بایننس درگاه پرداخت خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات، درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال خود را راه اندازی کرد.

mammad

منبع : Coinmarketcap

بایننس درگاه پرداخت خود را راه‌اندازی می‌کند

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌مارکت‌کپ، چانگپنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل و بنیان‌گذار صرافی بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، در گفت و گویی که با برنامه بایننس بلاکچین (Binance Blockchain) داشت، از  امکانات جدید این پلتفرم رونمایی کرد.

ژائو در این برنامه اعلام کرده است بایننس درگاه پرداخت خود را با نام بایننس پی (Binance Pay) راه‌اندازی کرده است.

براساس گزارش منتشر شده در وب سایت رسمی بایننس، این اپلیکیشن جدید امکان استفاده از تکنولوژی مجازی، بدون مرز و مطمئن درگاه پرداخت را برای کاربران بایننس فراهم کرده است.

اپلیکیشن بایننس پی که در حال حاضر در نسخه بتا منتشر شده است، سیستم حساب‌های مختص به خود را دارد. کاربران باید از طریق کیف پول‌های خود برای ثبت نام در درگاه پرداخت بایننس اقدام کنند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط