بانک مرکزی چین :بیت کوین ارزش واقعی ندارد

بانک مرکزی چین حاضر نیست موضع دیرینه خود را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر دهد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

چین,ممنوعیت,بیت کوین,صرافی,استخراج,ارزهای دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، یین یوپینگ (Yin Youping)، معاون دفتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان مالی، اخیرا گفته است که دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت کوین قانونی نیستند و هیچ ارزش واقعی ندارند.

وی افزود که ارزهای دیجیتال «حدس و گمان سرمایه‌گذاری محض» هستند و از مردم خواست تا از نزدیک شدن به آن‌ها خودداری کنند.

با توجه به افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، بانک مرکزی چین اقدام به افزایش سرکوب معاملات ارزهای دیجیتال کرده است.

این بانک همچنین با همکاری کمیسیون تنظیم مقررات بانک‌ها و بیمه چین،  تصمیم قاطعانه‌ای گرفته است تا تلاش‌های خود را برای جمع آوری سرمایه غیرقانونی ارزهای دیجیتال  ادامه دهد.

بانک مرکزی چین در نظر دارد یک مکانیزم کاری برای برخورد شدیدتر با ارزهای دیجیتال ایجاد کند. در عین حال، مردم را تشویق می‌کند تا جرایم مربوط به ارزهای دیجیتال را گزارش دهند.

در اوایل سال جاری، چندین استان چین اقدام به تعطیلی استخراج بیت کوین کردند که عملا کل صنعت را ممنوع کرده و باعث «مهاجرت بزرگ» استخراج کنندگان شده است.

 لینک کوتاه: b2n.ir/x52630 

  

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط