها را، ضعف امنیتی استانداردها در هر دو صرافی بایننس و کراکن ذکر کرد. این بانک معتقد است که استانداردهای پایین به کلاهبرداران کمک می‌کند تا کیف پول دیجیتال خود را در صرافی‌ها احداث کنند. به عنوان مثال، طی یک ماه، این بانک گزارش داده است که ۸۴۹ مورد ادعای کلاهبرداری از مشتریان دریافت کرده است. این مشتریان همه ادعا کردند که با دادن آدرس کیف پول بایننس به کلاهبرداران پول خود را از دست داده‌اند.

بانک TSB همچنین ادعا می‌کند که تلاش برای برقراری ارتباط با صرافی بایننس ناموفق بود. در حالی که بایننس به نوبه خود دریافت هرگونه ارتباط از بانک را رد می‌کند.

صرافی بایننس برای دفاع از خود اعلام کرد:

«بایننس در رابطه با مسئولیت خود در محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری‌ها بسیار جدی است. وقتی از این ادعاها مطلع شدیم، بلافاصله وارد عمل می‌شویم و سابقه بسیار خوبی در همکاری با سازمان‌های اجرای قانون داریم.»

این مسئله به ویژه برای بانک TSB بسیار حیاتی است زیرا در سرویس محافظت از کلاهبرداری عنوان شده است که سرمایه از دست رفته طی کلاهبرداری‌ها، به افراد بازگردانده می‌شود. این بانک حتی برای کاهش ادعاهای کلاهبرداری فزآینده، با صدور اخطار مربوط به ارزهای دیجیتال از مشتریان خواسته است «در سرمایه‌گذاری‌ در ارزهای دیجیتال» بیشتر مراقب باشند. در ادامه این هشدارها به معامله‌گران توصیه شده است که سعی کنند بصورت ناخواسته هم درگیر نشوند. به خصوص از کسانی که خود را کارشناس معرفی کرده و اطمینان می‌دهند که با سرمایه‌گذاری می‌توانند به سود سریع و زیاد برسند.

لینک کوتاه: b2n.ir/d63606 

سهام صرافی بایننس به صورت عمومی عرضه خواهد شد
توکن‌سوزی صرافی بایننس؛ ۳۹۳ میلیون دلار BNB از گردش خارج شد
پلمپ شدن یک صرافی ارز دیجیتال در ایران به جرم کلاهبرداری
قانون‌گذار هنگ‌کنگ درباره صرافی‌های غیرقانونی ارزهای دیجیتال و بایننس هشدار می‌دهد
بایننس دیگر از توکن‌ سهام شرکت‌های بزرگ پشتیبانی نمی‌کند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

بازگشت پرقدرت سردار به ترکیب زنیت/دبل آزمون مقابل تیم آلمانی

title

زنیت روسیه در دیدار دوستانه امروز به مصاف کارلسروهه رفت و به برتری ۳ بر یک دست یافت.

در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق به ثبت دو گل در دقایق ۱۳ و ۳۹ شد.

مهاجم ایرانی که به دلیل مصدومیت در دیدار زنیت مقابل وردربرمن مدتی از ترکیب دور بود، پس از بازگشت، درخشان ظاهر شد.

آزمون با این درخشش نشان داد که برای حضور در ترکیب زنیت در سوپرجام روسیه کاملا آماده است.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط